Arama sonuçları: *

• Users: BleeD
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Gaming Koltuk Önerisi

Merhabalar Günümün Minimum 5 bazen tüm gün bilgisayar başında geçiriyorum kendime koltuk almak istiyorum boyun 180 kilom 122 hangi koltukları önerirsiniz acaba uzun süre kullanmak istiyorum. bir kaç tane buldum hawk fab 6 , hawk future...
  2. B

Kulaklığın Acık olarak gelmesi

Merhabalar hepsiburada üzeriden satıcı hepsiburada cloud2 wireless aldım kulaklığın kutusu acılmış olarak geldi kulaklığın mikrofuna takılan süngerinde poşeti acılmış olarak geldi ama kulaklığın jelatini üzerinde geldi hepsiburadayı aradım kontrol amaclı acılmış olabilir diyorlar iademi...
  3. B

Yardım Windows mu mac mi

Merhaba iyi günler ben bilgisayar programcılığı 1. Sınıf öğrencisiyim ilerde siber güvenlik alanında iş yapmak istyorum. kendime laptop almak istiyorum nasıl laptop önerirsiniz Benim bulduklarım aşşağıda önerilere açığım 1. mac pro 16gb ram 256gb ssd 2. Huawei d16 i7 12700h 3. Hp omen...
  4. B

Yardım Yardım Mac mi Windows

Merhaba laptop almayı düşünüyorum Bilgisayar programcılığı okuyorum ordan yazılım mühendisliğine gecip siber güvenlik hedefliyorum alacağım laptopun beni uzun süre götürmesi lazım nasıl bir laptop almalıyım aklımda olan iki tanesini yazdım aşağıya Huawei d16 i7 12700h mı yada mac air m2...
  5. B

Dolby access -dolby atmos

Merhaba kulaklık olarak ss arctis 9 kullanıyorum Kulaklıktan daha iyi performans almak için dolby access aldım eq ayarlarını yapmamda yardımcı olabilecek varmı
  6. B

Arctis 9 EQ ayarları

Merhaba ss arctis 9 wireless kullanıyorum valorant cs oynuyorum sesleri tam duyamıyorum nasıl ayarlıyabilirim
  7. B

Yazılım Mühendisliği Bölümü Konusunda Yardımınız Gerek

Merhaba ben yazılım mühendiliği okumak istiyorum ama yazılım ile bilgim 0 ve nereden başlayacağımı bilmiyorum yardımcı olurmusunuz acaba
  8. B

Rampage kl-r58 alınır mı?

Rampage kl-r58 oyuncu koltuğu alınır mı? Bugün şoke gelmiş 1599 TL
  9. B

360 hz monitör önerisi

Merhaba 360hz monitör almak istiyorum hangi marka ve monitörü önerirsiniz
  10. B

NİNJUTSO Katana Superlight Vs logitech g pro x superlight

Merhaba kablosuz mouse düşünüyorum NİNJUTSO Katana Superlight 1350tl Logitech g pro x süperlight ise 2080tl Hangisi almalıyım sizce Fps oyunları oynuyorum genelde
  11. B

AMD Ryzen 7 5800x3d vs 5900x

Merhaba 4 gün önce amazondan 5900x almıştım 5800x3d nin testleri cıktı şiparişimi iptal edip 5800x3d cıktığında alsam iyi yapmış olurmuyum Not: valo cs oynuyorum + olarak yayın acıp render alacağım
  12. B

Logitech g pro süperlight

Merhaba wireles mouse almayı düşünüyorum Logitech g pro süperlight iyi midir? alınır mı? + olarak mouse pad da almayı düşünüyorum en az 90x40 düşünüyorum nasıl mouse pad önerirsininiz
  13. B

Wireless Kulaklık Önerisi

Merhaba Kulaklık almayı düşünüyorum kablosuz olarak Cloud 2 wireless Artics 7 Artics pro G pro x G 733 Hangisini almalıyım (Fps oyunları oynuyorum aga film izleyip müzik dinliyorum)
  14. B

Gaming mouse Önerisi

Merhaba wireless mouse düşünüyorum yardımcı olurmusunuz aklımda logitech superlight var sizce fiyatına değer mi Oyunuyacağım oyunlar fps oyunları cs valorant tarzı
  15. B

Toplama bilgisayar tavsiye

Ekran kartı msi rtx 3070ti suprim x Ssd wd black 500gb 7000mb/4100mb Hdd 2tb 7200rpm Kalan parçaları nasıl seçmem lazım İşlemci amd düşünüyorum yardımcı olurmusunuz
  16. B

sıvı soğutma ve kasa önerisi

Merhaba Sıvı Soğutma Ve kasa arıyorum işlemci olarak intel i9 12900k yada amd ryzen9 5900x olacak bu işlemcileri güzel soğutacak 360mm arıyorum kasa olarak serin şık duran renk tercihim beyaz kasa büyüklük olarak ekran kartı 3070 olacak ikisinne toplam 5-6 bin TL bütcem vardır
  17. B

Çözüldü✓ Kasa önerisi istiyorum

Merhaba yeni topluyacağım bilgisayara kasa arıyorum içi hava alan güzel şık duran renk tercihim beyaz öneririniz varmı (Psu olmaması lazım
  18. B

İntel 11900k ve rtx 3070

1646145077 Bu sistem mi daha iyi olur yada ryzen r9 5900x mi Tavsiyelere açığım
  19. B

Kablosuz kulaklık önerisi

Merhaba kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum steelseries arctis 7 cloud 2 wireless Arasında kaldım önerirlere açığım Kullanacağım yerler Önceliğim FPS oyunlarında kullanmak Müzik dinlemek film izlemek v.b B
  20. B

1000 ₺ mouse önerisi

Merhaba mouse almak istiyorum ama nasıl mouse alacağımı bilmiyorum FPS tarzı oyunlar oynuyorum (Valorant-CsGo V.B) nasıl mouse önerirsiniz Bütçede sorun yok genelde 1 defa ürün alıp uzun ömürlü istiyorum
Top Bottom