Arama sonuçları: *

1. Franklin Clinton

playstation mu almalıyım ipad mi

hocam huawei baya iyiymiş 128 gb olsa bile mobil olduğu için 256 gb çokda önemli değil sağolasın huawei almaya karar verdim
  2. Franklin Clinton

hocam 10k yı bile zar zor buldum 12 bine asla yükseltemem de 7500 e honor pad 8 buldum 8 gb ram 256 gb depolama 12 inç ekranı var üstelik 120 hz iyi midir? 1724861678 konuyu açmadan önce ps4 oyunlarının pcde olduğunu ve ps4ün 30 fps verdiğini bilmiyordum ondan
  3. Franklin Clinton

adamlar mantıklı konuşuyor çoluk çocuk derken zaten ps4 de oynanan çoğu oyunun bilgisayar versiyonu var ve bu sistemle ps4 de 30 fps aldığım oyunları 100 fpslerde oynayabilirim 1724861384
  4. Franklin Clinton

beyler ipad 9. nesile baktımda 60 hz miş bana en az 120 hz lazım 10 bin tlyi geçmicek şekilde en az 6 gb ramli 120 hz tablet öneriniz varmıdır
  5. Franklin Clinton

şimdi ben yeni bir bilgisayar aldım bayada memnunum ama biyere uzanırken vb bilgisayarı kullanamadığım için konsol veya tablet alıcam sizde ipad 9. nesil mi almalıyım playstation 4 mü playstation alırsam oyunlar içinde ayrıca çok para harcicam buda zamanla olucak ancak hangisinin daha iyi...
Top Bottom