Arama sonuçları: *

• Users: LURKER
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. LURKER

8-9 k telefon önerisi

max 9k telefon önerisi istediğim özellikler 128gb+ bataryası iyi dayansın 6gb+ ram
  2. LURKER

Modem reslicem adım adım nasıl yaparım

modem reslicem türk telekomun biri bana anlatabilirmi 1. adım kürdanla modemi resle 2. adım 192 ile başlayan siteden admin ve turktelekom hesabıyla siteye giriş yap 3. adım şifreyi değiştir
  3. LURKER

400-700 TL arasi dayanikli klavye

Rocket league ve lol oynuyorym klavyenin dayanmasi gerekiyor saber vardi space i bozuldu aradigim ozellikler - mekanik - buyuk enter - mumkunse red switch (farketmez) En son 2020 de fiyatlara baktim eger bu fiyatlarda yoksa onerebilirsiniz istediginizi
  4. LURKER

ddu ile temizleme yapıcam dogrumu biliyorum

merhabalar bu konulaı hiç bilmiyorum şimdi güvenli mod acıcam ddu ile buna basıcam sonra napıcagımı bilmiyorum yardım edebilirmisiniz 5600 xt amd driverini yükledim ama silinirmi bilmiyorum 0 dan anlatabilir misiniz?
  5. LURKER

radeon software driver ile uyuşmuyor hatası help!

ekran kartım 5600 xt işlemcim 3600x bu hatayı nasıl çözebilirim driver linki varsa atıp nasıl yapıcagımı söylermisniiz pls hiç anlamam bu işlerden rust oynamak için girdim 1440x1080 yapıcaktım yapamadım
  6. LURKER

9. sınıfım matematik fen seçicem napmalıyım

9 dan itibaren napmalıyım biliyorum erken mf seçip boğaziçi tutturmak istiyorum %8 lik okuldayım 6.30 uyanış 8.30 ders başladı 15.35 bitti 4.15 eve geldim 11.30 da uyuyorum bana sene sene anlatabilirmisiniz mesela 9 da sınava çalış 10 şunu bunu yap falan
  7. LURKER

Yazılım işine başlamak istiyorum ve ileride bir oyun tasarlıyacagım

Yazılım işine başlamak istiyorum ve ileride bir oyun tasarlıyacagım bunun için hangi program ile başlamam gerekiyor python ?
  8. LURKER

hyper x cloud 2 kulaklık cızırtı sorunu {mikrofon değil}

video izledigimde arkadan geliyor 1 saat önce gelmiyordu şimdi başladı nedense hiçbirşeyde ypmadım bu arada
  9. LURKER

ESC ve CTRL Komutları Dışında Klavyedeki Tuşlar Çalışmıyor

klavye calısmıyor sadece ctrl komutları calısıyor ve esc cozum pls... m
  10. LURKER

gamepower saber garanti talebiyle iade

bu klavyeden nefret ediyorum hiçbir tuş basmıyor W A Q SHİFT D kullandıgım tuşlar basmıyor klavyeyi alalı 1 yıl oldu sanırım 2 yıl garantisi var garantilettirebilirmiyim lütfen YARDIM
  11. LURKER

radeon kendi kendine oyun kaydetti yerim yok

arkadaşlar acil radeon ile rust oyunu kaydettim nasıl silebiilirim nerdedir o şuan o dosya 1625140603 video kaydetit
  12. LURKER

Razer basilisk x hyperspeed aliyorum

Bu mousu alicam 300 TL civarina fps oyuncusuyum pence tutuyorum sıkıntı cikarirmi kablosuz olmasindan falan sensoru 5G
  13. LURKER

300 TL Mouse Tavsiyesi

Rust csgo oynutprum en az 2 yan tus ve sade olmasin razer x basilisk hyperspeed gibi goruntusu olsun kablosuz hizli tepki veriyorsa kablosuz olabilir
  14. LURKER

Rust Çozunurluk hatasi

Merhabalar. Rust oynuyorum cozunurligimu 1440x1080e aldim sikinti cikarmadi ama 1280x1024 e alinca "Out Of Range" Hatasi verior monitorumde destekliyor Denemediklerim ____________________________________________ Belki 1440 i 1920 e cekip 1280 e alirsam olabilir Moniyprum...
  15. LURKER

1000 TL set kulaklik haric

1000 TL klavye mouse + pad Klavye Red swirch Mekanik Tus omru yuksek + no rampage gamepower Mouse 400 dpi olsun En az 2 macro Rgb farketmez steelseries lofitech yada uzayli markadi olsun Pad seriden xxl
  16. LURKER

600-800 TL klavye onerisi help

İstedigim ozellikler Tus omru yuksek olacak Mekanik olacak Rgb farketmez Switch farketmez Bilek destegine gerek yok gamepower rmpage haric marka onerisi bekliyorum
  17. LURKER

dx 11 kaldırma dx 12 yüklicem

dx 11 kaldırıp dx12 yüklicem Aşama 1 "Başlat" ı tıklayın, "Bilgisayar" ı sağ tıklayın ve "Özellikler" i seçin. Sistem Özellikleri penceresi açılır. Adım 2 Sistem Özellikleri penceresinin sol tarafındaki bölmede "Sistem Koruması" nı tıklayın. Aşama 3 Koruma Ayarları altında "C: Sürücü"...
  18. LURKER

Rocket league açılıyor ama ekrana gitmiyor

Rocket legue açılıyor hatta sesi bile geliyor ama ekrana gelmiyor normaalde oyun içinde oluyorum ama görmeden rastgele oyna tuşuna basıyorum ama o sırada ben masaüstünde oluyorum 1621580376 epicten oynuyorum
  19. LURKER

400-600 TL klvye öneri

gamepoer saber kullnıyorum ve gördügünüz üzere A W space tuşlrı neredeyse işlemiyor bunun çözümü vrs söyleyebilirmisiniz ve klyve önerisi istiyorum 400-600 rgb farketmez mekanik olucak tuş ömrü güzel olsun red blue farketmez enter büyük olucak + 250-350 TL mouse önerisi en az 2 macro yazılım...
  20. LURKER

ddu ile driver silip WHQL nasıl yükleyebilirim adım adım açıklarmısınız pls

5600xt saphire pulse var wattman hatası yüzünden bu driver silip yüklicem adım adım açıklarmısınız ve driver sildigimde bilgisayar kapanmazmı ?
Top Bottom