Arama sonuçları: *

1. M

Bu monitör nasıl alınır m?

Oyuncu monitörü için fiyat-performans dengesini gözeterek bir öneride bulunuyorum. Monitörün ekran boyutu (inç) ve çözünürlüğü (piksel sayısı) çok önemli olmayabilir, çünkü bir oyuncu isen, bu faktörler kadar monitörün performansı ve diğer özellikleri (örneğin yenileme hızı, tepki süresi) önemli...
  2. M

Küçük Kasa ile Taşınabilir Bilgisayar Kurulumu – ASUS PRIME B450 M-K II için

Mini kasayı aktif olan sistemimin parçalarını söküp ona takacağım özellikler: Anakart ASUS Prime B450 M-K II, ekran kartı RTX 4060, işlemci Ryzen 5 5600.
  3. M

https://www.n11.com/urun/msi-thin-a15-b7uc-077xtr-ryzen-5-7535hs-16-gb-512-gb-rtx3050-156-dos-fhd-dizustu-bilgisayar-52888285?magaza=tekramarket&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel bu fiyat'a bu sistem değermi peki
  4. M

Yardım 35K bütçe laptop önerisi lazım

konudan bağımsız tek bir soru daha bilmediğim ve bilgilenmek için soruyorum kusura bakma...
  5. M

İşe gidip gelmem gereken durumlar için bilgisayarı daha taşınabilir bir hale getirmek istiyorum. Mevcut durumda bir bilgisayar kasam var, ancak bunu daha kompakt ve taşınabilir bir formata dönüştürmek istiyorum. Anakartım ASUS PRIME B450 M-K II ve bunu küçük bir kasada kullanmak istiyorum...
  6. M

Yardım 35K bütçe laptop önerisi lazım

hocam %100 birini alıcak olsan seçimin tercihin hangisi olurdu
  7. M

Win 11 24H2 Kurulum.

Hocam, videodaki işlemi yaptım fakat . Şöyle bir ekran geldi önüme doğru mu yaptım?"
Top Bottom