Arama sonuçları: *

• Users: rishnag
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. rishnag

klavyede @ yapabiliyorum ama normal q yapamıyorum

Bir kaç gün önce yine aynısı olmuştu ama bir kaç kez q tuşunca basınca düzelmişti ama şimdi düzelmiyor, çok rahat bir şekilde @ yapabiliyorum ama q yapamıyorum. Yardımcı olur musunuz?
  2. rishnag

Bilgisayar açılmıyor

Bilgisayar bi anda kapandı bir bilgisayarcıya götürdüm işlemci fanı kısa devre yapmış oda anakartı ve ekran kartı yakmış dedi. Bi kaç saat sonra kasanın düğmesine bastığımda beş saniye çalışıp çalışıp geri duruyordu şimdi oda yok youtube baktığımda çoğu güç kaynağı arızası diyor ama güç...
  3. rishnag

netflix e üye olmuyor

innial kartla üye olmaya çalışıyorum ama olmuyor şöyle bişey çıkıyor nasıl çözerim
  4. rishnag

cevap bulamıyorum

form ilk açıldığında her soruna hemen cevap yazılıyordu şimdi 5 gün geçti hala cevap alamadım
  5. rishnag

klavye kod 19 hatası

arkadaşlar dün pc ye format attım pc açıldığında klavye kod 19 hatası veriyordu nasıl çözebilirim 1592640082
  6. rishnag

çift monitör olmuyor

arkadaşlar ben pc ye iki tane monitör bağladım ama ikisinde de aynı görüntü var nasıl düzeltirim?
  7. rishnag

Rehberi deki her kişi den dört tane var

Arkadaşlar benim telefonum general Mobile gm8 go numarayı cihaza kaydediyorum 1 kaç saat sonra o numaradan 3 yada 4 tane oluyor siliyorum tekrar geliyor nasıl düzeltilir
  8. rishnag

minecraft runtime bulunamadı hatası

arkadaşlar minecraft ı yükledim deneme sürümünü açtım runtime hatası verdi nasıl düzeltirim
  9. rishnag

İşletim sistemi hatası

Arkadaşlar geforce now u indiriyorum işletim sistemi uygun değil diyor naıl çözerim
  10. rishnag

termal macunu iyi mi

https://www.hepsiburada.com/cooler-master-htk-002-yuksek-performansli-termal-macun-htk-002-u1-gp-p-BD100279 bu macun nasıl ona göre alcam
  11. rishnag

işlemci çekirdeği ısınıyor

işlemcim intel core 2 duo 2.80 ghr oyuna 1. çekirdek 101 derece 2. çekirdek 95 derece fazla ısınırsa ne olur
  12. rishnag

directx ne işe yarar

arkadaşlar gta san andresi yükledim en az directx9 olması lazım dedi açılmadı directx ne işe yarar
  13. rishnag

ddr2 ram nerden bulurum

benim anakartı eski ddr2 4gb ram e ihtiyacım var ürün önere bilirmisiniz (2x2 olmasın)
  14. rishnag

64 bit kurulurmu

2 gb ram var 64 bit kurarsam sıkıntı çıkarmı
  15. rishnag

hangi ildensin

herkes hangi ilde olduğunu yaza bilir mi?
  16. rishnag

2gb ram kullanılmıyor

pc de 2gb ram var ama sadece 1 gb kullanıla bilir diyor
  17. rishnag

64 bit mi 32 bit mi

işlemcim intel core 2 duo 2.80 ghr ram 2gb
  18. rishnag

Öneri arkadaşlar youtuber olmak istiyorum

sizce ne yapmalıyım
  19. rishnag

1500 TL pc önerisi

1500 TL mönitör dahil değil
  20. rishnag

hiç bir oyun oynanmıyor

bilgisayarımda hiç bir oyun oynanmıyor neden ekran kartım asus atı readon 256 mb ram sadece 1 gb kullanıla bılır
Top Bottom