Arama sonuçları: *

1. A

Puma Caven sizce de çok güzel değil mi?

Ben adidasçıyım bu savaşta :)
  2. A

İlk videoda bahsettiğim üzere Adidas'ın da bezner modelleri var hocam. Markalar iyice el ele götürmeye başladı bu işi zaten.
  3. A

Hocam öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Hemen bu ayakkabıyı da inceledim. Bence alınır ama dikkatli olunması gereken noktalar var:
  4. A

Kış aylarında klasik spor ayakkabı renkleri mahvoluyor hocam. Ondan dolayı benim oldukça ilgimi çekti fakat sizin gibi sevmeyeni de epey fazla aslında.
  5. A

Bugün Puma Caven modelinin çok farklı ve kendine has bir rengini keşfettim. Rengi de çok güzel ama fiyatı biraz tuzlu. Düşüncelerimi de belirttim, sizce kaç TL'ye düşerse almalıyım (ben 2500'e tamam dedim gibi çektiğim inceleme videomda)
  6. A

Yardım AOC 24g4x ALMAYIN ALDIRTMAYIN (EN AZINDAN Bİ SÜRE)

Hocam düşünceleriniz için teşekkür ederim, çok mutlu etti. Böyle yorumlar olduğu sürece yapmaya devam etmek istiyorum.
  7. A

Galatasaray - Rigas FS Maçı

5-1 Galatasaray diyorum. Saldır cimbom!
  8. A

Yardım AOC 24g4x ALMAYIN ALDIRTMAYIN (EN AZINDAN Bİ SÜRE)

Konunun haklı öfkesiyle herkes çok net konuşmuş monitör hakkında. Fakat bu monitör aslında hem alınır hem alınmaz. Neden mi? Konu hakkında kısaca bir video çekip düşüncelerimi anlattım.
  9. A

DELL Alienware ile aşk yaşadığımı farkettim, ne yapmalıyım?

Almış mıydınız hocam peki kızı pardon cihazı?
  10. A

1 Maç lol kaç mb yer?

10 yıl önce her yerde cevabını aradığım o mistik soru :(
  11. A

🔥İndirim MSI THIN GF63 12UCX-427XTR Intel Core i5 19.999₺

Çok acil ihtiyaç yoksa alınmaz. Neden mi?
  12. A

O bana bi varsa işlemcisini sıcak sudan soğuk suya değdirmem hocam ama 100.000+ TL :(
  13. A

Selamlar, Biliyorsunuz bir süredir indirimde olan ve bilgi sahibi olduğum ürünler hakkında "gerçekten alınır mı" analizi yaptığım kısa videolar çekiyorum. Az önce En sevdiğim, mağazada detaylıca kullanma şansım olan ama hiç satın almadığım DELL Alienware M18 modeli hakkında video çekeyim...
  14. A

🔥İndirim Disney Frozen Elsa -> 386TL

Hocam ben de birkaç sene öncesine kadar sizinle aynı fikirdeydim fakat yakın bir dostum çocuk giyim mağazası işletiyor. Minik minik tatlı tatlı onlarca kız spesifik olarak Elsa kıyafeti sormaya gün içerisinde :) O denli popüler olmuş :)
  15. A

🔥İndirim Antec NX360 Bilgisayar Kasası 1.299 TL 🔥🔥

Alınmaz. Sıcak fırsat olarak bile atfetmiyorum. Neden mi?
  16. A

🔥İndirim Disney Frozen Elsa -> 386TL

Çok iyi fiyat, hem de Elsa. Alınır mı? Bence EVET. Nedenini açıkladım: 1727894832 Hocam Elsa'nın ayrı bir popüleritesi var şu sıralar :) videomda da bahsettiğim üzere frozen karakterlerinin 450-500 TL'den ucuz bebeği yok.
  17. A

🔥İndirim Puma Hypnotic-Alpine Snow Erkek Spor Ayakkabı 1650₺

Hocam gündelik de kullanırım diyorsanız Puma, Çokça yürüyeceğim diyorsanız Nike Essential 3. Uzun süreli yürüyüşlerde Nike ile daha mutlu olursunuz ama platform, rahatlık ve tarz üçlüsü olarak bakınca Hypnotic (puma) bir adım önde. 1727888479 Yarım numara büyük alıyorum ben PUMA ayakkabılarımı
  18. A

Bence de kalitesine göre gayet iyi fiyat hocam ben vidoeda da bahsettiğim üzere renk geçişinin bana hitap etmemesinden almadan durdum, yoksa sepete eklemiştim bile. Fakat önümüz kış, puma ayakkabıları nazik kullanmayı unutmuyoruz :)
  19. A

🔥İndirim Spigen 30W Hızlı Şarj Aleti 249₺

Konusu açılmış ama ben ilk bu konuyu gördüğüm için buraya cevaben düşüncelerimi video çektim: Orijinale en yakın muadil, Bahse konu indirimle gayet f/p. Yani ALINIR:
  20. A

Estağfurullah hocam, bugün kulaklık ile çektim. Umarım dip ses çok rahatsız edici değildir. Konuya dönecek olursak "renk geçişini sevdiyseniz alınır". Detaylı açıklama: Essential serisinden hangi ürünle kıyaslıyorsun hocam tam linkini atabilir misin?
Top Bottom