Arama sonuçları: *

• Users: cemka
  • Order by date
  1. cemka

Bilgisayar siyah ekran ve açılmama

anakarttan kasaya temas eden bir nokta olabilir bu durumda kısadevre yaptırıyor calısmıyor arkadasın dediği gibi her şeyi dışarı alıp anakartı bir kutu üstünde olacak sekilde test edin. 1728216687 ekran kartları anakartını biraz eğmiş olabilir kasaya temas eden bir yer olabilir. anakart...
  2. cemka

Bilgisayar siyah ekran ve açılmama

genellikle donanım ve bağlantılarda yaşanan bir problemden kaynaklanıyor gibi görünüyor. Ancak denediğiniz çözümlerin çeşitliliği göz önüne alındığında, bazı ek olasılıkları değerlendirmek faydalı olabilir. Aşağıdaki adımları gözden geçirebilirsiniz: Anakart Sorunu: Ekran gelmiyor ve çevre...
  3. cemka

Lanet bir sorun! videoyu tam ekran izlerken sesin cızırdaması

3. Olası Elektromanyetik Girişimi Gözden Geçir Çift monitör kullanımında, bazı monitörlerde elektromanyetik girişim kaynaklı sorunlar olabilir. Bu, ses cızırtısına yol açabilir. Monitörleri farklı prizlere takmak ya da kablolama düzenini değiştirmek çözüm olabilir. sanırım bundan olabilir...
  4. cemka

Lanet bir sorun! videoyu tam ekran izlerken sesin cızırdaması

çift monitör kullanıyorum monitör hoparlörleri devredışı sadece stereo anakart üzerinden ses alıyorum. 2. monitörde video izlerken diğer monitörde calısıyorum. ama videoyu tam ekran yapınca ses cızırdıyor. sorunu çözemedim. ekran kartını değiştirdim 2060 taktım onda da öyle bu nasıl sorun böyle...
  5. cemka

Ryzen 5 5600 oc desteklemiyo

amd işlemciler için b serisi anakart lazım a serilerinde overclock yok sadece ram mhz boostlarsın
  6. cemka

🔥İndirim High Power Elite 750W 80+ Bronze 1.889 TL

2022den beri bunun goldunu kullanıyoırum 1 sene miningde kullandım hala canavar gibi suan rx 78003xd rx7800xt sistemde kurulu
  7. cemka

❌İndirim Bitti! Hikvision SSD E3000 1024 GB M.2NVM 1.780,99TL

acaba alsam mı 2 adet 512 ssd var anakartımda yer de var m2 için 2 tane 1727424286 anakartımda yokmuş yer :D
  8. cemka

Pc kasıyor yeniden başlatınca düzeliyor

mining virüsü bulaşmış olabilir başıma geldi pc kasıyordu kapatınca gidiyordu. arada bir acılıyordu görev yöneticisinde sistem adıyla ve kullancı adında calısan cok işlemci harcayan uygulamalara bak
  9. cemka

PC kasarken hoparlörden cızırtı geliyor!

Arkadaşlar çok sıkıcı bi sorunum var çözüm bulamadım. Pc de iş yaparken bir yanda youtube acıkken başka programla photroshop gibi uğraşırken ufaktan cızırtı geliyor. ve sinir bozucu. çift monitör kullanıyorum ekran kartım yetersiz mi kalıyor anlamadım. rtx 3060 galakuro Japon markası...
  10. cemka

Bu fiyata bu laptop iyi midir Acil!!

alınmaz
  11. cemka

Ryzen 5 2600 Overclock

2 borulu bende 8 borulu illaki farkı olacaktır.
  12. cemka

Elektrik kesintisi bilgisayara zarar verir mi

UPS de mini akü oluıyor pc enerjiyi aküden cektiği için voltaj dalgalanması pc yi etkilemiyor. PSU bilgisayarı calıstıran güç kaynağı o ayrı ups ayrı. UPS i ayrı akü gibi düşün.
  13. cemka

Ekran kartımın biosu diğer kartlara göre farklı görünüyor.

driverı kurduysan gerek yok o overclock gibi bişi az elektrik tüketimine yüksek performans ayarı veriyor.
  14. cemka

Elektrik kesintisi bilgisayara zarar verir mi

kesinti vermez de kesinti sonra yüksek akım zarar verir şehir merkezlerinde sorun olmuyorda köy tarzı yerlerde voltaj ayarı sıkıntı oluyor babamın pc yakmıştı 1 kere yıldırım attıktan sonra
  15. cemka

Ekran kartımın biosu diğer kartlara göre farklı görünüyor.

mining için vram yüklemişler. vram yükleme programları var youtubedan izle kolay 2mb bişi zaten ama dikkatli ol bunları yaparken karttan olma. ben de önceden ucuz diye mining yapılmış rx590 almıstım. amd driveri yüklenmiyordu. vrami orijinal hale cevirdm bi programla sonra yükledim kullandım.
  16. cemka

Ryzen 5 2600 Overclock

stokla oc arasında pc kullanırken hızlıydı. oyunda bir fark göremedim 1727008935 msi b450 gaming plus.
  17. cemka

Ryzen 5 2600 Overclock

aynı işlemcide ben 1.285 volt 4.2 ghz de stabil uzun sure kullandım. red scorpion tower fanım var
  18. cemka

12400F - Rtx 4060 hazır sistem fiyatına göre nasıl

vatan bunun aynısı ama 4070 li sistem sattı gecen aylarda
  19. cemka

Ekran kartına takılan pci e kablosu nerede

hazır sistem diye çöp satıyorlar yazık valla.
  20. cemka

Ekran kartına takılan pci e kablosu nerede

kasanın diğer kapağını aç orda olabilir
Top Bottom