Arama sonuçları: *

• Users: DejavuTN
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. DejavuTN

G Pro X'in fiyatı neden böyle?

Normalde piyasa fiyatını 7000 bandında olarak bildiğim G Pro X Wireless 4000tl'ye satılıyor. Alınır mı? Fiyat neden böyle? Amazon
  2. DejavuTN

3000TL'ye kadar Wireless Gaming Kulaklık Önerisi

3000tl'ye kadar wireless gaming kulaklık arıyorum. G435 düşünüyorum, bilinen bir sıkıntısı var mıdır?
  3. DejavuTN

CS2 için masaüstüne kısayol oluşturulabilir mi?

CS2 için masaüstüne CS:GO'dan ayrı kısayol oluşturmak istiyorum. Eğer uygulama dosyalarından cs2.exe'yi direk yapıştırsam ne olur?
  4. DejavuTN

Piyasada G Tuşlu Klavye Kaldı Mı?

Bütçe konusunda sıkıntım yok. G103 gibi G tuşları bulunan klavye arıyorum. Logitech'in güncel ürünlerine baktım fakat göremedim. İkinci elde varsa bile bakabilirim.
  5. DejavuTN

2400TL 24" IPS Monitör Önerisi

Yenileme Hızı 75Hz olursa iyi olur. Önemli olan 23.5"-24" ve IPS panele sahip olması. Önerilerinizi bekliyorum.
  6. DejavuTN

Virus Total'de Virüs Olarak Gözüküyor Sıkıntı Çıkarır mı

https://www.virustotal.com/gui/file/056bd3b34bc82e4d677dbe859274de8e8254817147aa460f4329b4bdf4a9e78c Virüs total de VBA32 trojan diyor ama malwarebytes virüs görmüyor. Sizce sıkıntı çıkarır mı?
  7. DejavuTN

Wraith Prism bir anda duruyor ve 100 derecelere çıkıyor

Oyun oynarken fps iyice düşünce bi sıkıntı olduğunu anladım kasaya baktım ve işlemcinin fanının durduğunu gördüm. İşlemci 100 derecelere kadar çıkmış ve fanın umrunda değil direk bilgisayarı kapattım ama tabi bunu fark edene kadar 10-15 dk geçti. İşlemciye zarar vermiş midir? Ve bu neden olur...
  8. DejavuTN

Driver güncelledim FPS 140 üzerine çıkmıyor

Driver güncellemesi ardından fps 140 sabit kaldı bütün oyunlarda bunu nası açıcam ekran kartı 1660ti
  9. DejavuTN

Razer Deathadder Essential alınır mı?

Kısıtlı bütçem var almayı düşünmüyordum ama indirim görünce alıyım dedim. 160TL'ye DeathAdder Essential alınır mı yoksa gereksiz mi
  10. DejavuTN

Spotify Servarlarına bir şey mi oldu

Bütün heryerden çıkış yaptı ve hiçbiryerden açamıyorum uygulamayı. bir şey mi oldu spotify serverlarına yoksa sadece bende mi sorun
  11. DejavuTN

300-350 Arası Mekanik Klavye

Blue switch tercihimdir ses yapması sıkıntı olmaz daha iyi olur. Bütçe 300-350
  12. DejavuTN

Sadece Program Dosyaları 240GB kaplıyor

Program Dosyaları 186GB Program Files 46GB Program Data 7GB yer kaplıyor. Bana biraz anormal geldi. Normal midir ?Bunu herhangi bir şekilde azaltabilir miyim?
  13. DejavuTN

Hızlı Ve Öfkeli: Tokyo Drift'deki 350z nin yılı ve bodykiti?

Filmin sadece bu sahnesinde geçen bu 350z'nin bodykiti ve yılı nedir?
  14. DejavuTN

450-500 TL Civarı Tıraş Makinesi Önerisi

3 yıl gidecek genel vücut için suya tamamen dayanıklı tıraş makinesi arıyorum. Bütçem 450-500Tl arası. Baktığım modeller Philips MG7720 ve Braun MGK5280.
  15. DejavuTN

IPX8 sertifikalı kulaklık ile havuza girebilir miyim

Taotronics Soundliberty 53 Pro(IPX8 sertifikalı) ile havuza girebilir miyim? Girersem ne olur? Bozulma ihtimali nedir?
  16. DejavuTN

Windows 10 Arkaplan Siyahlaşıyor

Her 5-10 dk da bir klasörlerin yada dosyaların üstünde mouse gezdirince arkaları siyahlaşıyor. Yenile deyince direk simsiyah oluyor. Bi 5-10 dk sonra düzeliyor sonra geri oluyor ne yapmam lazım? Uygulamaların arkasında siyahlık mouse u gezdirince olan siyahlık
  17. DejavuTN

Steam Hesabım Bloke Oldu! Ne Yapmam Lazım?

Arkadaşlar steamime girdim ve biranda bu bildirimi gördüm ne yapmam lazım? Hesap benim hesabım yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Endişelenmem gerekn bir şey var mıdır? Size daha önce oldu mu?
  18. DejavuTN

Twitch de chat sola kaydı düzelmiyor

arkadaşlar sağda siyahlık kaldı düzelmiyor ne yapmam lazım
  19. DejavuTN

Yardım 200-250 Bluetooth Kulaklık Önerisi

Aklımda TaoTronics 53 Pro var. Genellikle spor yaparken kullanıyorum. Düşmemesi ve tere dayanıklı olması önemli. Lütfen xiaomi earbuds önermeyin.
Top Bottom