Arama sonuçları: *

1. S

🔥İndirim Acer Aspire 5 A515-57-566W Intel I5-12450H 8gb 512GB

8+8 de olabilir bence birde okuduguma göre ramlara göre harıcı ekran kartını otomatık ayarlıyormus vidden bu fiyata zor bulunur
  2. S

🔥İndirim Acer Aspire 5 A515-57-566W Intel I5-12450H 8gb 512GB

bence güzel fiyat alınabilir TIKLA LİNKE GİT iç kısmı bu şekilde ramlar cıkartılabilir
  3. S

Öneri Mekanik Klavye Önerisi

denedim
  4. S

Öneri Mekanik Klavye Önerisi

merhaba bugün gamebooster red mekanik klavyem w tuşu basmamaya başladı ve garanti ile uğraşmak istemiyorum çoğu insan klavyeyi gönderip geri alamamış bile şuanda eski mebran klavyeden yazıyorum sizlerden orta bütceli sorun yaratmayacak red mekanik klavye önerisi istiyorum
  5. S

Yardım MSI B450M A PRO MAX ile Ryzen 5600e Ryzn Master İle Nasıl Overclock Yapabilirim?

o program zaten işlemcı bu sıcaklıga cıkar en son demek istiemiş
  6. S

Yardım MSI B450M A PRO MAX ile Ryzen 5600e Ryzn Master İle Nasıl Overclock Yapabilirim?

dostum orası işlemcının cıkabileciği max dereceyi gösteriyor :D
  7. S

işlencın 95 derece görmüş derken kankam
  8. S

başlıkta belirtiğim gibi biostan uğraşmadan program üzerinden yapmak istiyorum sıvı sogutmam var anakartım başlıkta yazıyor yardımcı olurmusunuz ?
  9. S

Yardım Ryzen Master İle Overclock nasıl yapılır?

yardımcı olurmusun hocam ya
  10. S

yaptım hocam senin ayarları maviekran verdi bir şey olmaz demi
  11. S

5600 kral senınde bilgin yok gibi galiba
  12. S

https://tr.msi.com/Motherboard/B450M-A-PRO-MAX/Specification buda benımkı olur demi
  13. S

aynı anakartı kullanıyoruz bir sıkıntı varmı
  14. S

stok haliyle devam o zaman
  15. S

dediğini program üzerinden tarif etme şansın varmı ve hız değişir mi
  16. S

hard bi oc istemiyorum curve ayarını açsam gene dediğiniz gibimi olur hiç şansım yok mu
  17. S

msı b 450 m a pro max sadece program üzerinden performansı biraz arttırsam yeterli olur hiç bios filan girmek istemiyorum bu haliyle yük altında 64 dereceyi geçmiyor sıvı soğutmam var
  18. S

R5 5600 için anakart önerisi

ha sımdı anladım demek istediğini olabilir evet o dediğin ama ben bi sorun yasamıyorum bu anakart ile onu demek istedim
Top Bottom