Arama sonuçları: *

• Users: echO
  • Order by date
  1. E

16000 TL Laptop önerisi yapar mısınız

merhaba arkadaşlar 16k bütçem var belki biraz üstüne çıkabilirim ama cok değil tavsiyelerinizi atar mısınız
  2. E

Öneri İşlemci Önerisi 2.5k

kutudan mi çıkıyor ürün kod vesaire yoksa amd ile iletişime mi geçiyoruz
  3. E

hangi oyun hocam
  4. E

2,500 liraya kadar işlemci önerisi lazım b450m anakart var yardımcı olursanız mutlu olurum
  5. E

Rival 5 steelseries switch ayarlama

selamlar yeni bir mouse satın aldım rival 5 çok fazla switch kullanan biri değilim yazılımını indirdim dpi falan ayarladım tek isteğim makro tuşlarının bir sonraki ve bir önceki sayfaya gitmesini engellemek yazılımı çok kötü yıllarca logitech kullandım çok basit ve anlaşılır bi yazılımı vardı...
  6. E

AOC C24G1 Monitör G-Sync Destekliyor mu?

Genel bilgi verelim dedim cok farkli kafalarda yorumlar var
  7. E

AOC C24G1 Monitör G-Sync Destekliyor mu?

Free sync tüm monitörler gsync de destekler gsync eskiden fiziksel bir ozellikti ve cok az monitörlerde bulunurdu artik yazilimsal olarak kullanılıyor öncelikle monitörü ekran kartin display port yoluyla bagliyorsun sonra nvdia denetim masasina girip gsync özelliğini aktif ediyosun bir sorun...
  8. E

Kulaklık kesilmesi sorunu yardım

Selamlar qcy'nin t13 modelini satın aldim ama bi sorun var telefonu cebime koyunca ses kesiliyo ama bir tahminim var telefonu kulagimiza koyduğumuz kısımda bir sensör var orayi bacagima koyduğum gibi ses kesiliyor once face id kapattim olmadi aramalari engelledim olmadi ne yapmam gerek duzelmiyo
  9. E

Yardım Steelseries sensei ten Scroll bozuk

bi çözüm bulabildiniz mi
  10. E

Fiber İnternet İçin Firma Önerisi

türknet ya da millenicom kullan vodafone ve netspeen gibi bir hata yapma altyapın sağlamsa türknet ve millenicomdan çok iyi hizmet alırsın commneti ilk defa duydum <3
  11. E

İşlemci tavsiyesi istiyorum

selamlar 5.000tl bütçem var amd işlemci önerisi lazım anakart bm450 render kısmı güçlü olsun <3
  12. E

Yalama olan Scroll nasıl düzelir?

bi çözüm bulabildin mi
  13. E

hdd ve ssd 2 işletim sistemi nasıl olur

Selamlar bilgisayarımda hdd var ve sistem her şey onda ssd aldım ssdye formatla windows 10 kursam boot ayarlarından 1. olarak ssdyi seçersem sorun yaşar mıyım ? masaüstüm eskisi gibi olur mu 2 tane işletim sistemi olması sorun çıkartır mı ? bi de hdd'de olan işletim sistemini silebilir miyim ?
  14. E

Elektrikli Scooter Hakkında Bilgisi Olanlar

Selam arkadaşlar elektrikli scooter kullanan ya da araştıran bilenlerden tavsiye istiyorum 6k bütçem var zorlarsam 7k olur ne almalıyım kilom 105 hop, martı falan kullanıyorum hem çok seviyorum hem çok yararlı zaman kazandırıyor ne almalıyım hızı 30 dan fazla olursa sevinirim menzili çok önemli...
  15. E

Bedava YouTube premium alma

kartta kaç para olması lazım kabul etmiyor papara ve ininal boş ikisi
  16. E

VALORANT Bu oyunu oynamak için sistemini yeniden başlatman lazım!!!! ((ÇÖZÜLDÜ))

bro çözemediysen yardımcı olayım görev yöneticisi hizmetler vgc sağtıkla hizmetleri aç bi daha vgc sonra sağ tıkla özellikler başlatma elle yazar onu otomatik gecikmeli yapcaksın düzelir
  17. E

Game power ogre switch içinde kaldı

yıllardır bir sürü klavye değiştirdim nasıl sökülceğini biliyorum dostum düzgün çalışsa buraya atmam saygılar
  18. E

Game power ogre switch içinde kaldı

arkadaşlar bugün klavyeye kola dötükm hemen temizledim ama space tuşunu çıkartırken kırmızı switchin solundaki siyah switch spade tuşunun içinde kırılmış bu nasıl olabili kafayı yıyıcem ne yapalıyım garantiye göndersem kabul olur mu
  19. E

İşlemci güç seçeneklerinde %100 de iken bilgisayarım kapanıyor.

Ne yapmam gerek bir bilgisi olan yazabilir mi ya da daha önce tecrübe eden biri ? İşlemcim ısınmıyor. 2 ayarı da %70 e çekmeden kapanma sorunu geçmiyor.
  20. E

Psu Önerisi Yapar mısınız

sertifikası falan yok da ondan sordum
Top Bottom