Arama sonuçları: *

• Users: echO
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

16000 TL Laptop önerisi yapar mısınız

merhaba arkadaşlar 16k bütçem var belki biraz üstüne çıkabilirim ama cok değil tavsiyelerinizi atar mısınız
  2. E

Öneri İşlemci Önerisi 2.5k

2,500 liraya kadar işlemci önerisi lazım b450m anakart var yardımcı olursanız mutlu olurum
  3. E

Rival 5 steelseries switch ayarlama

selamlar yeni bir mouse satın aldım rival 5 çok fazla switch kullanan biri değilim yazılımını indirdim dpi falan ayarladım tek isteğim makro tuşlarının bir sonraki ve bir önceki sayfaya gitmesini engellemek yazılımı çok kötü yıllarca logitech kullandım çok basit ve anlaşılır bi yazılımı vardı...
  4. E

Kulaklık kesilmesi sorunu yardım

Selamlar qcy'nin t13 modelini satın aldim ama bi sorun var telefonu cebime koyunca ses kesiliyo ama bir tahminim var telefonu kulagimiza koyduğumuz kısımda bir sensör var orayi bacagima koyduğum gibi ses kesiliyor once face id kapattim olmadi aramalari engelledim olmadi ne yapmam gerek duzelmiyo
  5. E

İşlemci tavsiyesi istiyorum

selamlar 5.000tl bütçem var amd işlemci önerisi lazım anakart bm450 render kısmı güçlü olsun <3
  6. E

hdd ve ssd 2 işletim sistemi nasıl olur

Selamlar bilgisayarımda hdd var ve sistem her şey onda ssd aldım ssdye formatla windows 10 kursam boot ayarlarından 1. olarak ssdyi seçersem sorun yaşar mıyım ? masaüstüm eskisi gibi olur mu 2 tane işletim sistemi olması sorun çıkartır mı ? bi de hdd'de olan işletim sistemini silebilir miyim ?
  7. E

Elektrikli Scooter Hakkında Bilgisi Olanlar

Selam arkadaşlar elektrikli scooter kullanan ya da araştıran bilenlerden tavsiye istiyorum 6k bütçem var zorlarsam 7k olur ne almalıyım kilom 105 hop, martı falan kullanıyorum hem çok seviyorum hem çok yararlı zaman kazandırıyor ne almalıyım hızı 30 dan fazla olursa sevinirim menzili çok önemli...
  8. E

Game power ogre switch içinde kaldı

arkadaşlar bugün klavyeye kola dötükm hemen temizledim ama space tuşunu çıkartırken kırmızı switchin solundaki siyah switch spade tuşunun içinde kırılmış bu nasıl olabili kafayı yıyıcem ne yapalıyım garantiye göndersem kabul olur mu
  9. E

İşlemci güç seçeneklerinde %100 de iken bilgisayarım kapanıyor.

Ne yapmam gerek bir bilgisi olan yazabilir mi ya da daha önce tecrübe eden biri ? İşlemcim ısınmıyor. 2 ayarı da %70 e çekmeden kapanma sorunu geçmiyor.
  10. E

Psu Önerisi Yapar mısınız

selam arkadaşlar 350 lira bütçem var öneri psu istiyorum ryzen 3 3100 işemcim asus gtx 1660 3 fanlı ekran kartım var öneri yaparsanız sevinirim:D Bunlar alınır mı ? https://www.hepsiburada.com/rampage-rmp-500-80p-500w-80-plus-12cm-fan-aktif-pfc-power-supply-p-hbv00000glcm1...
  11. E

Youtube gelmemiş özellik

an itibariyle bir videoda klip alma butonuna denk geldim ve klip aldım sadece bir videoda oldu size de oldu mu böyle bi şey ben mi keşfettim yoksa beta sürümü testine mi denk geldim 1618370105 bu da videosu
  12. E

Kasa Fanından Ses Geliyor

Arkadaşlar arada bi kasayı açınca ön taraftaki en üstteki fan ses çıkarıoyr kasayı açıyorum parmağımı sokuyorum fanı durduruyorum 20 sn bekliyorum bırkıyorum ses geçiyo bi defa da egzoz fanında gelmişit aynı yöntemle düzelttim sebebi nedir sizce ?
  13. E

CPU Kullanımı Sorunu

Merhaba arkadaşlar normal ilemci kullanı mı boştayken böyle ama görev yöneticisini tam açtığımda %100 oluyor bi de gpu 0 3d eskiden yazmıyodu nedir bilgisi olan var mıdır
  14. E

Inno3d 1650s harika performans

GTA V ultra ayarlar 1 saattir oynuyorum 44derece
  15. E

Sensei ten gıcırtı sorunu

arkadaşlar tavsiyenizle sensei ten aldım tekerlek aşağı doğru çevirince gıcırdıyo yukarı doğru yapınca olmuyo
  16. E

240 hz monitör önerisi

arkadaşlar 144hz monitörümü satıyorum 240hz monitör önerisi lazım
  17. E

Mouse Arayanlar Buraya

https://www.teknosa.com/logitech-g402-hyperion-fury-kablolu-gaming-mouse-outlet--p-800042603?utm_medium=paid_social&utm_source=fb_ig&utm_content=fb~Facebook_Desktop_Feed&utm_term=41gry&utm_campaign=catalog_sales~kasim20_sales_0-1~dynamic_carousel&fbclid=IwAR2YC0h5s26Ce3UxSf-19QSHXNE1nHy4flo4wDVRz...
  18. E

Game Power Clypso İndirim

arkadaşlar 320 TL ye düşmüş alayım mı https://www.incehesap.com/gamepower-calypso-su-gecirmez-gaming-oyuncu-klavye-fiyati-44884/
  19. E

450 TL MOUSE ÖNERİSİ

450 TL den fazla olursa olmaz arkadaşlar max bütcem o yardım olursanız sevinirim fps oyuncusuyum
  20. E

350 TL KLAVYE ÖNERİSİ

Mekanik gaming rgb klavye önerir misiniz arkadaşlar bütçem 20 TL falan arta bilir
Top Bottom