Arama sonuçları: *

• Users: hadwiger
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. hadwiger

Dost Kayaoğlu'na sarıldım

Sevincimi paylaşmak için bu konuyu açtım. Bugün Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Talha Aynacı ve Dost Kayaoğlu'nun söyleşisi vardı. İkisine de sarıldım, beraber sohbet ettik. İkisi de çok kral adamlar.
  2. hadwiger

Börü'yü İzlediniz mi?

Börü dizisini ve filmini izlediniz mi? İzlediyseniz nasıl buldunuz? Şahsen ben bayıldım, ayrıntılarıyla, detaylarıyla ve göndermeleriyle izlediğim en iyi Türk dizisiydi. Filmi ise 15 Temmuz günü yaşananları çok kaliteli bir şekilde ele almış, dizinin yanında biraz sönük kalmış ama yine çok...
  3. hadwiger

Her Bütçe İçin %60 Klavye Önerilerim

İyi forumlar. %60 klavyeler son birkaç yılda çok popüler oldu. Sıradan 104 tuşlu klavyelere nazaran daha kompakt ve genel olarak daha tatlı oldukları için insanların ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal'de de birçok konu açıldı. Bu rehber, belirlediğiniz bütçede aralığında %60 klavye seçmenize...
  4. hadwiger

Donanım Arşivi Flexy Silver Sistem İncelemesi

Bilgim el verdiğince Donanım Arşivi'nin yeni sistemini inceleyip, alınıp alınmayacağı hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Sistem Özellikleri Gigabyte B450M S2H V2 AMD Ryzen 5 3500X Excavator 12CM RGB CPU Soğutucu (HEDİYE) PNY GTX 1660 Super Dual PNY XLR8 16GB (8+8) 3200MHz CL16 PNY...
  5. hadwiger

Redragon ve Vento FSP'ye ait değildir!

Ben de dahil olmak üzere birçok kişi, Redragon'un ve Vento'nun FSP'ye ait olduğunu sanıyordu. (Adata ve XPG ya da Kingston ve HyperX gibi.) Bunun hakkında kesin bir bilgi olmamasına rağmen böyle olduğunu sanıyorduk. Redragon Türkiye, Instagram hesabından Regaip kandili ile ilgili bir gönderi...
  6. hadwiger

[Rehber] Mekanik Klavelerde Switch Seçimi

Merhabalar. Mekanik klavye seçimlerinde bizi eN çok uğraştıran Switch tercihi konusunda bir rehber hazırladım. Bu konudan sonra muhtemelen hangi Switch türünü tercih edeceğinize karar vermiş olacaksınız. Karar verme aşamasına geçmeden önce en popüler Switch türlerini ve özelliklerini...
  7. hadwiger

Rehber Popüler Sensörler ve Özellikleri

Merhabalar. Bu konuda piyasadaki farelerde çok sık karşımıza çıkan sensörleri ve özelliklerini göreceğiz. Piyasada çok fazla sensör var, takdir edersiniz ki hepsini sıralamam mümkün değil. Elimde geldiğince popüler olan ve sık tercih edilen sensörleri koydum. Bazı sensörleri onlarca farklı fare...
  8. hadwiger

İnceleme 6 aylık GamrPower Ursa Tecrübem

Merhabalar. Bu konuda yaklaşık 6 aydır kullandığım GamePower Ursa ile yaşadığım her şeyi anlatacağım. Vaktinizi çalmadan direkt konuya giriyorum. Öncelikle ilk söyleyeceğim şey, bu üründe çift tıklama, tıklamama, takılma, LED'lerin yanmaması gibi hiçbir teknik sorunla karşılaşmadım. 1-...
  9. hadwiger

Hawk Oyuncu Koltuğu Çekilişi

Özellikle deri koltuklarına hayran kaldığım Hawk, Mirliva ile birlikte bir çekiliş yapıyor. Çekilişte 1 adet Hawk oyuncu koltuğu (Fab serisi.) ve 10 adet Steam cüzdan kodu verilecek. Çekiliş sonucu 29.1.2021 tarihinde www.twitch.tv/mirliva kanalında canlı yayında açıklanacak. Şansınızı deneyin...
  10. hadwiger

Rehber Windows 10 Masaüstünü Özelleştirmek

Daha önce Technopat Sosyal'de açtığım bu konuyu burada da açma gereği duydum. Umarım hoşunuza gider. https://www.technopat.net/sosyal/konu/rehber-windows-10-masauestuenue-oezellestirmek.1101594/ Herkese iyi forumlar. Bugün Windows 10'da masaüstünü nasıl daha havalı bir hale getirebileceğimizi...
  11. hadwiger

Öneri Her bütçe için klavye önerilerim | 2. Bölüm

Merhabalar. Daha öncesinde bir rehber daha yapmıştım ama o rehber aceleye gelmiş, detaylı olmayan bir rehberdi. Bu sefer elimden geldiğince detay vererek iyi bir rehber oluşturmaya çalışacağım. Rehbere sadece kalitesinden emin olduğum klavyeleri ekledim. Umarım işinize yarar. Rehberin...
  12. hadwiger

NZXT Şubat ayında Türkiye'de!

Son bir kaç aydır Türkiye'de satılan NZXT ürünlerinin sayısı bir elin parmağını geçmiyordu. Ben de dayanamayıp NZXT'nin distribütörlüğünü yapan QP Bilişim'e mesaj attım. QP, NZXT stokları için Şubat ayı tarihini verdi. Bunun üstüne Abdullah abi Instagram hesabından şöyle bir paylaşım yaptı...
  13. hadwiger

2021'de Zinciri Kırma!

Bu konuyu daha Technopat Sosyal'de de açmıştım, burada da açma gereği duydum. Barış Özcan'ın bu zaman kadar ki bütün zinciri kırma videolarını izledim ama aralarında beni en çok etkileyen kesinlikle bu video oldu. Benim bu yıl ki zinciri kırma hedefim; 2022 1 Ocak gününe kadar 12 kitap...
  14. hadwiger

DA Forum ve Technopat Sosyal Üyelerini Barıştırma Konusu

Merhaba DA Forum ve Technopat Sosyal üyeleri, Bildiğiniz üzere ülkemizin en aktif iki forumu Technopat Sosyal ve DA Forum. Ben çoğunlukla Technopat Sosyal'de aktifim, ama arada bir buraya gelip elimden geldiğince insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum...
  15. hadwiger

[Cevap] Palit ve İnno3D güvenilir mi? Bu markaların ürünleri alınır mı?

Merhabalar. Bugün sistem toplama konularında ürünlerini sıklıkla önerdiğimiz İnno3D ve Palit hakkında konuşacağız. Bazı kullanıcılar MSI, Asus, Gigabyte gibi markalar varken İnno3D ve Palit'i önerdiğimizi görünce şaşırabiliyor, tereddüt edebiliyor. Elimden geldiğince merak edilen soruları...
  16. hadwiger

Her Bütçeye Uygun Klavye Önerilerim

Merhabalar. Bu rehberin amacı belirlenen bütçe içerisindeki en iyi klavyeyi almak isteyenlere yardımcı olmak. Umarım işinize yarar. Not: Bu rehberde GamePower, Rampage, Frisby gibi fason mal üreten, yani Çin malı ürünlere logo basan markaların klavyeleri yoktur. Herhangi bir...
  17. hadwiger

Aigo Marka PSU Alınır mı ?

GameGaraj canlı destek ile görüştüm Aquarius 5AN sisteminde Aigo marka 550W 80+ bir güç kaynağı kullanıyorlarmış. Bildiğim kadarıyla bir PSU'nun 80+ sertifikası alması için bazı testlerden geçmesi gerekiyor o yüzden bu PSU kalitelidir diye düşündüm siz ne diyorsunuz ?
  18. hadwiger

Aquarius 5AN Nasıldır ?

Aşağıda gördüğünüz özelleştirmeleri yaparak Aquarius 5AN sistemini almayı düşünüyorum sizce alınır mı ? Ekran Kartı: İnno3D GTX 1650 Super Twin x2 4GB İşlemci: Ryzen 5 1600AF Ana Kart: MSI B450M-A Pro Max 4133Mhz (OC) DDR4 AM4 mTAX Fiyat: 4166TL
  19. hadwiger

4000 TL Sistem Toplama

Max 4000TL'ye toplanabilecek en iyi sistemi toplayabilir misiniz ? Tek isteğim 480GB SSD olması şimdiden teşekkürler.
  20. hadwiger

Bu Fiayata Bu Sistem İyi Mi ?

Ne diyorsunuz arkadaşlar iyi mi sizce ? Eğer değiştirmemi tavsiye ettiğiniz bir parça varsa mümkünse fiyatı arttıramayacağımı belirteyim. (PSU konusunda emin değilim sizce kötü mü ? Ayrıca Rami daha sonra 16GBye yükselteceğim.) Bilgisayar Toplama Sihirbazı | Teknobiyotik
Top Bottom