Arama sonuçları: *

1. M

PC Açılışta Mouse Çalışmıyor

İyi forumlar arkadaşlar. Bilgisayarı ilk açtığım zaman mouse takılı olmasına rağmen pc fareyi görmüyor. Kabloyu çıkarıp takınca görüyor sadece. İnternette gördüğüm çözümleri denedim işe yaramadı. Çözümünü bilen var mıdır? Mouse: Thermaltake IRIS
  2. M

Sizce Bu Sistem Kaça Gider?

Zamanında aldığım flexy silver kasa. Satmam gerekiyor sizce ne kadara satmalıyım? Garantisi, faturası, kutusu var bir senelik kasa. Excavator Rainbow CPU Cooler Soğutucu AMD Ryzen 5 3500X 3.60GHz 35MB Soket AM4 Kutusuz İşlemci Gigabyte B450M S2H V2 DDR4 3600(O.C.)Mhz mATX Anakart PNY XLR8 16GB...
  3. Flexy Silver Sistem Satılık

Flexy Silver Sistem Satılık

Kasa 19/02/2021 tarihinde sipariş edilmiştir. Garantileri hepsinin devam eidyor kutular mevcuttur. 1 x Excavator Rainbow CPU Cooler Soğutucu 1 x AMD Ryzen 5 3500X 3.60GHz 35MB Soket AM4 Kutusuz İşlemci 1 x Gigabyte B450M S2H V2 DDR4 3600(O.C.)Mhz mATX Anakart 1 x PNY XLR8 16GB (2x8GB)...
  4. M

Turknet Altyapı Testindeki Hızı Alamıyorum

Aslında ping olmasa 24 Mbps hıza da razıyım gel gör ki ne hız var ne ping düşük yarın başka bir sağlayıcıya geçeceğim bakalım ne çıkacak sonuçlar. Yorumlarınız için teşekkür ederim
  5. M

Dediğiniz gibi olabilir benim durumumda. İşin içinde imar varsa her şey mübah firmalar için. Dediğiniz gibi en iyisi başka internet sağlayıcılarına bakmak. Eğer onlarda da aynı şeyleri yaşarsam büyük ihtimal ben de reklam kurbanı olabilirim :)
  6. M

Orası kesin zaten şüphem yok :) Bu arada sadece Turknet değil Türk Telekom altyapı sorgusunda Hipernet yazıyor. Netspeed, millenicom vs. sitelerde de VDSL olarak geçiyor. Yine de ben bayilerine uğrayayım.
  7. M

Peki VDSL port yoksa yapılabilecek bir işlem var mı? Yoksa sadece port boşalmasını mı beklemek lazım.
  8. M

Merhabalar arkadaşlar. Turkneti uzun bir süredir kullanıyorum, taşındığımız için hat nakil işlemini yaptırdım. Sorun şu ki ben önceki adreste VDSL 80Mbps kullanıyordum şu an ki oturduğum yerde ise taşındığımızda 16 Mbps veriyordu ve port olmadığından ADSL bağlayabileceklerini söylediler. Bende...
  9. M

DA MD-3 Sistem Çıktı 🔥🔥

1660s olsa 9-10 k monitör de kötü ürün koyacağını sanmıyorum. Tahmini olarak stok fazla olursa fiyat artabilir aynı şekilde stok az olursa büyük ihtimalle çok uygun sistem çıkartır.
  10. M

Üyelere özel sistem geliyor!!!

Güzel mantık bence. Bir süredir üyeyim ama keşke zaman ayırabilseydim bende.
Top Bottom