Arama sonuçları: *

1. M

Fitnesste kaslarım yanmıyor hissetmiyorum

Bazı kas gruplarını hissetmek zor olabiliyor. Yaklaşık 2.5 yıldır fitness yapıyorum ama sırtımı hissetmek gerçekten çok zor oldu. Son 6 ay hatta uzun süredir iş güç sebebiyle rutinimi sağlayamadım. Geçen 2-3 set evde şınav çektim. 2 gün sırt kaslarım ağrıdı. Bu yüzden çok takılmamak lazım her...
  2. M

S10+ İçin Çakma Ekran Önerisi

Önceden a5 2016 ekranı kırmıştım. Samsung servisleri ayrı ayrı fiyat veriyor yakınındaki yetkili samsung servislere fiyat sor bence. Yaptırdığım zaman yan sanayi orijinalden pahalıydı. 400-470 arasında farklı fiyatlar almıştım o zaman.
  3. M

🔥İndirim Acer Nitro 27' 240hz Prime ile 5.849

https://amzn.eu/d/aaqvZI3 Bu alınır mı? 3750 lira 100hz yeterli geliyor bana maksat büyük ekran olsun filmde bide direksiyonla oyun oynarken iyi olur
  4. M

🔥İndirim Acer Nitro 27' 240hz Prime ile 5.849

Alınır mı? 24 inç küçük geliyor film izlerken falan. 240 fps hayatta alamam ama 120 140 olarak kullanırım oyunlarda bide ips mis gibi.
  5. M

🔥İndirim LOGITECH G G435 2069₺

Bayağı ürünü eleştirmiştiniz cidden. Avutmak.. anlıyorum.. Ayrıca satın aldığım ürüne kötü demen pek umrumda değil ama yine de teşekkür ederim. Düşünenler kararını versin youtube'de bol videoları da var. Ayrıca geçen sene vatan bilgisayarda test etme şansı yakalamıştım, almayı düşünen için...
  6. M

Bu paraya varmış ki wireless aldım, oyunda, FPS'te umrum da değil günde 2 saat takılıp müzik dinleyip, discordda arkadaşlarımla muhabbet edip, ara sıra arkadaşlarımla oyun oynayıp çıkacağım. Demek ki bu ürünün berbat(!) olmadığı senaryolar varmış. Kötü eleştirinizi ürüne yapın, tanımadığınız...
  7. M

🔥İndirim 🔥Aerocool 500W VX PLUS Serisi Aktif PFC Bulk Güç Kaynağı 899TL🔥

Ben fanları özeldir falan diye düşündüm hiç düşünmemiştim aslında en kısa sürede içini açıp başka fan uydurucam tavsiye için teşekkür ederim.
  8. M

Cevap vermeyecektim ama bu ürün kötüyse bunun yerine ne önereceğinizi gerçekten merak ettim. Ne alalım madem bu kötüyse? 2k bandında hafif, ssh başarılı, ses performansı fena olmayan iyi markaya sahip bir kulaklık? Evet, insanların kötü ürün almasını bende istemem bu arada?
  9. M

ŞUAN AYDINLANDIM RESMEN. Hiç aklıma gelmemişti valla psu kaliteli güzelde fan sesi çoğu zaman beni delirtecek seviyeye geliyordu. Öneri için teşekkürler.
  10. M

PSU'ya uygun fanı nereden bulucam pat diye değiştiriliyor mu öyle?
  11. M

Kasa fansız kullanılır mı?

Soldaki fan egzoz. işlemci ve ekran kartı fanından başka fan kullanmayan bana göre miss gibi duruyor
  12. M

Alsam mı diye düşünürken bu yorum üzdü... 1 yaprağı kırık fanı ses yapan FSP 500W 80 plus kullanıyorum sesinden bıktım çokta para vermek istemiyorum tercih edilir mi?
  13. M

Mutluyum teşekkürler. Üzgünüm ama ilk izlenimleri paylaşmak övmek olmuyor. Doğal olarak ürünü övünce insanlar para veriyorsa yerince de uzaklaşırlar. İlginç olan burada öven göremedim ama üründen daha çok kullanıcısına laf dokunduranları görüyorum. İsteyen alsın isteyen almasın. Kötüleyende bir...
  14. M

Uygun fiyata f/p ürün bulduk diye bugünde hayatımızda doğru düzgün kulaklık kullanmamış olduk çok şükür. Şu laf dokundurmalı yorumlar yüzünden 2 günde fanboy olduk resmen. Beğenmiyorsanız beğenmezsiniz de kullanana niye laf? İyi değil, kime göre neye göre? Logitech babamın oğlu değil kendimi...
  15. M

Kilit dediğin tuş kombinasyonu benim ki 100db olarak gelmişti. Ayarlıyorsun 2 tuşuyla
  16. M

Hocam ben on off tuşuna basıp bakıyorum g hub bende sorunlu galiba dönüyor dönüyor açılmıyor uğraşmadım ayarıyla. Bahsettiğin kulaklık gamepower ve kablolu? Bu kulaklık hem iyi bir marka hem kablosuz hem hafif. Satış sonrasına önem veren insanlarda var illaki. Burada herkesin yayıncı olduğunu...
  17. M

Emektar Corsair HS70'ten geçtim bu kulaklığa. 5. yılını doldurmuştu süngerler sökülmüş menteşeleri elektrik bantları ile ayakta duruyordu. Şimdi başladım G435'i kullanmaya. Abi bi kere kulaklık baya hafif kafada yok gibi. Süngerleri cortlamış hs70'ten sonra bi garip hissetmeye başladım çünkü ses...
  18. M

Teşekkürler 1 tane kaptım. Geçen sene vatanda test etmiştim müzik performansı fena değildi. Bassları iyiydi. discordda bu kulaklığı kullanan arkadaşımda var sesi muhabbet için gayet iyiydi. Gelsin bakalım fikirler hala yanı mı görücez
  19. M

🔥İndirim RTX3050 Acer Nitro Laptop 19,299₺🔥🔥

Hocam rica etsem mümkün olduğunda garanti kağıdına bakar mısınız penta teknoloji mi distribütörü diye? Penta teknolojiden memnun kalmıştım satış sonrası için. Isınma durumu nasıl? Gtx 1660 super li kasam var ama kasa kablo karmaşasından kurtulmak istiyorum bu beni götürür gibime geliyor 16gb...
  20. M

Merhaba laptop önerebilir misiniz

Ya lenovo çok güzel ama rtx4060 koyuyorsun 500gb hafıza nedir abi? Alıp bide yükseltmeyle mi uğraşacak insanlar. Bana çok saçma geliyor
Top Bottom