Arama sonuçları: *

• Users: remziakgoz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

COLORFOL 4060Ti mı Asus Dual 4060Ti mı?

Arkadaşlar toplayacağım sisteme hangisini takacağımı karar veremedim. COLORFOL 3 canlı diğeri ise iki fanlı. Hangisi daha iyidir sizce.
  2. R

Oyundayken bir anda render problemi

Merhaba arkadaşlar geçenlerde bilgisayarıma rainbow six siege adlı oyunu yükledim, 1-2 gün oynadıktan sonra oyunun ortasında bir anda dokular birbirine girdi.Böyle ekran kararıp kaymaya falan başladı.Sonra pc ye format atıp oyunu tekrar yükledim aynı problemi yaşamaya devam ettim.Sonra farklı...
  3. R

Islc Programı Hata veriyor.

Arkadaşlar ıslc programını çalıştırdığımda böyle bir hata alıyorum ok"a basıncada kapanıyor eski bir sürüm indirdim ondada aynı hatayı alıyorum.
  4. R

Atatürk Üniversitesi Kayıt Harcını Ne Zamana kadar yatırmalıyım

Arkadaşlar ikinci üniversite olarak Erzurum Atatürk Üniversitesini(AÇIK ÖĞRETİM) Yazdım. 6 eylüle kadar kayıt yapmamız gerekiyormuş harçı yatırmak içindemi son gün 6 eylül bunu bilmiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi.
  5. R

Laptop soğutucuyu şarj adaptöre takılırmı

Arkadaşlar laptobumda boş USB portu yok şarj adaptörüne taksam olur mu ?
  6. R

Apex de fps i 60 a sabitleme sorunu

Arkadaşlar apex i bu gece indirdim sabah oynuyordum bi sorun yoktu,oyunu kapatıp açtım fps im 60 dan yukarı çıkmıyor. Oyunda vysnc özelliği kapalı ve oyunu kapattıktan sonra xbox ve nvidia ayarlarını girmiştim sonrasında fps böyle oldu.
  7. R

Fanlı laptop soğutucu önerisi

Arkadaşlar laptobuma soğutucu alacağım altına güzel serin tutacak bir soğutucu arıyorum bütçem max 200tl şimdiden teşekkürler.
  8. R

Vakumlu soğutucu mu normal soğutucu mu

Arkadaşlar soğutucu olarak hangisi tercih edilmeli sizce vakumlu soğutucu mu normal soğutucu mu laptop olarak.
  9. R

Laptop soğutucu önerisi bütçe Max 250

Arkadaşlar laptobuma soğutucu alacağım nasıl bir soğutucu önerirsiniz.İki çeşit soğutucu var birisi fan halinde olan diğeride vakumlu hangisini önerirsiniz marka model atarsanız sevinirim.
  10. R

Laptopun usb çip i bozuldu

Arkadaşlar laptobumun USB leri yöneten çipi bozuldu,bilgisayarcıya verdim bana cipin fiyatı 475 TL dedi 600 lira tutar dedi.Kazık yemek istemiyorum arkadaşlar laptobumun markası Casper csd-4712.cip in ismi hm olarak geçiyor dedi bilgisayarcı.Birde usbleri yöneten çip bozuk USB taktım diye bozuldu.
  11. R

İşlemci fanı mı normal fan mı

Arkadaşlar laptop un işlemcisi çok ısınıyor bu yüzden laptopun altına soğutucu monte etmeyi düşünüyorum. Sizce 6400 rpm lik normal bir fan mı takmalıyım yoksa işlemci soğutucusu mu? Hangisi daha iyi soğutur ?
  12. R

Fanı Nasıl Çalıştırabilirim

Arkadaşlar aşşağıda linkini attığım ürünü alacağımda laptobun altı açık benim tam işlemcinin altına gelecek şekilde koyacağım bunu ben neyle çalıştırabilirim. Gücünüde ayarlayabileceğim bir adaptör önerirmisniz.Teşkkürler...
  13. R

İşlemci Ekran Kartı

Arkadaşlar benim laptobumun işlemcisinde hem intelin graphic kartı var hem de gt840m var ben işlemcide ki ekran kartını iptal edebilir miyim işlemciyi gereksiz yorduğu için.Sadece 840m çalışsın istiyorum.
  14. R

Fan -önerisi

Arkadaşlar fan alacağımda güçlü bir fan önerir misiniz.Birde rpm değeri diye bir şey var o değer ne kadar olmalı paylaşırsanız sevinirim.
  15. R

İşlemcim Yanıyor

Arkadaşlar bende laptop var içinde i7 4712mq 2.4ghz (3.4ghz) işlemci var 95 dereceye çıkıyor sonra 0.700 MHz ye düşüyor verim alamıyorum nasıl bunun yükünü hafifletirim.
  16. R

Kasa Önerisi

Arkadaşlar yakın zamanda pc toplayacağım hava akışı güzel olan bir kasa önerir misiniz.Bilgisayarı güzelcene soğutabilecek.
  17. R

MSI GeForce GTX1660 SUPER GAMING X 6GB

Arkadaşlar bu ekran kartından alacağım ama stokta yok.Nasıl temin edebilirim.
  18. R

ekran kartı önerisi

arkadaşlar yeni kasa toplayacağım 2000 TL ye kadar bütçem var ekran kartı önerir misiniz. İşlemcim ryzen 5 3600x
  19. R

Ethernet kablosu alacağım hangisini almalıyım

Arkadaşlar ben 10 metrelik bir ethernet kablosu alacağım neye dikkat etmeliyim.Ethernet kablosu önerir misiniz?
  20. R

aoc 24g2u mu viewsonic xg2405 mi

Arkadaşlar yakın zamanda monitör alacağım cs go da profesyonel düşünüyorum.Bu iki monitör arasında kaldım sizce hangisini almalıyım.Birde AOC un ayakları rahatsız edebiliyormuş arkadaşım söylemişti.Yardımınız için şimdiden teşekkürler
Top Bottom