Arama sonuçları: *

1. B

2. Monitör Ayarı

arkadaşlar merhaba ilk önce,ben 2. mönitörümü vga to dvi ile bağladım.Fakat 2.ekranda bir şey yapmak istediğim zaman ekranı hemen oyun oynadığım ekranıma atıyor.Ayrıca ara sıra dalgalanma yapıyor.Dalgalanma çok sıkıntı değil çünkü discord,tarayıcı vb. için kullanıcam.Ama ana ekrana atması çok...
  2. B

Yardım 250 ₺ kulaklık önerisi

Hocam sesi kıstığınız ve mic boost kapadığınızda gitmiyor zaten ama sizin sesinizide çok çok iyi almıyor o yüzden biraz sesli konuşmanız gerekiyor.Discord'da ki ses gürültü azaltma şeyini yaptığınız zaman arkaplan sesleri çok çok daha azalıyor ben öyle hallettim
  3. B

Discord ses sekmesi

Aynı konudan muzdaripim.Birileri yardım ederse veyahut kullana biri ayarlarını paylaşırsa seviniceğiz. 1588462280 +up
  4. B

Yardım 220 TL Kulaklık Önerisi

reis mikrofon yankı sorunu nasıl hallettin.Ben bu sorundan muzdaripim
  5. B

Reis onun çözümü varmış bir kaç ayarla oynayınca düzeliyormuş dediler ama ben bulamadım.Ben yüksek seste oyun oynamayı seven bir insanım fps oyunu oynadığım için.Ayarlarını benle paylaşırsan mikrofonun alıcağı sesi minimuma indirmek için çok memnun olurum
  6. B

Rampage r36 drop yankı sorunu

kardeşim aynı kulaklık bende var.Sesleri yükselttiğim zaman karşı tarafa ses gidiyormuş.Ama azaltınca rahatsız edecek derece değil dendi.Ayarları benle paylaşırsan birde öyle deneyip döneyim sana
  7. B

hocam arkadaşınız ses kartını kullanıyor mu? kullanıyorsa ayarlar nelerdir? Ben sesi arttırdığımda karşı taraf duyabiliyormuş sesi çünkü
Top Bottom