Arama sonuçları: *

• Users: hltcnzkn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. H

150 TL'ye Kadar Mouse Tavsiyesi

Merhaba, 100-150 TL arası mouse tavsiyelerinizi bekliyorum. HP Omen 400 önermeyin lütfen, bugün elime ulaştı iade edeceğim tekrar. 400 DPI tuşu işlevsiz, minimum 1600 dpi olması da rahatsız etti. Csgo oynuyorum genellikle, evet belki bu fiyata sensör olarak omen 400den daha iyi bir sensör...
  2. H

HP Omen 400 Mouse Hakkında

Merhabalar, ürün bugün elime ulaştı deneme fırsatı buldum. -DPI seçeneğinin 800'den başladığını biliyordum, minimum DPI 1600 arkadaşlar. Bu FPS oyuncuları için yüksek ve gereksiz bir DPI seçeneği. -Sniper(400 DPI) butonu, basıldığında 400 DPI'a alacak diye biliyordum, 400 DPI yapmak için o...
  3. H

Gamenote MS814 vs HP Omen 400

Merhabalar, cs go ve dota 2 oynuyorum arkadaşlar. Düzgün bir mouse'a ihtiyacım var. Sizce ikisi arasından hangisi tercih edilmeli ve neden? MS814 kargo dahil 120 TL HP Omen 400 kargo dahil 149 TL Omen 400 Önerirseniz aradaki 30 TL fiyat farkına değer mi
  4. H

125 TL'ye CS:GO İçin Mouse Önerisi

Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi csgo oyunu için mouse alacağım. Kullandığım mouse ani dönüşlerde takılıyor. Sağa sola, yukarı aşağı ani çevirişlerde mouse farklı yönlere dönüyor. Bu fiyata alabileceğim ve sorun çıkarmayacak mouse önerilerinizi bekliyorum.
  5. H

Biostar H410MH Sürücüleri

Merhabalar, biostar h410mh anakartımın sürücülerini nereden indirebilirim
  6. H

Mikrofonda Sesin Kısık Gitmesi Sorunu

Merhabalar, arkadaşlar yeni sistem satın aldım. Kulaklığımdaki mikrofonun eski bilgisayarımdaki ses performansı gayet iyiyken yeni aldığım bilgisayarda sesim çok kısık gidiyor. Bunun sebebi ne olabilir? Yüksek sesle konuşuyorum fakat arkadaşlarım hala duyamadıklarını söylüyorlar
  7. H

TN panel 1 ms vs IPS panel 5 ms

Arkadaşlar monitör alacağım ancak kararsız kaldığım bir nokta var. CS:GO ve DOTA2 oynayacağım, monitör olarak sizce Acer marka 1 ms olan TN paneli mi yoksa LG marka 5 ms olan IPS paneli mi tercih etmeliyim? Hangisi daha başarılı ve mantıklı bir tercih olur? Dip not: Aralarındaki fiyat farkı 40 TL.
  8. H

Ram Alırken MHz Seçimi

Arkadaşlar merhaba, kafama bir soru takıldı kusura bakmayın pek bilgim yok araştırdım ama tam da anlayamadım. Şimdi ben i3 10100F ve H410MH DDR anakartlı bir sistem toplayacağım. Anladığım kadarıyla i3 10100F işlemcisi 2666 MHz'ye kadar destekliyor. 8 gb ddr4 3000 MHz CL15 model bir ram mi...
  9. H

i3 10100F + GTX 1650 sistem vs. Ryzen 3 3100 + GTX 1650 sistem

Arkadaşlar merhaba. 4000tl kadar bir bütçem var kasa için. Sizce iki kasadan hangisini tercih etmeliyim? Siyah temalı sistem 4100 TL, beyaz temalı sistem 3900 TL. Oyun amaçlı alıyorum. Cs go, dota2, PUBG gibi oyunlar oynayacağım. Ağırlık olarak dota 2 ve cs go ama.
  10. H

Toplama PC hakkında yardım

Arkadaşlar merhaba, 1-2 haftaya bilgisayar toplamak istiyorum ancak pek anlamıyorum masaüstü bilgisayar bileşenlerinden. Öncelikle çok üst seviye oyun oynayan birisi değilim, 3-5 oyun oynayacağım, onlar da çoğunlukla CS:GO, Dota2, PUBG olur. Şimdi game garajdan hazır sistemi değiştirerek şöyle...
Top Bottom