Arama sonuçları: *

• Users: arze
  • Order by date
  1. A

Ekran kartı düşük watt çekiyor

olursa da artık umrumda değil vallahi akla karayı yaktım bu kartıda kırarım kimseyi madur etmem kendim dışında. Bana sat yenisini al dediler asla öyle bir şey yapmayacağımı söyledim, çünkü ben yaşıyorum şuan problemini birine satıp aynı şeyi başkasına yaşatamam
  2. A

afterburner deneyebilirim autoscan mi atmalıyım yoksa kendim mi yükselteyim
  3. A

ekran kartım ısınmıyor 60 derecenin üstünü görmedim oyunlarda resmen tembellik yapıyor. 1728930720 işin kötü kısmı ne biliyor musun stress testine soktuğumda cihaz 160 wat çalışıyor occt stres testlerine sokarlarsa bu kart sorunsuzdur diyip bana geri yollarlar ben de bu kartı bu şekilde satamam...
  4. A

komple ekran kartı odaklı oyunlarda bile maksimum 100 watt'ı gördüm 1728930537 ddu ile hiç silmedim geek kullanarak ekran kartı uygulaması silip yükledim hatta geçenlerde format attım düzeltebilmek için temiz format kurulumundan sonra bile hiç bir şey değişmedi
  5. A

hepsinde böyle yapıyor
  6. A

selam dostlar 2 haftadır fark ettiğim bir olay var ben cihazı alalı 2 ay falan oldu hep mi böyleydi bilmiyorum son zamanlarda oyun oynamaya vakit bulabiliyorum. benim ekran kartım stres altında 160 watt çalışması gerekirken 50 55 wat çalışıp oyunları bana zehir ediyor. ne yaptıysam ne denediysem...
  7. A

Çözüldü✓ Arkadaşlar bi yardım eli uzatın deliricem.

selam dostlar 2 haftadır fark ettiğim bir olay var ben cihazı alalı 2 ay falan oldu hep mi böyleydi bilmiyorum son zamanlarda oyun oynamaya vakit bulabiliyorum. benim ekran kartım stres altında 160 watt çalışması gerekirken 50 55 wat çalışıp oyunları bana zehir ediyor. ne yaptıysam ne denediysem...
Top Bottom