Arama sonuçları: *

• Users: jaroslav
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. jaroslav

Yardım Telefonum Wi̇-fiye Bağlanmiyor

arkadaşlar fotoğraflarda gördüğünüz gibi güvenlik zayıf hatası veriyor sabah kullandığım wifi yi şimdi kullanamıyorum modem bana ait değil modemi vs kapatıp açma şansım yok neden böyle yapıyor olabilir?
  2. jaroslav

Yardım Telefonum için PowerBank önerir misiniz?

14 Pro Max telefon kullanıyorum bu telefon için önerebileceğiniz kaliteli powerbank var mıdır?
  3. jaroslav

Yardım Yurt Dışı Telefon Almak İstiyorum Hala Mantıklı Mı?

Arkadaşlar arkadaşım yurt dışı sıfır kapalı kutu 14 pro max satıyor 1480 dolar. Almak istiyorum fakat kayıt işlemi nasıl oluyor? Ablam yurt dışında 18 şubatta geri dönecek telefonu onun üzerine kayıt edebilir miyim? Almak sizce mantıklı mı akıl verir misiniz?
  4. jaroslav

Yardım iPhone 11 6 ay sonra pil sağlığı 99 a düştü normal mi ?

arkadaslar telefonu 5 şubat tarihinde almıştım. pil sağlığı bugün 99 a düşmüş normal mi sizce ? Telefon: iPhone 11
  5. jaroslav

Mavi Ekran Bluestacks ve LDplayer Kurarken Mavi Ekran Alıyorum

Arkadaşlar bilgisayarım normal kullanımad hiç bir sıkıntı yok fakat bluestacks ve ldplayer kurmaya çalıştığımda tam yüklenmek üzereyken bilgisayar mavi ekran hatası veriyor nasıl çözebilirim başına gelen var mı ?
  6. jaroslav

E Devlet Üzerinden Askerlik Tecili Kaldıramıyorum?

Arkadaşlar 21 yaşındayım askerliği aradan çıkarmak istiyorum tecili kaldırmak istiyorum fakat e devlette aşağıda görmüş olduğunuz hatayı veriyor şubeye illa gitmem gerekiyor mu bileniniz varmı yardım eder misiniz.
  7. jaroslav

🔥İndirim 🚨Garanti BBVA Yakınını Getir 100 TL Kap Kampanyası🚨 🔥

Arkadaşlar Garanti BBVA yeni bir kampanya çıkardı görmüşsünüzdür forumda. Katılan herkese 100TL hesabına yatırıyorlar. Her Promosyon Kodu 5 kere kullanılıp, kişi başı maksimum 500TL ödül alınabilir. Referans sayısı 5'i geçen kişiler daha fazla ödül alamaz fakat kodu giren kişiler almaya devam...
  8. jaroslav

8000 Bin TL ye kadar televizyon önerisi

Evdeki televizyon bozulduğu için yeni bir televizyon almak istiyorum. Bu bütçeye göre en f/p televizyon nedir öneri alabilir miyim
  9. jaroslav

Öneri İphone 11 Alınır mı ?

arkadaşlar yarın vatan bilgisayardan iphone 11 128 gb almayı düşünüyorum android istemiyorum bu bütçeye iphone 11 uyuyor sizce alınır mı ekranı üzer mi ?
  10. jaroslav

Apple Şarj Adaptörü Orjinal midir ?

https://www.turkcell.com.tr/pasaj/cep-telefonu/cep-telefonu-aksesuarlari/sarj-cihazlari/sarj-adaptorleri/apple-usb-c-guc-adaptoru-20w arkadaşlar bu ürün orjinal midir ? turkcellde satılıyor orjinaldir diye düşünüyorum orjinalse almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz ?
  11. jaroslav

Öneri iPhone 11 Şarj Adaptörü Önerir misiniz ?

Arkadaşlar iphone 11 telefonum için şarj adaptörü arıyorum orjinalinin 270 TL gibi bir fiyatı var bana biraz fazla geldi daha uygun bi fiyata bulabilir miyim ?
  12. jaroslav

Yardım Taksitle Nereden Telefon Alabilirim?

Arkadaşlar iphone 11 almayı düşünüyorum fakat Trendyol Hepsiburada gibi yerler taksit yapmıyor nasıl taksitle telefon alabilirim bilginiz var mı
  13. jaroslav

Yardım Güvenilir Instagram Butiği Lazim

arkadaşlar yeni bir mont satın almak istiyorum fakat günümüz dolar artışıyla fiyatlar ateş pahası olmuş durumda instagram butikleri bunlara nazaran daha uygun fiyatlı ürünler bulunabiliyor bildiğiniz güvenilir butikler var mı teşekkürler şimdiden
  14. jaroslav

Yardım ASUS VG27VQ Monitör'de Ekranın Geç Gelme Sorunu

arkadaşlar bu monitörü yeni aldım gayet memnunum fakat pc açılırken monitöre görüntü çok geç geliyor yani bios ekranını göremiyorum bile pc çoktan açılmış masaüstüne gelmiş oluyor ama monitöre görüntü yeni geliyor. Mesela monitörü kapatıp açtığımda'da aynı sorun var kapatırken direk kapatıyor...
  15. jaroslav

Yardım CORSAİR H100i RGB PLATİNUM nasıldır ?

Nasıl bir sıvı soğutmadır 5600x ile kullanmayı düşünüyorum. Önerir misiniz ?
  16. jaroslav

Yardım Hangi Sıvı Soğutma Daha iyidir?

Arkadaşlar MSI LİQUİD 240R (4 AYLIK) COOLER MASTER ML240L V2 (SIFIR) HANGISINI ÖNERIRSINIZ ARKADAŞLAR
  17. jaroslav

Yardım ASUS TUF GT301 ÜST TARAFA SIVI SOĞUTMA TAKABİLİR MİYİM ?

Arkadaşlar sıvı soğutmaya ihtiyacım var bu kasanın üst tarafına 2 adet 120mm fan destekliyor sıvı soğutma takabilir miyim ?
  18. jaroslav

Öneri ASUS VG27VQ Monitör Nasıldır?

Arkadaşlar oturduğum yerde 2.el olarak VG27VQ model monitöre denk geldim hoşuma gitti. 2yıldan fazla garantisi var 1700 TL gibi bir fiyata anlaştım arkadaşla. Elden teslim alıcam monitörü kontrol edicem sizce bu fiyata alınır mı ? Kullanan var mı nasıl monitör
  19. jaroslav

Coinbase Kart Bilgilerimi Kabul etmiyor

Arkadaşlar kartım ziraat genç kart mastercard olarak geçiyor kart bilgilerini eksiksiz ve doğru giriyorum fakat böyle bi hata ile karşılaşıyorum nasıl çözerim başına gelen arkadaşlar var mı ?
  20. jaroslav

Öneri 2 BİN TL YE KADAR MONİTÖR ÖNERİSİ

Arkadaşlar yeni monitör almayı düşünüyorum bütçem 2k bu bütçede 27 inç 165 hz curved önerilerinizi bekliyorum gamepower rampage gibi markalar istemiyorum mümkünse asus aoc msi tarzı markalar teşekkür ederim
Top Bottom