Arama sonuçları: *

1. M

İtopyadaki sistemlerin fiyatı düşmüşken yardımcı olun banaa

Az önce bi arkadaşta gördüm sistemdeki kasayı değiştirmeyı önermiş bir de böyle yaptım. Kesinlikle fiyatı yükselmeden almalısın diyor musunuz ? Ve yanına hangi monitörü önerirsiniz.
  2. M

Bu Sistem nasıl daha iyi olabilir ya da en iyisi bu mu ?

İncehesaptan bir şey almak istemiyorum pek şu anlık :D el captain telegram grubunda yaşananlar hoş değil. 1588608317 Teşekkürler + 1 ekledim
  3. M

Bu Sistem nasıl daha iyi olabilir ya da en iyisi bu mu ?

BU SİSTEMEMDEN DAHA İYİSİNİ BULABİLİR MİSİNİZ ? YOKSA BU FİYATA EN İYİSİ BU MU ? DA sistemi RTX 2060 li falan https://www.itopya.com/da-sistem-amd-ryzen-5-3600-msi-rtx-2060-ventus-xs-oc-6gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/ Bu fiyata daha iyisini gördünüz mü Başka bir sistem önerir...
  4. M

"7000 TL BÜTÇE" KASA+MONİTÖR+FULL EKİPMAN

Aynen farkındayım bayağı güzel kâr oluyor ama şimdi verdiğiniz sitelerde epptavm si, n11 de ki, hepsi burada da ki satıcıları internette arattığım çok memnuniyetsizlik görüyorum şimdi 7 8 parça ayrı ayrı gelmesi içimi sıkıyor biraz. Şanssız adamöm kesin 1 2 sinde sorun çıkar bir de onlarla...
  5. M

Kenara yazdım teşşekkürler. Ama toplama değil de (çünkü toplayamam) hazır sistem olsa daha iyi olurdu. 1588546959 Bi göz atacağım teşekkürler. 1588547189 El captain gerçekten çok iyi duruyor peki max 1000 e (+100) nasıl bir monitör önerirsiniz.
  6. M

BLUETOOTH KULAKLIĞIMI BİLGİSAYARA BAĞLAMA

İyi Forumlar arkadaşlar. Bluetooth kulaklığım var ve kullanmak istiyorum masaüstü bilgisayarımda neyi tavsiye edersiniz. Yani hangi aygıtı alırsam daha stabil bir bağlantı olur kulaklık bilgisayar arasında. Şimdiden Teşekkürler.
  7. M

Teşekkürler güzel monitör ama arkadaşların toplayacağı sisteme de bağlı biraz monitör. Ama bir köşeye yazdım sağol :))
  8. M

Arkadaşlar iyi forumlar 7000 tl bütçem var, altında da olabilir, azıcık üstüne de çıkabilirim. İçinde monitör + full ekipman bulunan sistem toplamak istiyorum yardımınız lazım. Şimdiden teşekkürler (Bir de bu sistemi hangi siteden almalıyım. İtopya da çoğu stokta gözükmüyor güvenilir hızlı bir...
Top Bottom