Arama sonuçları: *

1. H

Word dark moda geçti yardım edin.

Word programım dark moda geçti sayfalar ve arka plan seçenekler vs her sey siyah. Bunu eski halıne nasıl getiirim veya word nasıl sıfırlanıyor. GOOGLE'da bir kaynak bulamadım.
  2. H

Acil yardım. İki laptop arasındayım

lenovo tokatlar diyorsunuz :) Teşekkür ediyorum. İyi aksamlar
  3. H

Acil yardım. İki laptop arasındayım

Arkadaslar iyi aksamlar. Universite için kullanacağım ve yüksek bir program açmayacağım. word ve crom gibi platformlar kullanıp günlük işlerimi halledeceğim bir laptop bakıyorum. Bu iki seçenek arasında git gel yaşıyorum. Yorumlarınızı beklıyorum. Önce sebebi sonra kimi seçtiğin :D 1...
  4. H

Öğrenci işi laptop 6-7k

Sanırım bu ilk attığınız linki beğendim. İşlemcisi de 2020 ikinci çeyreginde cıkmış gayet güncel model dediğiniz gibi. Peki huawei laptopumda bir problem çıkar vs bu gibi bir durumlarda servis ağı iyi mi bu markanın bilginiz var mı ? :)
  5. H

Öğrenci işi laptop 6-7k

Bütçeyi biraz aşıp bu modeli önerir misiniz. Sanırım bu 15'ler yeni çıkmış oluyor. Bunun işlemcisi de 2020 nin ikinci çeyreğinde çıkmış. Ve attığınızın bir büyüğü sanırım. Sizce nasıl ? Bu farka değer mi ? 14 eski 15 ise yeni nesil olduğundan bunu soyluyorum
  6. H

Öğrenci işi laptop 6-7k

Herkese iyi akşamlar dilerim. Üniversite için laptop araştırıyorum. Burdan doğru pc'yi bulacağıma inanıyorum Çok oyun oynanmayacak Tasarımı şık olan Şarzı kısa sürede bitmeyen bir laptop araştırıyorum. Asus markasını seviyorum asus tercihimdir ama farklı önerilerinizi bekliyorum. Bütçem...
  7. H

Hazır Sistem ÖNERİSİ

Yok 2x8 olacak. Onun dışında sizce alınabilir bir kasa mı
  8. H

Hazır Sistem ÖNERİSİ

Dual channel dediğin sanırım iki tane ram takmak oluyor. Tam bilgim yok kusura bakma. İki tane ram seçtim zaten 8-8 şeklinde takılacak. Dual channel olaacak yani 1623488423 Kurallar konusunda haklısınız. Kusura bakmayın...
  9. H

Hazır Sistem ÖNERİSİ

Aynen öyle dostum.
  10. H

Hazır Sistem ÖNERİSİ

Dostlar iş bilgisayarı olarak 3500 TL bütçe ile alınacak en iyi hazır sistem sizce nedir ? Sistemde sadece crom üzerinden işlemler yapılacak. https://www.itopya.com/apu-strike-amd-ryzen-3-4300ge-8gb-ddr4-240gb-ssd-masaustu-bilgisayar/ Ram'i 16 gb seçtikten sonra sizce nasıl bir kasa olur bu ...
  11. H

BU DEVİRDE DÜŞÜK BÜTÇELİ KASA YARDIMI

Sizce gereksiz mi fazla ? Monitor de almayı dusunuyorum. Taha arkadaşın attığı sistem nasıl sizce ?
  12. H

BU DEVİRDE DÜŞÜK BÜTÇELİ KASA YARDIMI

Dostlar sadece crom'da işlem yapacağım bir masaüstü sistem ihtiyacım var. Apu sistem düşünüyorum ama sizce ömrü az mı olur ? Bütçem 4.000 TL. Bu bütçe ile toplama değil de hazır sistem ihtiyacım var malesef çünkü çok acil gerekli...
  13. H

Klavyem BOZUK mu ? Razer klavye

Razer klavyemde w tuşuna basınca 'wdsawdawdsaawd' yazıyor devamlı. Yani 1 kere w ya basınca bunu yazıyor arkadaslar noluyor sizce
  14. H

En iyi kablosuz mouse(gaming)

Mo Model O yu çok çok beğendim kardesım gormemıstım cok tesekurler güzel bir fikir oldu kenarda kalsın.
  15. H

En iyi kablosuz mouse(gaming)

Dostlar şaunda razer deathadder elite kullanıyorum. Kablosuz mouse'a gecıs yapmak ıstıyorum. Fiyat olarak 1000 lira civarlarında en iyi tekpime süreli gaming mouse nedir _???_ Bu arada razer'ın kablosuz bır faresı vardı şarz etmek ıcın ayrı bır yuvası vardı ısın bıtınce ona koyuyordun sarz...
  16. H

4000-4500 TL ye iş için alınabilecek laptop önerisi

Dostlar bu fiyata kral bir şey çıkarırsınız ben güveniyorum size. https://www.hepsiburada.com/acer-aspire-3-a315-23-amd-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nx-hvtey-00b-p-HBV000019OVLQ?magaza=Hepsiburada Şöyle bir şey buldum ama ne dersiniz ?
  17. H

Wolfteam neden hala steamda değil ?

Bılgısayarda crom uzerınden vpn açıp oradan mı yapılması gerekıyor ?
  18. H

Wolfteam neden hala steamda değil ?

Arkadaslar lise zamanlarımda bu oyunu oynardım. Ayın 18.de hilesiz steamda olacak mukabbeti döndü ama ben steamdan ulaşamıyorum. Kendi sitesinden de ındırmıycem zaten oyle steamdan oynıyım dıye yuklemek ıstıyorum sadece. Bu oyun neden steamda degıl gelmeyecek mi ? bılgısı olan var mı ?
  19. H

DC'DE OBS'nin kamerasını nasıl kullanırım ?

Selamlar, piranha 9635 marka modelli kameramı aldım. Tak çalıştır oldugu ıcın girdim kameraya inanılmaz karanlık piksel piksel bi kamera cıktı. Daha sonrasında OBS den yaptıgım ayarlamalar ıle guzel bir sonuc elde ettim. Ben bu obs deki kamerayı dcc de kullanabılır mıyım ? Veya piranha 9635...
  20. H

Ücretli en iyi virüs programı önerisi !

Arkadaslar yıllık ücreti kabul edilebilir bir seviyede olup bireysel olarak kullanacağım ve kalitesinin yanında bilgisayarı da arkada çalışırken çok yormayacak bir anti-virüs programı arıyorum. Şuanda McAfee kullanıyorum sizce devam etmeli miyim ? Önerilerinizi ve tecrübelerinizi paylasırsanız...
Top Bottom