Arama sonuçları: *

• Users: Syriux
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Öneri kulaklık alacağım steelseries artcis 1 hala alınır mı?

bütçem 2k civarları taksitle alırsam belki azcık çıkarımçok fazla oyun oynamayacağım max 2 saat günde konuşmalı oyun da çok oynamam mikrofonu normal olsun yeter genelde dışarıda kullanacağım müzik vs için ama aynı zamanda oyun da oynayabileyim.arctis 1 gayet yeterli gibi steelseries kalitesi...
  2. S

Yardım epicten aldığım fc 24 açılmıyor herşeyi denedim

youtubeda yazan herşeyi denedim olmuyor windows güncelledim C++ versiyonlarını vs güncelledim anticheat i silip dosyaları repair yaptım anticheat sertifikalarını yeniden yükledim yok arkadaş olmuyor sebebi nedir bunun pc ile alakasız ondan eminim yeni aldım daha her şey güncel.buraya kadar gelip...
  3. S

Yardım epic games fc24 açılmıyor

youtubeda yazan herşeyi denedim olmuyor windows güncelledim C++ versiyonlarını vs güncelledim anticheat i silip dosyaları repair yaptım anticheat sertifikalarını yeniden yükledim yok arkadaş olmuyor sebebi nedir bunun pc ile alakasız ondan eminim yeni aldım daha her şey güncel
  4. S

wireless mouse önerisi

bütçe 1k falan o civar taksitle alabilirim de.oyuncu mouse u olsun pilli wireless olanlardan.steelseries vs kaliteli markalar olursa iyi olur.rival 3 wireless nasıldır verilir mi 1.2k önerir misiniz?ağır olmasa iyi olur laptopla taşıyacağım için.
  5. S

Thin gf-63 e 43k verilir mi

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-cyborg-15-12-nesil-core-i7-12650h-rtx4060-8gb-16gb-1tb-ssd-15-6inc-freedos-139954.html Bu bilgisayarı 20k peşin kalanı 6 taksit olarak almayı düşünüyorum vade farkı en fazla 1200 falan oluyor.sizce verilir mi bilgisayar mühendisliği okuyorum yıllarca...
  6. S

Öneri telefon için powerbank önerisi

10000 ya da 20000 mah olsun hızlı şarj olsa iyi olabilir 33w benim telefonunki ama 22 falan da olur tabi.bütçe 500 civarı veririm 1000 de veririm ama çok kaliteli çok uzun süre gidecek bişi falan olması lazım o kadar vermem için
  7. S

Anker q30 2500 liraya değer mi?

Kullanan varsa bilgilendirebilir mi
  8. S

Öneri Jabra elite 5 alınır mı

1800e değer mi amazonda var
  9. S

Öneri Tws kulakiçi kulaklık önerisi

Huawei freebuds 5i Jabra elite 5 Jbl 230nc(fiyatı diğerlerinden daha pahalı) Arasında kaldım huawei üiyi yattı aklıma .var mı başka öneriniz 1500 fiyat bandında veya yukarıdakilerden hangisi daha iyidir
  10. S

bursada hangi dershaneler iyi?

benim için gerekli olan tek şey sınıf sisteminin iyi olması herkesin netine göre sınıfta olması ve öğretmene soru götürünce çözebilsin yeter.
  11. S

bu laptop r6 siege kaldırır mı?

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-3-10-nesil-core-i5-10210u-8gb-512gb-ssd-15-6inc-w11.html
  12. S

elektrik elektronikten bilgisayar müh e yatay geçiş var mı?

bilgisayar mühendisliği de tutuyor ama büyükşehir değil.büyükşehirde elektrik elektronik yazıp hazırlık+ilk seneden sonra yatay geçişle bilgisayar mühendisliğine geçebilir miyim çok bir şey kaybetmem ilk 2 yıl dersleri aynı zaten gördüğüm kadarıyla.veya küçük şehirde bilgisayar müh yazıp...
  13. S

ms afterburner nasıl overclock yaparım

ms afterburner da pc ye zarar vermeden nasıl OC yaparım
  14. S

Öneri ÇÖZÜLDÜ cs ayarlarım gitti sıfırlandı

steam cloud vs her şey açıktı pc format attım win11 geçtim cs ye girdim ayarlarım sıfırlanmış hiçbir ayarım durmuyor eski ayarları nasıl geri getirebilirim
  15. S

Soru bankalarımı nerde satabilirim?

sınavdan çıktım elimde bazıları bomboş veya çok az çözülmüş soru bankları var bazılarında kokusu bile duruyor internette nerede satabilirim letgo mu daha iyi yoksa dolap mı?
  16. S

windows 11 nasıl etkinleştirebilirim

win 11 kurdum key istedi başta oldu sonradan etkinleştirilemedi diyor yine key istiyor nereden bulabilirim?
  17. S

format atıp windows 11 nasıl yüklerim

pc yi alalı 3 yıl oldu hiç format vs atmadım az oyun yüklü ona rağmen ssd gereksiz dolu.format atma windows kurma vs hiç anlamam pc alınca da arkadaşım yapmıştı zaten.ayrıca pc windows 11 kaldırır mı r5 2600 1650super 8 ram 480 ssd b450m a pro max özellikler bunlar
  18. S

discord nitro game pass veriyor mu

bi ara discord nitro alınca game pass veriyordu hala veriyor mu nasıl alabilirim?
  19. S

gamepad yön tuşları çalışmıyor

xbox gamepadin yön tuşları çalışmıyor sadece yukarı olan çalışıyor bursada nerede yaptırabilirim ne kadar tutar
  20. S

Öneri red switch mekanik klavye önerisi

en fazla 800 olsun.ayrıca elimde rampage kb r-841 red switch var 3 tuşu bozuk 2-3 tuş da zor basıyor onun dışında sağlam.2. el ne kadara satarım?
Top Bottom