Arama sonuçları: *

• Users: GarrysCan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. G

XFX RX 5600XT 14GPS BIOS yükleme

Merhaba, XFX RX 5600XT (14Gbps)model ekran kartımı yanlışlıkla 12 versiyon BIOS'a güncelledim. XFX'in sitesine girdiğimde artık 14 versiyon BIOS'un var olmadığını gördüm. XFX RX 5600 XT VBIOS Bu siteden 14 versiyon BIOS'u bulsam da bilgi kısmında bitby.ru diye bir bilgi geçiyor ve onaylı bir...
  2. G

Pod Cihazda Salt Likit Kullanılmaması Performansı Ne Kada Etkiler?

Pod cihazda Salt likit kullanılması ve kullanılmaması arasında ki performans farkı ne kadar olur?
  3. G

Ssd'den Ssd'ye Klonlama

Merhaba yakın zamanda 500Gb Samsung 870 Evo SSD aldım, şuan da GX1 480GB kullanıyorum SSD şuan da kargoda geliyor. Gelince Samsung'un kendi uygulaması ile klonlama yapacağım fakat GX1'deki verileri klonlama yaptıktan sonra nasıl silip sıfıra döndereceğim? Klondan sonra Gx1'i oyunlar için...
  4. G

M.2 SSD İçin Anakartta Soğutma Bloğu Olmaması Büyük Engel Yaratır mı?

Arkadaşlar anakartım Asus Tuf b450 plus gaming m.2 SSD için soğutma bloğu yok sadece oyun için kullanacağım soğutma bloğu olmadan taksam herhangi bir sıkıntı yaratır mı? Render vs. ağır işler yapmıyorum belirttiğim üzere sadece oyun.
  5. G

SSD anakartıma uyumlu mu?

Anakartım Asus Tuf B-450 Plus Gaming https://www.vatanbilgisayar.com/kingston-500gb-a2000-serisi-nvme-m-2-ssd-okuma-2200mb-yazma-2000mb-.html Bu SSD anakartıma uyumlu mudur? Isınma problemi vs. olur mu anakartımda soğutma bloğu yok galiba. Yorumlarınızı bekliyorum.
  6. G

Maksimum 500-550Tl Civarı Fazladan Depolama Önerisi.

Merhaba dostlar, şuan da sistemimde 480Gb Gx1 marka SSD kullanıyorum fakat oyunlar için yetmiyor artık fazladan 500GB SSD veya 1TB HDD almak istiyorum sadece oyun için kullanacağım SSD veya HDD önerilerinizi bekliyorum belirttiğim üzere bütçe MAX. 500 civarı bundan dolayı SSD'de 500gb yi...
  7. G

PS5 Çıkmasına Rağmen PS4 Pro Hala Alınır mı?

Soru basit dostlarım kafanızdaki düşüncelerinizi karşılaştırıp Alınır Alınmaz illaki bir şey alıyorsan PS5 al gibi düşüncelerinizi paylaşın.
  8. G

100CC Motor Önerisi.

Bütçe Max 15Bin TL. Yokuş çıkma oranı fiyatına göre akranlarından daha iyi olması tercihimdir. Amacım şehir içi kısa ulaşımlar için. Tek ben bineceğim arkama maksimum 20L çanta atarım. 50CC nin küçük yokuşlar da dahi sıkıntı çıkardığını söylüyorlar tercihim Elektrikli 100cc dir...
  9. G

Apokaliptik Dünyaya Sahip Film Önerileriniz Nelerdir?

Başlıkta ki soruma cevap olacak önerileriniz bekliyorum.
  10. G

500Tl için Ek Depolama Önerisi.

Merhaba, şuan da Gx1 480Gb ssd kullanıyorum fakat yetmemeye başladı. Hdd alacaktım 1Tb 7200Rpm 64mb önbellekli, alma dendi oyunlar da takılır ses çıkar o olur bu olur problemlerinden dolayı almak istemiyorum artık HDD. Belirttiğim fiyata SSD önerisin de bulunursanız sevinirim amacım sadece...
  11. G

Retail olarak söylenen key Google'a yapıştırınca W7 MAK olduğu çıkıyor.

Merhaba dostlar lazımbana sitesinden hızlıalgit satıcısından 16tl ye RETAIL olarak söylediği keyi kullandım PC'im de ve etkinleştirildi. W10 pro olarak etkinleştirdim. Fakat Google'a yapıştırdığım da bir kaç sitede W7 MAK kodu olarak çıkıyor ileride bir sıkıntı yaşar mıyım? MAK tek kod ile bir...
  12. G

Corsair Spec Delta kasaya Artic Liquid Freezer 240mm soğutucu uyar mı?

Merhaba, Arctic Liquid Freezer II - 240 Intel / AMD Uyumlu, 240mm Radyatörlü, 2x12cm P12 Fanlı, Sıvı İşlemci Soğutucu (AR-ACFRE00046A) - İşlemci Soğutucu - Overclock - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik bu ürünü başlıktaki kasama takacağım. Fotoğraflarda belirttiğim şekilde ve takacağım...
  13. G

Sıvı soğutucu mu? Hava soğutucu mu?

Merhaba, ana sorum şu 850-900TL'ye kadar bütçem var ve bu bütçeye sıvı soğutma almak istiyorum acaba bu bütçeye sıvı soğutma almaktansa 400-450TL'ye kule tipi hava soğutma mı tercih etmeliyim? Bu soruyu sorma amacım en ucuz 850-900TL'ye alacağım sıvı soğutmalar kaliteli olmayacaklar mı vs. çünkü...
  14. G

İnce hesap memnuniyetsizlik v3

Öncelikle firmayı kötülemek gibi bir amacım olmadığını belirtmek isterim. İncehsaptan aldığımız hazır sistemde işlemcisine fazla voltaj binmesinden ötürü çok ısınma şikayetiyle ve memnuniyetsizliğimizle alakalı not yazıp cayma bedelimizi kullanmak istedik, iade edemeyeceklerini söyleyip...
  15. G

Hdd önerisi istiyorum.

En az 1tb bütün oyunlarımı kuracağım bir hdd istiyorum. şuan 480lik Gx1 Ssd sahibiyim fakat kronik sorunlu bir ssd olduğundan dolayı, yazma hızı çok düşük bu nedenle olduğunu düşündüğüm oyunlarda takılmalar yaşıyorum. İyi kalitede donma yaratmayacak Hdd önerilerinizi bekliyorum Windows yine Ssd...
  16. G

AMD GPU'larda OYUN E-Spor ve Standart opsiyonelleri ne işe yarar?

Standartta her şey kapalı oluyor. Oyun ve E-spor da ekranda gördüğünüz seçenekler aynı. 1598768065 Peki arasında ki farklar nedir ne farklar sağlar oyun içerisin de?
  17. G

İzlediğiniz diziler?

Best'iniz hangisidir? Ayrıca apokaliptik dizi önerilerinizi bekliyorum..
  18. G

İnsanlarda ki Amerika nefreti, İsveç'e tapınmaları nereden geliyor?

İnsanlarda ki sorgulamadan bir yere nefret edip, Çoğunlukla Amerika,İngiltere... Sorgulamadan internetten sokakları görüp bir yere tapınmaları örneğin İsveç Ülkeleri çok konuşulana göre yazdım şart değil bu isimler. İçeride olan şeyleri görmeden topluluğa göre bir yere karar vermek hakkında ne...
  19. G

Yeni Flight simulator hakkındaki düşünceleriniz.

Evet dostlar başlıktaki sim. hakkındaki düşünceleriniz nelerdir. Sizce alınır mı? Değer mi oynamaya vs. vs.
  20. G

Sistemimde yüklü olan chipset sürümü sitedeki güncel sürümden güncel

Fotoğraflarda da gördüğünüz üzere dostlar sitedeki tarih PC'im de olan tarihten yeni fakat sürüm rakamları PC'im de olandan daha eski. Tarihin yeni olmasına bakıp dün indirdiğimde bende daha yeni bir version olduğu için indirmede fail yazısı aldım. Fakat sitedeki en güncel sürüm bendeki ile...
Top Bottom