Arama sonuçları: *

1. O

50K lık oyuncu laptop önerisi

önerilerinizi bekliyorum
  2. O

amd ryzen 5 5600 rtx 3060 ti

teşeekkür ederim
  3. O

amd ryzen 5 5600 rtx 3060 ti

ama psu asus 80 plus 550 wat hazır sistemde sıkıntı olurmu 550 wat daha yükselmiyo
  4. O

MSİ afterburner kullanım için yardım

o benim kendi yaptığım bir şey değil kendi böyle başladı normali bu değil sizin dediğiniz kadarıyla
  5. O

teşekkür ederim bilgiler için. ortadaki clock bölümünde bir yanlışlık olabilir diye düşünmüştüm.
  6. O

Bu görünün ekranda herhangi bi sıkıntı varmı sizce ?
  7. O

windows 11 yükseltilmiyor

bilgisayarım yeni ama ne yazık ki bilgisayarınız windows 11 çalıştırarak çalıştıramamayı belirlemede sorun yaşıyoruz diyor bir sorun çıkıyor ne denesen olmuyor yardım edermisiniz bilgisayarı bile sıfırladım 1678605082 lütfen yarddım
  8. O

Bilgisayarım iyi ama cpu yüzde 100 kullanılıyor

olay cpu ya yük binmiyor denemiştim yazdığınızı google sadee örnek sistem hiçbirşey açık deilken bile 100 cpu
  9. O

tabii ki şimdi goggle kullanılıyo gogglekapatınca başka brşey
  10. O

Bilgisayarım iyi amd ryzen 5 3600 işlemci rtx 3060 işlemci boştayken bile yüzde yüz msı afterbornü silmüştüm düzelmişti yeniden msı afterbonü yükledim aradan zaman geçti yine böyle oldu sildim ama düzelmedi gogglda bile 3 5 saniye drop yiyorum lütfen cozumunu bilen soyleyebilirse çok iyi olur
  11. O

Çözüldü✓ Aras kargo teslim ettik mesajı geldi ama kargo gelmedi??

Bende geçenlerde sipariş etmiştim ürün elinize ulaşmıştır mesajı gelince şubeye gittim ve çok yoğunluk olduğundan dağıtım yavaşlıyor ürün bir kaç gün içinde teslim edilmez ise geri yollanıyor imiş geri yollanmaması için ürünü teslim edildi olarak işaretleyip sonrasında dağıtıma çıkarıyorlarmış
  12. O

RYZEN5 5600 stok soğutucu

bunu nasıl anlıya biliriz
  13. O

RYZEN5 5600 stok soğutucu

hocam aldığım gibi kullanıyorum en ufak güçlü oyunda 95-96 derecelere geliyor stok soğutucu ile
  14. O

r5 5600 işlemci sıcaklığı

Stok soğutucu ile kullanıyorum raft ta 95-96 derece de dolaşıyor stok soğutucuda bu normalmidir soğutucu önerir misiniz?
  15. O

Kasa için rgb fan önerisi

Sağol teşekkürler
  16. O

Kasa için rgb fan önerisi

Cougar gemini s-t modeli var ön tarafa 3 tane fan almak istiyorum çünkü boş ön tarafı Yardımcı olurmusunuz
  17. O

Hyperx cloud 2 deri ped

Hyper x cloud 2 deri pedini orjinal olarak nereden alabilirim yardımcı olurmusunuz Teşekkürler
  18. O

Hangi Kablosuz oyuncu kulaklığını almalıyım

ew 1668257929 ew
Top Bottom