Arama sonuçları: *

• Users: Viru5
  • Order by date
  1. Viru5

ZIYOULANG K87 Sizce nasıl ?

https://www.trendyol.com/ziyoulang/k87-pro-red-switch-mini-rgb-oyun-klavyesi-gaming-mekanik-87-tuslu-22-rgb-led-usb-tip-c-kablosu-p-813578300 ne düşünüyorsunuz klavye hakkında kullanan var mı ?
  2. Viru5

❌İndirim Bitti! Royal Platinum Seçili Parfümlerde 2. Ürün %50 İndirim 🔥

terre hermes in muadilini tercih ediyorum genelde,farklı markalarda da 611 koduyla oluyor genelde burada da 611 koduyla satılyor sanırsam genel bir sınıflandırma var diğer markalarda hangi kod numrası ile alıyorsanız burada da kodu arayabilirsiniz .
  3. Viru5

Steam'e Giriş Yapamayan var mı?

bende de bağlantı hatası diyor
  4. Viru5

Max 600 TL Kulakiçi bluetooth kulaklık önerisi

600 TL bütçem var öyle çok özellik aramıyorum sarj konusunda iyi olsun garantisi konusunda problem yaratmayacak bir marka tercihimdir önerilerinizi bekliyorum
  5. Viru5

16-18 k arası hazır sistem arıyorum

Bir arkadaşım için 16-18 k arası hazır sistem arıyorum oyun ağırlıklı kullanılacak amd ve nvidia tabanlı olursa sevinirim önerilerinizi bekliyorum
  6. Viru5

1500 liraya msi rx 550 4 gb alınır mı

1300 liraya kendim rx560 sattım bence pahalı
  7. Viru5

❌İndirim Bitti! RedDragon K552 139 TL

stoktan kaldırdılar
  8. Viru5

15-16 k civarına laptop tavsiyesi

intel tabanlı olursa daha iyi olur 1670509824 teşekkürler değerlendireceğim
  9. Viru5

gezinti vs yapar klasik office programalrı çok yüksek grafikli oyunlar oynayacağını sanmam ama o konularda da üzmeyecek bir cihaz lazım
  10. Viru5

Öğrenci bir arkadaşım için 15-16k civarlarına laptop arıyorum çok gaming yönlü olmasına gerek yok valorant,lol vb oyunları oynatsın yeterli
  11. Viru5

Öğrenci olarak kredi kartı nasıl alınır?

kyk sana ziraat bankasından genç kart veriyor kombo bir kart olduğu için hem hesap hem de kredi kartı oluyor istersen kredi özelliğini aktif edebiliyorsun 325 TL artı para limiti oluyor 1300 TL (benim kartımda böyleydi) limit veriyorlar arttırım konusunda bilgim yok
  12. Viru5

Bu parçalar birbirleri ile uyumlu mu

kullanmaya çalıştığın anakart am4 amd işlemcilere özel senin o işlemci ile lga1700 bir anakart kullanman gerek
  13. Viru5

Bu parçalar birbirleri ile uyumlu mu

anakart ile işlemci uyumlu değil
  14. Viru5

VODAFONE MARKETTE OMO TOZ DETERJAN 10KG 119,00TL

ürünü buldum 179 lira gözüküyor sepette 159 liraya düşüyor
  15. Viru5

VODAFONE MARKETTE OMO TOZ DETERJAN 10KG 119,00TL

bende ürün görünmüyor
  16. Viru5

AMD kart alınır mı RX 6900 modeli?

hala wattman hataları sürücü çökmeleriyle devam ediyor önermem
  17. Viru5

Yemeksepeti Burger King'de geçerli 30TL İndirim

Yemeksepetin'de 80 TL ve üzeri siparişlerde geçerli 30TL İndirim mevcut "BK30" Koduyla yemek söyleyebilirsiniz
  18. Viru5

Bios update yaparken yarıda kaldı görüntü yok

Arkadaşımın MSİ B450M A PRO MAX anakartında bios a girdiğimizde görüntü gidip geliyordu bios da bozulma olacağını düşünüp bios update yapmaya karar verdik M-FLASH 'a girdiğimizde evet,hayır seçeneği geldi eveti seçtiğimizde ekran gitti ve bir daha gelmedi resetledikten sonra hiç ekrandan...
  19. Viru5

🔥İndirim Yemeksepeti kupon kodu 40tl indirim

teşekkürler paylaşım için değerlendirildi.
  20. Viru5

Yardım Aldığım Ekran kartı daha önceden Asus hesabına kaydettirilmiş!!

durum gayet açık zaten problemi anlatırsan yardımcı olacaklarını düşünüyorum değişim talep edebilirsin en olmadı yine tüketici haklarının yolu göründü sana
Top Bottom