Arama sonuçları: *

1. Oneomous

Bu mouselardan hangisini önerirsiniz?

Haste 2 ?
  2. Oneomous

🔥İndirim HangiKredi Finansal Rapor Ücretsiz

bizim tcler heryerde dolaşıyor birde buralarda dolaşmasın
  3. Oneomous

BİLGİSİYAR NE KADAR SÜREDE TEMİZLENMESİ GEREKİR?

Kasadan kasaya değişir 18den 22ye ne çıktı ? Benim 1 yıl oldu hala temiz fakat macun değişim için 2 3 ay içinde macun değişimi yaparken temizlicem 1713191374 Kasamın hava alan kısımları hava filtresi olduğu için mesela toz girişi pek olmuyor ama senin kasanın ön tarafı açıksa çok fena toz...
  4. Oneomous

görünmeyen yerden aracın önüne atlayan köpek

Bunların cezası vs yok diye biliyorum hatta öncelik senin canın kendi canın için çarpman suç olamaz zaten
  5. Oneomous

İnceleme LOGİTECH DRIVING FORCE GT DİREKSİYON SETİ

Bunu 2.el olarak mı aldın ? Aşırı temiz duruyor böyle bir temizlikte bulsam direkt alırdım :D temizini bulmak sıkıntı
  6. Oneomous

Araba km ne kadar yakmış bakabilir misiniz.

Km başı 3tl yakmış eğer aracın 2.0 felansa ve şehiriçiyse normal değerler benzin için diğer türlü ya gaza çok basmışsın veya arabanın bir derdi var
  7. Oneomous

tc kimlik no ve doğum tarihi ile neler yapılabilir

Akraba listesinin çoğu mernins datadan gözüküyor
  8. Oneomous

Fivem 15+ sunucu önerisi

Buldun mu ?
  9. Oneomous

Kablosuz mouse internet ping sorunu

2.4ghz ile mouseyi kullanıyorsan internetide 2.4ghz ile bağlanıyorsan gücü düşüyor olabilir mi ?
  10. Oneomous

Olm arkadaşım olsaniza la

1712006159 Modlar rica kabul etmiyor başka soru ? 1712006368 Elon muskun yeni robotları kanka bilgin yok mu ?
  11. Oneomous

HyperX Cloud 2vs LogitechGProX vs Razer Blackshark V2 Special edition vs Corsair HS80

O konuda bir problemi yok tüm sesleri alırsın
  12. Oneomous

HyperX Cloud 2vs LogitechGProX vs Razer Blackshark V2 Special edition vs Corsair HS80

G pro x kullanan birisi olarak sadece onun için konuşucam Fiyatını kendin tartarsın ben + - yönlerini söylerim. Mikrofonu aşırı kaliteli büyük ihtimalle söylediklerin arasında en kalitelisidir kullanan birisi olarak konuştuğum kişiler mikrofonun iyimiş gibisinden çok laf aldım eksi yanı olarak...
  13. Oneomous

Bütçeleri dahil etmediğimiz zaman çok yanlış bir sıralama ve mikrofon hs80e nin çok düz bir ses geliyor herhangi bir bass yok
  14. Oneomous

Ali babacan smslerinden sıkıldım

Yazıyor fakat şu konuda haklısınız herhangi bir alakam yok abone olmuşum gibi çıkmak zorunda kalıyorum bu numaralarımızı kim veriyor ayrıca siyasi parti lideri olan birisi numaramızı parti üyesiymişiz gibi utanmadan mesaj atıyorlar Mesajı görüp sanki adamlara oy atacağım Ü 2. ayar olduğum...
  15. Oneomous

Kredi kartı güncel borç nedir

Yapı kredi kart ayarlarından ayarlayabilirsin son ödemeyi 10una değilde hesap özetini ilk haftaya çek son ödemede 1/2 hafta civarında olur
  16. Oneomous

Dell vs Asus Rog monitör tavsiyesi

O zaman senin için mantıklı tabi asus alman daha mantıklı
  17. Oneomous

O zaman alabilirsin tabii eskiden bende oynarken istiyordum yüksek hertz fakat zamanla soğudum ve gittim 2k aldım
  18. Oneomous

Hikaye oyunları yılda 1 kere oynarım fakat valorant gibi oyunlarla da pek aram iyi değil onun harici yoksa zaten git 2k al çünkü bu hertz değeri için 2kdan vazgeçmek için sabah akşam fps oynuyor olman lazım
  19. Oneomous

E sporcu felan mısın ? E sporla felan işin yoksa saçma pahalı 2k alırsın bu paralara
  20. Oneomous

Arkadaşlar nasıl araba sizce

Bunların hatchback kasalarına bakmanı öneririm
Top Bottom