Arama sonuçları: *

• Users: Sadolation
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Sadolation

Anakart bunlara sebep olur mu?

Arkadaşlar anakart arızası ile ekran kartı,ram gibi parça performansları düşebilir mi? Veya bilgisayarda yavaşlama ve donanımsal sıkıntılar çıkarır mı? Yoksa anakart bozuldugunda direkt sistem mi açılmaz?
  2. Sadolation

Pc performansım tam değil.

Bilgisayarımda RX5500XT 8GB ekran kartı,Ryzen3 3100 işlemci, msi 350m MAX PRO var. Fakat bilgisayarım CSGO gibi basit bir oyunda bile takılmalar fps droplar yaratıyor. Diğer oyunlarda da aynı şekilde fps im çok düşük. Sorunun bilgisayarın hangi parçasında oldugunu anlayamıyorum ve napıcagımı...
  3. Sadolation

Yardım nasıl takacağımı bilmiyorum

Anakartta böyle bir giriş var ve kabloları takılı değil bunları nasıl takacağım? Kablolar birbirinden ayrı.
  4. Sadolation

Ses Kalitesini Düşürme

Bir videodaki sesin kalitesini düşürmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
  5. Sadolation

GTA V 'i açamıyorum böyle bir hata veriyor.

açmayı çalıştığımda böyle bir hata alıyorum. Lütfen yardım eder misiniz? Arada ise ''Unable to launvh game, please verify your game data.'' hatasını alıyorum. Oyun dosyalarını doğrulamama rağmen bu hatalar devam ediyor.
  6. Sadolation

Birkaç sene önce dinlediğim şarkının müziği

Arkadaşlar müzik bu fakat şarkının adını bulamıyorum lütfen bilen birileri şarkıyı yazabilir mi? En son 2 sene önce dinlemiştim yanlış hatırlamıyorsam fakat, Sahazm yaptığımda saçma sapan bir çocuk şarkısı gösteriyor.
  7. Sadolation

Half Life 2 Sesleri Değiştirmek

Arkadaşlar, Half Life 2 deki oyun seslerini değiştirmek istiyorum. Bunu nasıl yapacağımı bilenler yazabilir mi? Yabancı kaynakları araştırdım fakat anlayamadım.
  8. Sadolation

Half Life Seslerini Değiştirme

Arkadaşlar merhaba, Half Life oyun seslerini değiştirmek istiyorum. Bunun nasıl mümkün olabileceğini bilenler aydınlatabilir mi?
  9. Sadolation

Ekrana görüntü gelmiyor.

Arkadaşlar, eniştem çalıştıgı iş yerinden bir bilgisayar getirdi içerisinde saphire hd2600xt ekran kartı var monitore bağlıyorum ve ekran kartının fanları dönüyor. Ama monitore görüntü gelmiyor. Ramleri taktım çıkarttım her şeyi denedim. Bunun nedeni ne olabilir?
  10. Sadolation

Fan ledlerim sıkıntılı

Arkadaşlar Merhaba. Arkadaşımla geçen gün ssd yi söküp takmıştım, ertesi gün fan ledlerinde bu şekilde bir sıkıntı çıktı. Fan ledlerin düzgün yanmıyor ve bazı günler hiç yanmıyor. Lütfen yardım edicek varsa edebilir mi?
  11. Sadolation

Monitore goruntu gelmiyor

Arkadaşlar, bilgisayarda kardeşim oynarken ekran birden kapandı ve bilgisayar kendini yeniden baslatirken kapandi. Bilgisayarı yeniden başlattiğimda ise, ekran kartının fanı çalışıyordu ve monitore goruntu gelmiyordu. Sizce bunun sebebi nedir? :( daha yeni almıştım...
  12. Sadolation

Kasamın ledi yanmıyor

Aradaşlar geçen gün arakdaşla ssd yi çıkarttık çıkartmadan önce kasanın fan ledleri sorunsuz çalışıyordu. Fakat ssd yi geri taktığımızda ve bilgisayarın camını vs kapatıp açtıpımızda kasanın ledleri çalışmıyordu bunun sorunu ne olabilir? ssd dışında birşeye ellemedik. Bugün yeniden led düğmesine...
  13. Sadolation

Hem klavye ile hem konsol ile oyun

Arkadaşlar 1 adet konsolum var ve kardeşimle oyun oynamak istiyoruz ben klavyeyle kardeşim konsolla oynayabileceğimiz oyun varmıdır? şimdiden teşekkür ederim. (Pes ve fifa serisi hariç)
  14. Sadolation

Cmd ile başlatılması gerekn bir ugulama açılmıyor

Arkadaşlar, Cmd ile çalışması gerek bir şey açıyorum, cmd anlık olarak açılıyor kapanıyor. bunun çözümü nedir?
  15. Sadolation

Kablolu interner şifresi öğrenme

Arkadaşlar merhaba, Kablo ile bağlı bir bilgisaarın internet şifresini nasıl öğrene bilirim acaba? (Bağlı bilgisayarı kullanarak)
  16. Sadolation

anakartım asrock a320m FAN

Anakartım asrock a320m buna 2 tane fan ekiyeceğim anakart üzerinde çıkış var mı yoksa direkt psuya mı bağlanacak ?
  17. Sadolation

Forest Online Eşya Kaydetmek

Arkadaşlar forestta online arkadaşlarım ile girdiğimizde ve çıktığımıda eşyalarımız kayboluyor mu? ve kayboluyorsa bir yöntemi var mı?
  18. Sadolation

Discord hareketli resim koyma

Arkadaşlar Discord Nıtrom var fakat nasıl hareketli resim koyacağım?
  19. Sadolation

Asrock phantom gaming d RX580 Sıcaklık

Asrock phantom gaming d RX580 Ekran kartı Rainbow Six Siege oyununda Ultra ayarlarda 83 dereceyi görüyor sizce normalmidir? %100 Kullanım.
  20. Sadolation

Arkadaşımla beraber oynaya bileceğim rpg oyunlar

Arkadaşlar, Arkadaşım ile beraber RPG oyun oynamak istiyorum. Kasılmalı,emek ve bedava bildiğiniz bir oyun var mı?
Top Bottom