Arama sonuçları: *

• Users: Squirtle48
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Squirtle48

Ofis için PC Toplama

Merhaba arkadaşlar. 2020 yılında bir kasa toplamıştım ofis için. Anakart: Gigabyte B450M S2H AMD 3,6ghz İşlemci ve Ekran kartı: AMD R3 3200G Ram: Kingston HyperX Fury 8Gb 3200mhz Şimdi bir tane daha ihtiyaç oldu fakat anakartı pek internette bulamadım, bulduklarımda hiç bilmediğim yerlerden...
  2. Squirtle48

Öneri Xiaomi Redmi Note 11 Hk.

Merhabalar. Annem telefonunu paramparça ettiği için yeni bir telefon alacağız. 5k bütçemiz var geçmek istemiyoruz. Biraz araştırdım Xiaomi Redmi Note 11 almaya karar verdim, 4+64gb olan versiyonundan. Annemin yapacağı günlük kullanım, sosyal medya falan. Oyun vs. oynayacağını sanmıyorum çok...
  3. Squirtle48

20-22k bütçeli masaüstü pc önerisi

Merhaba arkadaşlar. Max. 22k bütçeli bir kasa toplamak istiyoruz kuzenime. Hazır sistem olur, toplama olur farketmez. Önerebileceğiniz sistemleri yazarsanız çok seviniriz.
  4. Squirtle48

Yardım Laptop Önerisi 25k-30k bütçe

Merhabalar. Kayınpederimin oğlu için maximum 30k bütçeli laptop arıyoruz. Oyun için kullanılacak. Asus veya MSI daha çok tercihimiz.
  5. Squirtle48

25K bütçeye hazır sistem önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar. 25k bandında 3060'lı hazır sistem önerir misiniz? (Sadece kasa) 26-27'leri zorlayabiliriz. Piyasadan uzağım bir arkadaşım için alacağız. Oyun ve render için kullanılacak.
  6. Squirtle48

Acer Nitro 5 AN515 denginde laptop önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar. 6 Haziran'da Acer Nitro 5 AN515 laptop satın almıştım. Aldığım günden beri serviste bu laptop. Daha hiç kullanamadım ve 4 ay 7 gün oldu alalı. Berbat ötesi bir servis ağına ve iade, değişim, bir üst model değişim vs. hiç bir şey yapmayan bir firma. Her neyse şimdi THH'ye...
  7. Squirtle48

Öneri Ekran kartı önerisi.

Merhaba arkadaşlar. MSI bir leptopum var. İçerisinde "GeForce GTX 850M640 @ 0.88 GHz128 Bit @ 2000 - 5000 MHz 2GB" Ekran kartı bulunmakta. Bir de APU sistem bir masaüstüm var. Bu masaüstüne kullandığım bir iki programda, daha rahat çalışabilmek için ekran kartı alacağım. Bu MSI leptoptaki ekran...
  8. Squirtle48

3D Printer'ım için upgrade önerisi.

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir 3D Printer almıştım (2. Printer'ım) ve bu 3D Printer'la resmen seviye atladım. İnanılmaz sessiz çalışıyor, 3D Printer'ın üzerindeki fan sesi cihazdan daha çok duyuluyor. Bende bu sessizliği gördükten sonra, önceki 3D Printer'ım olan Creality CR10-S5 modeline bu...
  9. Squirtle48

Android 8000TL bütçeli telefon önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır kullandığım Xiaomi Mi 6 telefonumu değiştireceğim. Konu başlığında da belirttiğim gibi bütçem 8.000TL. Aklımda Samsung Note 20 modeli var tam bütçeme uyuyor. Farklı alternatifleri de görmek için konu açmak istedim, 300-500 lira fazla veya daha uyguna daha...
  10. Squirtle48

Yeni aldığım Laptop'ta ekranda bozulmalar oluyor.

Merhaba arkadaşlar. Buradan tavsiye alarak, benim de içime sinerek aldığım laptopta 2. kez sorun yaşıyorum. İlki ısınmaydı onu bir şekilde düşürdük azalttık. Şimdi de ekran da bozulmalar oluyor sürekli. Bu bozulmaları sadece oyunlarda alıyorum. RTX 3060 AutoCAD'de de çalışıyor mesela ve...
  11. Squirtle48

PS5, yeni SSD desteği hk.

Merhaba arkadaşlar. Elimde " Samsung Evo Plus 1 TB Gen 3x4 NVMe SSD " bulunmakta. Bunu PS5'e takmayı düşünüyorum fakat biraz araştırma yaptım, sanırım sadece Gen 4x4 olanlar takılabiliyormuş. Fakat bir yerde okuduğuma göre de PS5 Gen 3x4'ler için güncelleme yapıp, kullanıma açacakmış. Bu...
  12. Squirtle48

Yardım Acer Nitro 5 Driver Önerisi.

Merhaba arkadaşlar. Dün yeni Acer Nitro 5 leptobuma kavuştum. İlk kez leptop kullanıyorum ve driverlar konusunda kafam biraz karışık. Şuana kadar sadece ekran kartını güncelledim, o da Nvidia experience üzerinden. Başka hangi driverları güncellemem lazım. Örneğin müzik dinlerken ses...
  13. Squirtle48

3 adet e.kartıyla mining düşünüyorum, fikirlerinize ihtiyacım var.

Merhaba arkadaşlar. Elimde 1 adet Asus Rog Strix 3080 o.c. 2 adette Asus dual 2080s Evo V2 ekran kartı var. Bunlarla küçük bir rig kursam, aylık ne gibi kazancım ne gibi giderim olur? Şuan mining konusunda pek bir bilgim yok. Kafama yatacak cevaplar alırsam derinlemesine araştırıp mining...
  14. Squirtle48

20K bütçe leptop önerisi.

Merhaba arkadaşlar. Normalde çok iyi 2 sistemim var. Fakat kısa zaman önce yeni bebeğim olduğu için artık sistemime vakit ayıramıyorum, bu yüzden satmaya karar verdim ve sistemlerim yerine 2 adet leptop alacağım. Fakat leptoplar hakkında pek bilgim yok. Bu konu hakkında yardımcı olabilirseniz...
  15. Squirtle48

Apple iPad önerisi Bütçe 3000TL

Merhaba arkadaşlar. Kayınvalideme iPad almayı düşünüyoruz. Elinde 10 yıllık bir iPad var ve güncel oyunları oynayamadığı ve güncellemeler gelmediği için değiştireceğiz. Bütçemiz 3.000TL. Bu bütçede alabileceğimiz en iyi iPad nedir, hangisidir? Bilen arkadaşlar yazabilirlerse çok sevinirim...
  16. Squirtle48

Durduk yere gelen ZUP! Z kartları hk.

Arkadaşlar merhaba. Az önce Steam'e bir gireyim oyun bakayım dedim. Steam'e bağlandığımda 3 yeni öğe envanterime geldiğini gördüm. Bu daha önceden oynayıp bitirmiş olduğum " Zup! Z" isimli bir oyundan gelmişti. Fakat ben bu oyunu bitirdiğimde kart haklarımıda bitirmiştim. Bir kaç resim aldım, en...
  17. Squirtle48

Mavi ekran hatası aldım. Yardımcı olur musunuz?

Merhaba arkadaşlar. Az önce bilgisayarımda ilk kez mavi ekran hatası aldım topladığım günden beri. Nedenini bilemediğim için minidump dosyası oluşturdum. Analiz edip sistemimdeki sorunu bana söyleyebilecek birileri varsa sevinirim...
  18. Squirtle48

Öneri 1500-2000TL telefon önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar. Annem için Android telefon alacağız. Yarın alınacak. Bütçemiz 1500-2000 TL arası. Whatsapp girsin, görüntülü konuşsun yeter (annemin mantığıyla). İyi bir telefon önerir misiniz bütçeyi biraz aşma şansımız da olabilir.
  19. Squirtle48

7000TL bütçe ile toplama bilgisayar tavsiyesi.

Merhaba arkadaşlar. Kuzenim bugün yanıma geldi ve 7000TL bütçe ile bir bilgisayar toplamak istediğini belirtti. Ne yapacağını sorduğumda ise sadece PUGB oynayacağını başka bir oyun oynamadığını ve oynamayacağını söyledi. Kısaca PUGB için toplayacak. Bu bütçenin içerisinde Monitör + Klavye +...
  20. Squirtle48

Crysis'te ekran kartım %41-45 arası kullanıyor.

Merhaba arkadaşlar. Bugün Crysis oyununu indirip oyunu oynamaya başladım. Fakat görüntü akıcılığı vs. hiç istediğim gibi olmadığından MSI Afterburner programını açıp takip etmek istedim. Karşılaştığım sonuç beni şaşırttı. Ekran kartımın %41-45'lerde çalıştığını farkettim. CPU ise %9-15 arası...
Top Bottom