Arama sonuçları: *

• Users: Fanyneth
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Fanyneth

Tiktok'ta Gördüğüm Oyun video'su

Tiktok'ta gezerken Bir oyun video'suna denk geldim Oyun Karlı bir ortamda bir suikast'çiyi 3. şahıstan oynuyordu ve Günümüzün Teklonojisi ile konvoya saldırıyordu Baya güzel bir oyundu Ama video sahibi yorumları kapatmıştı İsmini bulamadım Bilen varvmı acaba ?
  2. Fanyneth

arkadaşlar internetim bbilgisayarda 2 mps normalde 100 çıkıyo

bilgisayarı açtığım zaman internet 3 mps e düşüyor upload da aynı şekilde 0.05 oluyor ama kappatığım zaman her şey stabil haline dönüor 100 dowload 11 de uploadım geri geliyo bilgisayar açılınca saçma bir şekilde direk bütün cihazlarda hız düşüyor nasıl çözebilirim
  3. Fanyneth

Ryzen 5 3600 ısınma ve kapanma sorunu

Pc im özellikleri imzamda azten mevcut ben fivemde 40 bilemeden 45 dk takılıyorum bilgisiayar kendini restartlıyor neden diye düşündüm ben Rustda msı programını bullanıp baktım işlemcim 87-88 derecede takılyor ve rust ta da kapandı neden ısınıyor ve kapanıyor oyun oynayamıyorum (büyük oyunlar)...
  4. Fanyneth

Üye başlıkları nasıl yapıcam yada yapamıyacağım

Arkadaşlar bazı arkadaşlar cevap verdiklerinde yada konu açtıklarında alt kısımda sistem özellikleri gözüküyor nasıl yapıcam onu bende ?
  5. Fanyneth

R7 3800xt mi? R5 5600X mi?

Arkadaşlar Biraz kendim Biraz Ailemin Desteği İle 16850tl lik Bir pc bütçem oldu 2200 ile monitör alacağımı düşünürsek 14650tl Sistem alıcam aklımdaki her şey tam sadece ryzen 7 3800xt mi alayım ryzen 5 5600x mi her türlü karşılaştırmaları izledim yabancı bir arkadaş başka başka yabancı arkadaş...
  6. Fanyneth

Park kontrolde böyle bir sorunla karşılaşıyorum işlemci kendini yarıya kitliyor

Ve arkadaşlar windows da Gizli simgelerde Kırmızı oluyor park kontrol logosu
  7. Fanyneth

Arkadaşlar sıkıntılı bir şekilde işlemcim yarısını kullanıyor

Böyle bir sorunla karşı karışyayım arkadaşlar oyuna girdimmi veya 1k video izledimmi bilgisayar ısınmadığı zaman bile işlemcim 4 thred den 2 ye düşüyor kullanmıyor gerisini . İşlemcim intel i5 5200u 2core 4 thred. ekran kartım Amd radeon r5 330m Çözümünü bilen yazarsa çok sevinirim
  8. Fanyneth

Yayında kaç fps alırım kasma/donma olurmu

Benim bilgisayarımda Ryzen 5 3600 ve Gigabyte 1660 Süper 6gb OC var twitch yayını yaparken fivemde kaç fps alırım arkadaşlar fikri olan varmı spotify ts3 vb benzeri uygulamalar arkada açık olucak ve fivem serverinin modlu olacağını düşünürsek tahmini bir cevap verebilirmisiniz
  9. Fanyneth

Fivem oyun dosyası hangi clasörde bulamadım

Arkadaşlar hani gta 5 in belgeler kısmında settings not defteri dosyası var orda bir kaç ayar yaptım pc pek iyi olmadığı için ama fivemde o dosyayı bulamadım örn:gölgeleri fln kapatmak gibisinden ayarlar yapıcamda bulamuyorum o dosyayı nerde olduğu hakkında yardım edermisiniz
  10. Fanyneth

Windows Çok ram kullanıyor

Windows Çok fala Ram kullanıyor 8Gb Ramim var windows 3.7Gb kullanıyor Nasıl Düzeltebilirim Arkadaşımın pc 1.4gb kullanıyor 1591586396
  11. Fanyneth

İntel İ5 5200U Gta 5 (?)

Merhabalar i5 5200u 2.20 ghz/8gb RAM ddr3 1600mhz/İntel grafik hd 5500 harici AMD radeon r330m- Kaç fps alırım gta 5 ?
  12. Fanyneth

Benim Pc hangi ekran kartını kullanıyor nasıl öğrene bilirim ?

Laptopbumda 2 tane biri harici olmak üzere 2 tane ekran kartı var hangisi kullandığını nasıl anlaya bilirim ve hangisi kullanmasını istediğimi nasıl ayarlaya bilirim (İntel grafik hd 5500 vs amd radeon R 330M) Hangisi kullanırsam daha fazla performans alırım
  13. Fanyneth

İntel İ5 5200U gta 5 ?

Merhabalar i5 5200u 2.20 ghz/8gb ram ddr3 1600mhz/İntel grafik hd 5500 harici amd radeon r330m- Kaç fps alırım gta 5 ? 1590722795 Hangisi Kullanırsam Daha fazla fps alırım
  14. Fanyneth

8000-9000 TL arası 144hz monitör dahil fivem +70 fps pc önerisi

8000-9000 TL ARASI GTA 5 FİVEMDE AKICI OYUN DENEYİMİ AĞLAYA BİLECEK PC ÖNERİSİ ALABİLİRMİYİM 1070 DİYE DÜŞÜNDÜM AMA RYZEN 7 2700x
  15. Fanyneth

Arkadaşlar İşelmcim 55-60 dereceden sonra kendini yarıda kesiyor! Nasıl çözebilirim

Arkadaşlar oyuna giriyorum 160-170 başlayan fps sim 2 dk arayla 1 cor kapanıyor taki 1 cora inene kadar bu sorunu nasıl çözebilirim aşşağıya resim attım tek cora düşüncede 45-50 olan fpsime birde drop ekleniyor iyice kanser ediyor
  16. Fanyneth

EPİC GAMES LAUNCHER SORUNU PLS

ARKADAŞLAR BENİM PC DE 2 TANE HDD VAR BİRİ 12TB DİYERİ 250 GB EPİC GAMES LAHUNCER GİDİP İNADINA 250 BN LIK YERE GTA İNDİRMEYE ÇALIŞIYOR ONUN AYARRINI NASIL D YAPABİLİRİM
  17. Fanyneth

işlemcimin ekrankartını kullanıyor hariciyi kullanmıyor

merhabalar arkadaşlar benim pcimde intel i5 5200u işlemci haricide amd 330m var benim pc laptop. pcim işlemcinin ekran kartını kullandığı için işlemci çok ısınıyor ekran kartı buz gibi bunu nasıl değiştirebileceğim hakkında yardımcı olurmusunuz hem 330m i kullanamıyorum diye daha az performans...
Top Bottom