Arama sonuçları: *

1. L

Yardım Sürekli belirli oyunlarda çökme sorunu yaşıyorum.

Hocam şu an test tamamlanmadı ama bende usb yoktu boşta o yüzden başka türlü test yaptım (windows bellek tanılama aracı ile) ramlerde problem yok gibi duruyor. 2. Aşamanın yüzde 25inde genel olarak da yüzde 60 da henüz sorun algılamadı diyor. Fakat uzun sürdüğü için beklemeden yazayım dedim...
  2. L

Deniyorum hocam sonuç hakkında bilgilendirme yapacağım. Teşekkürler.
  3. L

Arkadaşlar öncelikle merhaba; İşletim sistemim şu şekilde: Asus Dual OC Nvidia GeForce RTX 2060 6gb Vram ekran kartı AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor 3.60 GHz İşlemci 16 GB 3200 MHZ 2x8 ram 650 Watt PS mevcut. Bu sistemler sahip pcmde özellikle Sea of Thieves olsun, Shadow of War olsun şu...
  4. L

Assassins Creed Unity Updated Terms hatası

Kardeşim sonuna kadar haklısın da güzel oyunlarda hep ubisofttan çıkıyor. Watchdogs 2 Rainbow gibi. Canlı desteğe öğlen saatlerinde ulaşabiliyorsunuz benim tavsiyem siz de bi ulaşsanız canlı desteğe darlayalım en azından belki işi uzatmadan yaparlar. Şansımızı deneyelim diye diyorum ya bu kadar...
  5. L

Assassins Creed Unity Updated Terms hatası

Aynı hatayı ben ve arkadaşım da aldık ubisoft canlı destekle de irtibata geçtik düzeltmesi gereken ubisoft connectmiş ona iletmişler bilmem ne fasa fiso çok sinir oldum ac unity oynayalım dedik arkadaşla indirmdeyken aldım ubisoft sağolsun böyle hata veriyor. Bilen varsa çözümünü diyecem bende...
  6. L

15.000 TL Bütçe İle PC Toplama Ekipman ve Monitör Dahil

Monitör Tavsiyen gayet iyi teşekkür ederim fakat sistemde rtx 2080 olması bütçeyi çok arttırmış ve anakartla SSD yi çok aşağı çekmiş seçili ürünlerin çoğu da stokta yok. Artı olarak şu soruyu da sana ve ilgilenen diğer arkadaşlara soruyorum sistemi sadece itopya dan mı toplayayım yosa ayrı ayrı...
  7. L

bu sistemde ilk yükseltmem gereken parça nedir?

ilk geliştireceğin bence ekran kartı olmalı eline para geçerse gördüğüm kadarıyla harddiskini yeterli buluyorsun ekran kartı ve işlemci ile başla derim anakartın rtx serisini de destekler onun haricinde sistemine ek olarak m2 ssd almanı öneririm verimliliğini 2.5-3 kat arttırır. İşlemcini veya...
  8. L

Rival Serisi bana biraz kaba geliyor arkadaşım da bana Rival 600 ü önermişti biraz sadeliği seven biriyim önemli olan benim için ele oturması ve dpi seviyesi onun dışında ışıklandırması ve görünüşü pek cazip gelmedi bana. Ayriyeten monitör olarak bir tavsiyen var mı bana büyük olasılıkla o...
  9. L

Arkadaşlar öncelikle merhaba dün itibariyle devletimiz yazılım kurslarını faaliyete soktu ve 1 milyon istihdam oluşturdu. Ben de yazılım öğrenmeyi çok istiyordum elime fırsat geçti. Normalde sene sonunda alacağım bilgisayarı bu vesileyle erkene çektim. Bütçem 15.000 TL kendim çok araştırma...
Top Bottom