Arama sonuçları: *

1. ddarkbrother

Fenix oyun güvenilir mi

Muhtemelen aldığınız hesabın bilgileri bir süre sonra değişecektir. Kalıcı bir şey beklemeyin.
  2. ddarkbrother

Fenix oyun güvenilir mi

dm atıp sorabilirsiniz
  3. ddarkbrother

Fenix oyun güvenilir mi

hocam böyle sayfalar size oyunu key olarak vermediği sürece hiçbir zaman güvenilir değildir
  4. ddarkbrother

Kasam kaç mm sıvı soğutma destekliyor?

cok kalin olmasiyla ne alakasi var hocam ben borular carpiyor demiyorum. radyator 240mm zaten
  5. ddarkbrother

hocam yeni konu acin lutfen
  6. ddarkbrother

egzoz fana carpmasa bile ramlerin uzerinde duruyor
  7. ddarkbrother

sivi sogutmayi koyunca sigmiyor ama
  8. ddarkbrother

Sıvı soğutmam gamebooster titan 240. İşlemcim r5 5600.
  9. ddarkbrother

Everest marka. Modelin adını hatırlamıyorum kasa üzerinde de yazmıyor.
  10. ddarkbrother

Arkadaşlar kasam görseldeki gibi. Modelin adını bulamadığım için yazamıyorum. 240mm sıvı soğutma aldım ama ramlere denk geldiği için takamıyorum. Acaba kasam sadece 120mm mi destekliyor?
  11. ddarkbrother

Bu sıvı soğutma nasıl?

Başka öneriniz var mı hocam?
  12. ddarkbrother

Bu sıvı soğutma nasıl?

Tam birebir aynı modeli bulamadım ama bunun aynısı boyut olarak. https://www.itopya.com/rampage-fusion-650w-80-bronze-temperli-camli-rainbow-mesh-gaming-kasa_u23290
  13. ddarkbrother

Performans düşüşümün nedeni nedir

Derslerinin yanında hobilerine vakit ayır. Bunu yaparken de kendini bir programa sokarak derslerinde çok geri kalma. Aradaki dengeyi kurmak senin elinde.
  14. ddarkbrother

Bu sıvı soğutma nasıl?

Bekliyorum Hocam bu bütcede hava soğutma almak istemiyorum. Amaç orta seviye bir soğutma verse bile kasanın içinde görsellik sağlaması. Yoksa stock fan gayet işimi görüyor.
  15. ddarkbrother

The Last of Us part 1 daha indirime girer mi ?

O dönem ki ekonomik şartlara bağlı. Şimdiden kesin bir şey söylemek çok zor. Ama şu anki fiyatından daha aşağıya ineceğini düşünmüyorum.
  16. ddarkbrother

Performans düşüşümün nedeni nedir

Kardeşim önemli olan senin ne istediğin. Kendine ileride nasıl bir gelecek istiyorsun önce bunu düşünmelisin. Senin yaşındayken iyi bir anadolu lisesinde okuyordum. 9.sınıfta sınıfta kalacaktım nerdeyse. Senin durumundaydım ve okulu bırakmayı düşünüyordum. Ama bir yerden sonra kendimi iyice...
  17. ddarkbrother

Bu sıvı soğutma nasıl?

Hocam amacım kasanın içinin cıvıl cıvıl durması. İnanılmaz güçlü bir işlemcim olmadığı için çok fazla ısınmıyor zaten.
  18. ddarkbrother

Bu sıvı soğutma nasıl?

Ryzen 5600 kullanıyorum. RGB ve iyi soğutan bir sıvı soğutma istiyorum. Bu ürün sizce nasıldır? Yeni önerilere de açığım. https://www.itopya.com/rampage-iceblade-c4-beyaz-argb-120mm-islemci-sivi-sogutucu_u24117
  19. ddarkbrother

2.el 2060s buldum 5kya alınır mı?

Arkadaşlar çok temiz 2060s buldum. Satan kişiyi de tanıyorum cihaz bebek gibi. Bu fiyata alınır mı? İşlemcim: r5600
Top Bottom