Arama sonuçları: *

• Users: rusenorcun
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. rusenorcun

RTX 4090/4080-i9 13th İşlemcili Laptop için Marka Tavsiyesinde Bulunur Musunuz?

Merhaba arkadaşlar; 3 yıllık berbat bir deneyim sağlayan Monster bilgisayarımdan sonra teknolojik aletler için neden biraz daha fazla parayı gözden çıkarmam gerektiğini anladım. Şimdi ise 80-120k bandından çok çıkmadan bir kere alıp yoluma bakabileceğim bir cihaz arıyorum. Genel olarak...
  2. rusenorcun

Öneri Samsung Tab S8+ Fiyat

Merhaba ekonomist arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi Samsung Galaxy Tab S8+ alacağım, şu an da 16.999 ₺, lakin bayramda 14.600₺ ye kadar düşmüştü lakin kart limitim yetersiz olduğu icin anlamamıştım. Fiyat geçmişine baktığımda bir dalgalanma var ve tekrar düşer mi diye bekliyorum. Sizce ne...
  3. rusenorcun

T7 v21.6 Model Laptopum Açılmıyor

Merhaba, 6 kere teknik servis işlemi görüp 1 kere bire bir 1 kere üst model ile değişen cihazım'ın xmp desteğini açmak için monster kontrol merkezini kurduğumda cihazı yeniden başlattım ve mavi ekran hatası aldım. Format diskini taktığımda da bu hatayı almaya devam ettim. Sonrasında bios...
  4. rusenorcun

Yardım Ram Bellek Yükseltmesi İçin Tavsiye İstiyorum.

Herkese selamlar, öncelikle vakit ayırarak konuya girdiğin için teşekkür ederim. Kullanmış olduğum cihazda Circual'ın 2x8GB 3200Mhz Cl22 RAM bellekleri bulunuyor ve bu bellekleri değiştirmeyi düşünüyorum. 2x16 veya 1x32 olmasının ne gibi farkları olacağını ve Cl değerinin kullanımda ne kadar...
  5. rusenorcun

Yardım Windows 11 Görev Yöneticisi Ağ Hızlarını Göstermiyor!

Merhaba, işletim sistemimi Windows 11'e yükselttiğimden beridir USB Tether uygulamaları ile cihazıma bağlamış olduğum internetin görev yöneticisindeki kullanım miktarlarını ve hızlarını göremiyorum. İnternette araya araya bir hal oldum, harici olarak wifi bağlantısı kurduğum zaman kullanım...
Top Bottom