Arama sonuçları: *

1. emirhan1234

200W 5+1 ses sistemine 400W amfi bağlarsak ne olur?

Herkese merhaba, bende MX2500 5+1 ses sistemi mevcut fakat kendi amfisinden farklı şekilde çalıştırmak istiyorum. 200W amfi yapımı videosunu gördüm fakat yapmışken güçlü yapmak istedim 400W amfi yapıp bağlasam seste bozulma vb. olur mu bozulma olur derseniz 200W olan videodan bakarak yapacağım.
  2. emirhan1234

Bu site güvenilir midir?

Herkese merhabalar dış filtre almak istedim de bu siteden sizce güvenilir midir yardımcı olabilirseniz sevinirim https://atakanpetshop.com/tetra-ex-700-plus-dis-filtre
  3. emirhan1234

Sizce bu filtre nasıldır?

Herkese merhabalar 160lt akvaryum için almayı düşünüyoruz da sizce nasıldır yardımcı olabilirseniz sevinirim https://www.hepsiburada.com/tetra-ex-700-plus-dis-filtre-1040lt-saat-dolu-pm-HBC0000426BOZ
  4. emirhan1234

47uf 25v ile 47uf 35v kondansatörün arasında bir fark var mı?

Herkese merhabalar ekolayzer devresinin kondansatör bozuldu bozulan da 47uf 25v fakat benim elimde 47uf 35v var bunu taksam bir sıkıntı olur mu?
  5. emirhan1234

IOS Tablet kalemi önerisi?

Herkese merhabalar bende apple ipad air 1 var 1. nesil kalemi olmadığı için ders çalışamıyorum 200-500tl aralığında F/P kalem önerebilir misiniz yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar :)
  6. emirhan1234

potansiyometrelerin bozulduğunu nasıl anlarım?

Herkese merhabalar bende ses ton devresi var fakat bi şüphelendim elimde multimetre de var bozuk olup olmadığını nasıl test edebilirim 50k yazıyor ama bilemedim yardımcı olabilirseniz sevinirim :)
  7. emirhan1234

Araba Ehliyeti Almak İçin 18 Yaşını Doldurmak Gerekiyor mu?

Herkese merhabalar 18 yaşına gireceğim de araba ehliyeti almak için 18 i doldurmak gerekiyor mu yoksa doğum günümden hemen sonraki gün sınavlara başvurabiliyor muyum yardımcı olabilirseniz sevinirim
  8. emirhan1234

Öneri Ders için tablet önerisi?

Herkese merhabalar üniversiteye hazırlandığım için tablet ihtiyacım oldu o yüzden de tablet bakıyorum bütçem 10000tl yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar (sadece ders ve Bir kaç oyun yükleyeceğim)
  9. emirhan1234

Bu site güvenli midir?

Herkese merhabalar ben filtre alacağım da sizce bu site güvenli midir yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar https://www.ozelyem.com/tetra-ex-1000-plus-akvaryum-dis-filtre-1150-lt-h
  10. emirhan1234

Kütüphaneye üye olmak istiyorum

Herkese merhabalar bu sene sınava hazırlandığım için kütüphaneye gitmek istedim, fakat gitmeden önce aramam gerekiyor mu ya da oraya gidince üye mi olmam gerekiyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar
  11. emirhan1234

Devrenin üzerinden amfime nasıl güç alabilirim?

Herkese merhabalar dvd writerin güç anakart kısmının fotoğrafını aşağıya bıraktım bunun hangi kablolarından güç alabilirim kafamı baya karıştırıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim :)
  12. emirhan1234

philips MX2500 anakartını nasıl test edebilirim?

Herkese merhabalar ürün çalışıyor hiçbir sıkıntısı yok fakat içim rahat etmedi küçükken çakmakla yakmıştım fakat dediğim gibi çalışıyor ellimde multimetre de var nasıl test edebilirim bunun ile yardımcı olabilirseniz sevinirim (5+1 ses sistemi)
  13. emirhan1234

bu dış filitre nasıldır?

Herkese merhabalar akvaryum için dış filtre almaya karar verdikte sizce bu fitire nasıldır ve amazondan alacağım fakat gönderen amazon germany olduğu yazıyor üstüne vergi vb. ücret gelir mi yardımcı olabilirseniz sevinirim...
  14. emirhan1234

Meslek eğitimi almak istiyorum?

Herkese merhabalar ben Anadolu lisesindeyim 12. Sınıfa gidiyorum fakat meslek lisesine gidemediğim için çok içimde kaldı meslek eğitimi de almak istiyorum nasıl alabilirim bu eğitimleri yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
  15. emirhan1234

Matematik problemler yapabilmek için bir konu bitirmemize gerek var mı?

Herkese merhabalar ben matematik problemler çalışacağım da öncesinde bir konu bitirmeme gerek var mı matematik temelim orta seviyelerde yardımcı olabilirseniz sevinirim
  16. emirhan1234

Sizce bu site güvenilir midir?

Herkese merhabalar bu siteden Saat almaya karar verdim.Fakat çok güvenilir gelmedi sizce? yardımcı olabilirseniz sevinirim :D https://atongm.com/collections/smart-watch/products/atongm-kr88-outdoor-spor-saati-1-57-inc-su-gecirmez-akilli-saat-bluetooth-konusma
  17. emirhan1234

Öneri Sizce hangisi iyidir?

Herkese merhabalar bu iki saatten birisini almayı düşünüyorum da hangisini alsam bilemedim büyük dayanıklı bir saat istedim.fakat 1k olan daha büyük olmasına rağmen biraz daha küçük olan niye 1.6k ya satıyorlar anlamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim...
  18. emirhan1234

Belirli derslerden belirli konuları bitirmek istiyorum?

Herkese merhabalar MSÜ için çalışıyorum.Fakat çok az bir zaman kaldı en çok çıkan konuları teker teker bitirmek istiyorum fakat kafama takılan bir soru var.bu konuları bitirmek için başka konuları da bitirmemiz gerekiyor bunu nasıl yapabilirim ve anlayabilirim bilmiyorum yardımcı olabilirseniz...
  19. emirhan1234

Göz numaralarım nasıl?

Herkese merhabalar ben geçtiğimiz cuma günü göz doktoruna gittim ve sonuçlarım böyle geldi 1.00 olan gözümde 0.50 astigmatta var bunun ikisi toplayıp 1.50 mi oluyor yoksa miyop 1.00 astigmat 0.50 şeklinde ayrı ayrı mı oluyor bilemedim msü ye gireceğim için sormak istedim ve gözlük takıyorum...
  20. emirhan1234

Rondo böyle kilitli kaldı?

Herkese merhabalar karaca mastermaid 11in 1 olan modelinden aldık fakat rondoyu yanlış taktığımı farkedip çıkarmaya çalışınca çıkmadığını farkettim. Şuan hiç çıkmıyor ne yapabilirim bilmiyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar
Top Bottom