Arama sonuçları: *

1. O

Anakartım hangi M2 SSD destekliyor

Merhaba arkadaşlar, Anakartım H410M S2H, ben de m2 ssd alıcam ama hangi girişli olanı alacağımı bilmiyorum. Anakartın resmi sistesinde "1 x M.2 konektörü (Soket 3, M tuşu, tip 2242/2260/2280 SATA ve PCIe x2 SSD desteği)" bu şekilde olduğu yazıyor. Bununun için hangi soket girişli almalıyım.
  2. O

amazon prime 6 aylık kod

ne zaman paylaşılacak
  3. O

MetaMask'e attığım BNB gözükmüyor

Merhaba arkadaşlar. 6 gün önce cüzdanıma BNB gönderdim. Normalde hep gönderip işlem yaparım. Bu sefer BNB attım ama cüzdana yansımadı. bscscan.com üzerinden cüzdan adresimi kontrol edince hesabıma attığım BNB gözüküyor ama cüzdan olsun veya başka bir yerde göremiyorum. Defalarca MetaMesk silip...
  4. O

Corsair CP-9020225-EU nasıldır?

Peki 3000 serisi ekran kartlarına yeterli olur mu
  5. O

Aslında şu şekilde sistem şuan bu şekilde diğer ıvır zıvır ile 300w diyelim geriye 250w misal gtx1660 Super yeterli midir
  6. O

yardımcı olabilecek var mı
  7. O

Merhaba arkadaşlar, Anakart: gigabyte h410m s2h Ram: 2 * Corsair Vengeance LPX 8GB 3200 MHz DDR4 CL16 İşlemci: i5-10400F Sistem bu şekilde kaç w çeker? Şuan elimde eski bir ekran kartı var. Yeni ekran kartını ileride satın alacağım, benim öğrenmek istediğim yukarıdaki parçalar kaç w tüketir...
  8. O

Çözüldü✓ PSU Kaç w nasıl öğrenicem

yeni bir tane alıcam şuan başka bir sistem için öğrenmem gerekiyor.
  9. O

bende baktım o şekilde ama bazen bazı modellerin çeşidi oluyor
  10. O

üzerinde yazmadığı için nasıl hesap yapılırda bilmiyorum. Elimde bulunan başka psu larda yazıyor.
  11. O

Merhaba arkadaşlar, Görseldeki psu kaç w nasıl öğrenicem üzerinde yazmıyor.
  12. O

Ekran kartım eskimi acaba ?

r7 200 2GB kullanan ben; bunlar ne diyor aga diyorum
  13. O

Çözüldü✓ rx 580 2k alınır mı ?

olmadı 3k kadar zorlarız ben biraz daha bakınayım. teşekkür ederim herkese
  14. O

max 2.5k önerebileceğin 2. el var mıdır
  15. O

Merhaba arkadaşlar, https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-rx-580-8-gb-sapphire-nitro-plus-1069407167/detay/ alınır mı sizce bu fiyata
  16. O

Ekran kart soketim DDR3, DDR4, DDR5 mi?

i5 10. nesil alıcam 2x8 2666mhz ddr4 ram var bunun yanına işte ekran kartı ne alsam acaba bütce max 5k
  17. O

nasıl yani anlamadım, peki farkları ne 1671899925 hangisini almamı tavsiye edersiniz ve aralarındaki fark ne tam olarak
  18. O

Merhaba arkadaşlar, Anakart Adı: Gigabyte H410M S2H http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/H410M-S2H-rev-10#kf Sorum şu şekilde arkadaşlar ben ekran kartı alacağım ve; GDDR6 HBM2 GDDR5X GDDR5 DDR5 DDR3 GDDR3 DDR4 DDR2 bunlardan hangisini almam gerek, anakartımın neyi...
  19. O

Yardım Ram Mhz öğrenme hakkında

dostum bulamadım ya hangisi oluyor
  20. O

Yardım Ram Mhz öğrenme hakkında

yardımcı olur musunuz?
Top Bottom