Arama sonuçları: *

1. yolo_yusuf

itopya saçmalığı

1590973252 hocam sorum olacak 2 hafta içinde 60 tane 6000 liralık bilgisayar satmaları mümkün mü hemde aynı modelden?
  2. yolo_yusuf

itopya saçmalığı

da-sistem alan ilk alan 60 kişiye modern warfare key gönderileceği söylendi fakat elime herhangi bir şekilde key ulaşmadı ne yapmalıyım?
  3. yolo_yusuf

İtopya koronavirüsde iyi çalışıyor mu?

bugün itopyadan sipariş verdiğim sipariş gelicek toplam max 8 işgününde geliyor hatalı bir şey görürsem buraya yazarım ama ups berbat aradığında açmazlar ama kargon büyük ihtimalle sapa sağlam gelir
  4. yolo_yusuf

Rx vs rtx

Gigabyte RTX 2060 super 8gb windforce. 500 daha verirsin çok daha mükemmel ekran kartın olur benchmark testlerine xfx i tokatlıyor
  5. yolo_yusuf

Monitörlü 9K'lık sistem topladım.

hocam ekran kartın ne? bana sorarsanbaşka markaların sıvı soğutmasına bak ilerki döneemlerde sorun olabilir
  6. yolo_yusuf

Türknet adresinizde boş port yok

Geçmiş olsun bende bodrumda yazın yaşamıştım yazlıkçılar doldurduğu için mecbur kışı beklemem gerekti.
  7. yolo_yusuf

DA-SİSTEM Thermaltake v200 aşırı ısınma sorunu

evet yapılabilir çözümler fakat toz başa bela olmaz mı?
  8. yolo_yusuf

Msi core frozer(L/S)/Cooler master masterliquid ma410/cooler master sıvı soğutucu

yeni sistem gelene kadar i3 6100. Evet yani yeterli olabilir ama uzun süreli kullanımda yetersiz kalma ihtimali var göz önünde bulundur
  9. yolo_yusuf

DA-SİSTEM Thermaltake v200 aşırı ısınma sorunu

Selamlar öncelikle itopya'dan Donanım Arşivi'nin Kasasını aldım. fakat stokta olmayışından dolayı kasayı THERMALTAKE V200 ile değiştirmişler. Okuduğum kadarıyla kasada aşırı ısınma gözlemlenmiş. çözüm arıyorum arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim.Daha elime geçmeden içime kurt düştü.
  10. yolo_yusuf

Msi core frozer(L/S)/Cooler master masterliquid ma410/cooler master sıvı soğutucu

https://www.itopya.com/corsair-hydro-series-h45-120mm-radyator-sivi-sogutma-sistemi/ önerim budur.yayın açtığında oc yapmasanda sürekli process ve render yapacaktır işlemci. iyi bir soğutucu ile değerleri stabil tutabilirsin. bununda sana yararı olur. benim işlemci 100 derecede optimize...
  11. yolo_yusuf

Gigabyte vs msi

bana sorarsan ana kartına göre al. Örneğin ana kartın ve ekran kartın msi olursa msi gaming app daha optimize bir oc deneyimi sunuyor. Artı gpu cpu değerlerini burdan izleyip kontrol edebilirsin
  12. yolo_yusuf

hocam ilk ikisinin cfm değerleri aynı fakat desibelleri farklı. 3. sıvı soğutma elbet daha iyi olabilir. ama rpm ve cfm değerleri uyuşmuyor önerim başka sıvı soğutuculara bakman
  13. yolo_yusuf

El Capitan çalışmıyor.

öncelikle satıcı ile iletişime geç genelde toplarken masada bulunan psu'u kullanırlar senin sipariş ettiğini bios ayarlarını ve driver kurduktan sonra birleştirip yollarlar. kabloları psu girişinden takip ederek bak bios pilini kontroll et parçalar tam takılımı onada bir bak.
  14. yolo_yusuf

r5 stock cpu cooler

dediğinizi araştırdım egzoz fanıyla alakalı bir sorun olduğunu yazmışlar onuda itopya değiştirerek çözdüğünü yazmış en olmadı üstede bir egzoz fan eklerim hava sirkülasyonu double çaılışır 1588788307 dediğinizi araştırdım egzoz fanıyla alakalı bir sorun olduğunu yazmışlar onuda itopya...
  15. yolo_yusuf

r5 stock cpu cooler

hocam nvme m2 ssd kullanıyorum ve üzgünüm artık çoktan aldım. Amd3600x haricinde dediğiniz parçaları kullanıyorum
  16. yolo_yusuf

NOCTUA NH-D15 Hakkında

baktığımda kasa üstün 260 mm olduğu için 140 mm radyatörleri destekleğecektir. Haricinde zero frozer yada fan boost modunda sürekli kullanmazsan ses senin için bir problem olmaz. Açık söylemek gerekirse 2015'in sanarsın jet motoru fanı gibi olan modellerinden kalmadı. Orda kanatçık şekli çok...
  17. yolo_yusuf

r5 stock cpu cooler

8900tl tuttu yine diğer sitelerden tek tek parça topladım sonra itopya'dan topladığımda 220 tl gibi bir fark oluştu o farkı ödemenin daha iyi olacağını düşündüm sürekli kargo takibi ile uğraşmak istemedim.
  18. yolo_yusuf

PC ALACAĞIM BEKLEMELİMİYİM BU FİYATLAR NE ZAMAN DÜZELİR ?

dostum bende tam tersini düşünüyorum yeni gelen ürünler piyasaya dolar kurunun 7 olmasından kaynaklı ürün fiyatlarında artış görüldü. Mümkün olduğunca güncel stokta bulunan ürünlerden alınmalı sonrasında dahada artabilir. 25 mart ile bugün arasında topladığım bilgisayarda 1300 lira fark...
  19. yolo_yusuf

NOCTUA NH-D15 Hakkında

corsair A500 ve yahut Corsair CW-9060040-WW H100x High Performance Sıvı İşlemci Soğutucusu, Corsair CW-9060036-WW İşlemci Sıvı Soğutucusu. Bu üçünden birinin kasana uyacağını düşünüyorum. Almak istediğin değerleri bunlarla ulaşırsın ayrıca teknik destek bulmakta zorlanmazsın.Ayrıca wraith...
  20. yolo_yusuf

r5 stock cpu cooler

Abi selamlar dün senin topladığın bilgisayarı almak isterken abarttım ve ortaya böyle bir şey çıktı.fakat her şeyin arasında stock cpu fanına bakmayı unutmuşum. Wraith prism çıkacak nasıl olsa diye sevinmiştim.Bugün konuyla alakalı videonu izleyince şok geçirdim.Eğer elinde fazladan cpufanın...
Top Bottom