Arama sonuçları: *

• Users: naim
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. N

samsung tableti samsung yazısını açıp kapatıyor

iyi akşamlar , arkadaşlar benim kardeşimde galaxy tab A var , bi andan tablet samsung yazısını açıp kapanıp sonra tekrar açınıp ve kapanıp sonsuza kadar devam etti, sonra kardeşim 3 tuşa aynı anda açmış ve sonra çıkamıyormuş, bu moddan nasıl resetlemeden nasıl çıkabilir, daha tableti alalı 3 ay...
  2. N

Eski Sistemimi Nasıl ve Nereden Satabilirim?

MERHABALAR : BENDE İ7 860 LI ATİ RADEON 5000 SERİSİNDEN 4 GB RAM VE 500 W BİR PSU DAN OLUŞAN BİR SİSTEMİM VAR, ONU NASIL SATABİLİRİM, DAHA ÖNCE HİÇ BİR ŞEY SATMADIM HAYATIM BOYUNCA , BELLİ TAKTİKLERİ VARMI BU İŞİN ? FİYATINI KAÇ KOYABİLİRİM ? YARDIMCI OLANLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  3. N

pcim çalışıyor fakat görüntü gelmiyor yada görüntü tamamen donuyor

merhabalar . ben core i7 860 ati radeon 5800 hd 4 gb ddr3 ram li bir sistem kullanıyorum. bilgisayarı açar açmaz cpu sıcaklığı 70 78 arasında gpu 65 76 arasında açılıyor. sonrasında msi afterburner indirdim ve fan ayarını arttırarak yüzde 100 yaptım ve dolayısıyla gpu sıcaklığı düştü ve ilk...
  4. N

1300 TL ekran kartı tavsiyeleri

merhabalar. ben grafik tasarım için bir PC toplamayı düşünüyorum. ekran kartı konusunda kararsız kaldım. supphire rx 570 8gb versyonunu 1300 TL .rx580 4gb aynı marka 1400 TL. hangisini almalıyım .bana lütfen yardımcı olun. fakat şunuda bilmelisiniz ben hiç oyun oynamıyorum PC tamamen iş odaklı ...
  5. N

2 ekran kartı arasında kaldım

merhabalar. ben grafik tasarım için bir pc toplamayı düşünüyorum. ekran kartı konusunda kararsız kaldım. supphire rx 570 8gb versyonunu 1300 TL .rx580 4gb aynı marka 1400 TL. hangisini almalıyım .bana lütfen yardımcı olun. fakat şunuda bilmelisiniz ben hiç oyun oynamıyorum pc tamamen iş odaklı ...
  6. N

NEO FORZA MARKASI

merhabalar. arkadaşlar bu ram hakkında bilginiz varmı ? https://www.n11.com/urun/neo-forza-16-gb-3000-mhz-ddr4-nmud416e82-3000db11-ram-1361189?magaza=adeksstore
  7. N

psu tavsiyeleri

merhabalar. bana 500 TL civarında 550 650 w arasında bir psu önerir misiniz?
  8. N

adobe uygulamaları ve iş odaklı pc toplama

merhabalar. ben grafik taraım ve video montaj için bir pc topladım . oyun oyna MA yacağım için ekran kartından kısıp işlemciye ramlere ve ssd ye verdim. linkini aşağıya bırakacağım. acaba samsung 1tb ssd mi alsam. yoksa gidip 500 gb m.2 ssd yoksa 240 m.2 + 1 tb harddisk mi yapsam.şimdiden...
  9. N

gtx 1660 super indirimde. alayım mı yoksa gereksizmi

merhabalar. ben son zamanlarda grafik tasarım için bir pc toplayacaktım. kullanacağım uygulamalar genelde adobe uygulamaları olacaktır. ben norlmade rx 570 1300 TL civarında alacaktım. ancak şuan 2000 TL ye gtx 1660 super alma şansım var. 2000 TL ye bir ekran kartı almak bütçemş biraz...
  10. N

kasa önerir misiniz?

merhabalar arkadaşlar. bana 1000 TL altında psu lu yada 600 TL altında psu suz kasa önerirmisisniz
  11. N

bu kasa indirimde sizce alınır mı?

arkadaşlar selamlar. ben yakın zamanda bir PC toplamak istiyorum bi anda karşıma bir reklam çıktı .görünümü fırsat ama gerçekten öylemi bilemedim. fiyatı 1000 den 750 ye düşmüş . 6 fanlı psu lu bir kasa sizce alınır mı? kullandınızmı tavsiye edermisiniz? .linkni aşğıya bırakıyorum...
  12. N

6 fanlı 650w 80 plus 750 TL

arkadaşlar selamlar. ben yakın zamanda bir pc toplamak istiyorum bi anda karşıma bir reklam çıktı .görünümü fırsat ama gerçekten öylemi bilemedim. linkni aşğıya bırakıyorum...
  13. N

laptop u şarj ederken performans düşüyor

merhabalar.arkadaşlar ben hp probook 430 i5 5500U modelini kullanıyorum.ne zaman şarja taksam ses patlaması yaşıyorum.inanılmaz bir şekilde performans kaybı oluyor donuyor kasıyor ne zaman fişi çıkartsam sorunlar yok oluyor. acaba sorun neyden kaynaklıdır nasıl giderebilirimç şimdiden tşk
  14. N

grafik tasarım için pc toplamak

🙂🙂 merhaba arkadaşlar.ben bilgisayar toplamak istiyorum.aslında bu benim ilk bilgisayarım olacak. daha önce hiç pc toplamadım.ve ben bu pc ile grafik tasarım ve video montaj öğrenmek istiyorum. bundan dolayı pc de video montaj için ve grafik tasarım için hangi parçalara önem vermem lazım ...
  15. N

grafik tasarım ve montaj için pc toplamak

🙂🙂 merhaba arkadaşlar.ben bilgisayar toplamak istiyorum.aslında bu benim ilk bilgisayarım olacak. daha önce hiç pc toplamadım.ve ben bu pc ile grafik tasarım ve video montaj öğrenmek istiyorum. bundan dolayı pc de video montaj için ve grafik tasarım için hangi parçalara önem vermem lazım ...
  16. N

ben pc den çok az anlıyorum bi 30 dk konuşabilirmiyiz

merhabalar sevgili arkadaşlar. ben bir PC toplamak istiyorum ve benle bi 20 30 dk konuşursanız teşekkür ederim.bir kaç parça konusunda kararsızım 4500 TL bütçem var
  17. N

pc toplamak için bir kaç soru

merhabalar sevgili arkadaşlar. ben bir PC toplamak istiyorum ve benle instagram üzerinden birisiyle bir PC toplayacağım. bana yardımcı olursanız sevinirim
  18. N

pc toplama konusunda tavsiye almak

merhabalar sevgili arkadaşlar. ben bir pc toplamak istiyorum ve benle instagram üzerinden birisiyle bir pc toplayacağım. bana yardımcı olursanız sevinirim
  19. N

grafik tasarım ve video montaj için 4500 TL pc toplama

selam arkadarşlar size bir sorum var . ben ilk defa PC toplayacağım ve kasaya ayırdığım bütçe 4500 TL fakat ben bu PC ile oyun oynayamayacağım daha çok grafik tasarım ve video mpntaj öğrenmek için toplayacağım . şimdiden size teşekkür ederim 😊😊😊
Top Bottom