Arama sonuçları: *

• Users: KLeighT
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Laptop antimalware services executable sorunu

Merhabalar öncelikle, Laptop u kullandığım zaman herhangi bir MsMpEng.exe(Antimalware Services Executable) kullanımı olmuyor en azından ciddi bir kullanım olmuyor. Ancak bilgisayarı kullanmaya ara verdiğim zaman (yani açık şekilde bıraktığım zaman)10 dk sonra bu Antimalware Services Executable...
  2. K

Asus tuf a15 rtx 4060

Merhabalar Bilgisayar mühendisliği okuyorum hem yazılım işlerini görmek için hem de oyun oynamak icin laptop alacağım. Uzun araştırmalar sonucu asus tuf a15 e karar verdim yaklasik olarak 35k fiyatı. Ekran kalitesi ve bataryası diğer markalara nazaran daha iyi. Sormak istedigim şey bu modelin...
  3. K

Laptop almak istiyorum ancak kararsızım.

Öncelikle merhabalar Uygun fiyatlı laptop almak istiyorum ve ilk olarak ekran kartları arasında kararsızlık içindeyim 3070ti performanslı bi ekran kartı ancak dlss 3 olmaması beni 4060 ile arasında bırakıyor Ve ikinci olarak kaliteli kasa ve kaliteli ekran istiyorum hp sanırım bu konularda eksi...
  4. K

Rx 5500 xt ve r5 3600 için 500 watt 80+ fsp psu

Ben bi hazır sistem aldim gaming gen sitesinden. Rx 5500 xt r5 3600 için 500watt 80 plus fsp marka psu yeterli midir ? Sorun yaşar mıyım ilerde
  5. K

Oyunlarda yasadıgım drop ve mavi ekran

Öncelikle bir hafta önce yeni bir sistem satın aldım. Bu sistemde oyun oynarken arasıra droplar yemeye başladım , bir kerede mavi ekran vermişti . Sorunun nerede olduğunu anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Sistem Özellikleri: - Inno3d GTX 1650 2 Fanlı - R5 3600 - Gigabyte B450M S2H -...
Top Bottom