Arama sonuçları: *

1. Furkan²

3070 gamingx trio 3 fanli

Yeterli.
  2. Furkan²

BenQ Zowie XL2411K Panel Testi 🔥

Kendileri kullanıyor ya ondan. Bunlar küçükken babalarının arabasını en iyi araba sanan çocuk gibi, daha iyi monitörleri tecrube etmedikleri ve bu konuda da yeterli araştırma yapmadıkları için cahil cahil dolanıyorlar.
  3. Furkan²

🔥İndirim DeepCool LE720 360mm ARGB Fanlı Siyah Sıvı İşlemci Soğutucu 3.439 TL

Deepcool cidden ilaç gibi geldi hem fiyatı uygun hem performanslılar. Asus, Corsair vs çok deli paralar istiyor, hiç gerek yok, Deepcool varken.
  4. Furkan²

BenQ Zowie XL2411K Panel Testi 🔥

Bu testleri gördükten sonra bir çok kişi hayal kırıklığı yaşayacak.
  5. Furkan²

a320m s2h bios update

Geçersiz diyor, olmamış. Dosyaları çıkardıktan sonra, yazdırılabilir hale getirdin mi?
  6. Furkan²

🔥İndirim DeepCool LE720 360mm ARGB Fanlı Siyah Sıvı İşlemci Soğutucu 3.439 TL

LE serisini kullanmadım ama LS ve LT gayet iyi soğutucular.
  7. Furkan²

B550MK m2 SSD tavsiyesi

Alttaki pcie 3.0 dostum ama pcie 3.0 x2 portu x4 değil ;)
  8. Furkan²

Thermalright Assassin Spirit 120 Plus V2 999TL! (Değişti)

İkisini de pull takmış bir yukarıdaki yorumda doğrusunu paylaşmış arkadaş. Ayrıca Ram'lere baskı yapıyorsa fanı yukarı çıkarabilirsiniz.
  9. Furkan²

45K Bütçede Laptop Önerisi

Teşekkür ediyorum peki bu teknorya güvenilir midir?
  10. Furkan²

45K Bütçede Laptop Önerisi

Maksimum 45K bütçe var bu bütçede tercihen AMD işlemcili Nvidia E. Kartlı bir Laptop Önerilerinizi bekliyorum.
  11. Furkan²

B550MK m2 SSD tavsiyesi

Kardeşim o hızı alamayacaksın yani pek önemi yok. Eğer bu hızları almak istiyorsan üstteki yuvaya takman lazım alttakinin bandwith'i az.
  12. Furkan²

B550MK m2 SSD tavsiyesi

Kioxia Exceria G2, G3 ya da muadili Dram` li bir SSD alabilirsin. Ayrıca belirtmek isterim 2. M2 Slotuna Pcie 3.0 X2 ara birimini kullanıyor bu yüzden normal hızlarını altında bir hız alacaksın.
  13. Furkan²

2K Gaming Gerekli mi 1080P yeter mi?

2K'nın kalitesi başka tabii ki de imkan varsa 2K monitör alınmalı.
  14. Furkan²

N11 satıcısı bozuk ürünü iade kabul etmiyor.

Ülkede yozlaşma var şimdi sen thh ya başvuracaksın senin davanla ilgilenen kim ise onun vicdanına kalmış zaten bürokrasi yavaş işliyor. Hevesini kaçırmak için söylemiyorum n11 le çözebilmeye bak tabi bu süreçte thh ya kesin başvur servisten ürün bozuk diye rapor al belgelet başvuru da kullan...
  15. Furkan²

N11 satıcısı bozuk ürünü iade kabul etmiyor.

THH yolu gözüktü başka yapacak bir şey yok.
  16. Furkan²

İncehesap'tan topladığım full sistem sizce nasıldır?

Çok güzel sistem olmuş 10/10. (!)
  17. Furkan²

DeepCool LE500 Kasaya Sığarmı

Tak dene büyük ihtimalle olur.
  18. Furkan²

Modding Windows 10 Öldü, Peki Ya Windows 11?

Windows 10, 11, Server 2022, Linux kullanıyorum. Senin sorunun direkt işletim sistemi ile 10 ya da 11 farketmez donanımsal ya da yazılımsal bilemem ama dosyalarını yedekle yeni imaj kur, sıkıntının imajında olduğunu düşünüyorum.
  19. Furkan²

Çözüldü✓ 2 fanlı ekran kartı için gpu tutucuya gerek var mı

Heatsinki incecik kart gerek yok.
Top Bottom