Arama sonuçları: *

• Users: Furkan²
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Furkan²

45K Bütçede Laptop Önerisi

Maksimum 45K bütçe var bu bütçede tercihen AMD işlemcili Nvidia E. Kartlı bir Laptop Önerilerinizi bekliyorum.
  2. Furkan²

ARGB Thermalright Fan için Kontrolcü Önerisi

Elimde Thermalright TL-c12c-s var anakart Gigabyte B450m s2h old. için fanlar çalışıyor ama ışıkları yanmıyor ucuz yollu kontrolcü lazım. @Mehmet Yılmaz @Ckribrahim
  3. Furkan²

Çözüldü✓ Sahibinden SAHTE 990 PRO

https://shbd.io/s/khN1lQya 1100Tl`ye koymuş zaten o fiyata imkansız bir de bakınca direkt belli oluyor m2 nvme değil m2 sata arabirimini kullanıyor baskı da zaten hatalı bildiğiniz dolandırıcılık az önce bir arkadaşım alınır mı diye bana sorunca gördüm bilmeyen için büyük tuzak.
  4. Furkan²

Yardım 1500Tl-maks- Bütçede Kulakiçi Kablosuz Kulaklık Önerisi

Maksimum 1500TL veririm F/P bir şeyler arıyorum. Oyun oynamam sadece Dizi/Film/Müzik, mic çok ö.değil. Jabra Elite 3 Amazon'da 1200TL alınır mı?
  5. Furkan²

Yardım Bu Laptop Kaç Paraya Alınır?

Model`i Asus Pro P2540. İ3 10100U, 4GB Ram, 256 Gb SSD, 15.6 inç 1080P 60 Hz ekran. Sıfır açılmamış ürün ama fatura ve garanti yok, sizce ederi nedir, kaça alınır?
  6. Furkan²

Yardım SSD Alırken nelere dikkat etmem lazım?

İkinci el az kullanılmış SSD alacağım, Samsung 870 EVO 4TB, nelere dikkat etmem gerek? HDCentinel yada Crystaldisk İnfo'dan çalışma süresi aç kapa sayısı sağlık vs gibi değerlere bakacağım, Crystaldiskmark ile test yazma-okuma testi yaparım, Samsung Magician uygulamasını yükleyip orjinal mi ona...
  7. Furkan²

Yardım Laptop'u Açamıyorum.

Laptop'un içindeki diski değiştirmek istiyorum ama böyle bir vida atılmış buna uygun tornavida nereden bulabilirim, adı ne diye geçiyor?
  8. Furkan²

Bu Hatanın Sebebi ve Çözümü Nedir?

Böyle bir hata alıyorum öncelikle bu hatanın sebebi nedir? Disk mi bozuk yoksa başka bir parça mı ve çözümünü bilen var mı? @Mehmet Yılmaz @Abdullah Hacıgül
  9. Furkan²

Yardım Bu İşlemcinin desteklediği Maks E.Kartı

AMD A10-7850K FM2+ bu işlemciye maks hangi e.kartı takılır, darboğaz sorun olmaz kasmadın donmasın takılmasın yeter. @Mehmet Yılmaz
  10. Furkan²

Valo'da Sık Sık Val 5 Hatası Alıyorum

Bu genel bir durum mu yoksa bende mi oluyor? Bilgisayarı açıyorum oyuna giriyorum, başlat dedikten sonra hop Val 5 yiyorum tekrar bilgisayarı başlatınca bazen tekte düzeliyor bazen 3-4 defa yeniden başlatıyorum öyle düzeliyor. Bazende 5 kişi oyuna girerken davet alamıyorum, ya da gruba girdikten...
  11. Furkan²

Yardım Thermal Pad Önerisi Lazım

SSD' ime Heatsink aldım -HR-09 Pro- içinden çıkması gereken Thermal Pad çıkmadı geri de göndermekle uğraşmak istemiyorum bu yüzden Thermal Pad alacağım. 2280 M2 standartlarına uyan Thermal Pad önerisi istiyorum. Thermal Grizzly Minus Pad 8 düşündüm nasıldır sizce? @Mehmet Yılmaz @Ckribrahim
  12. Furkan²

Çözüldü✓ 8000 TL Bütçede Monitör Önerisi

Maksimum 8K bütçe var, tasarım, kurgu & montaj için kullanılacak. 60/75Hz yeterli, önemli olan renk kalitesi, paneli kaliteli monitör önerilerinizi bekliyorum.
  13. Furkan²

SSD Heatsink Önerisi

SSD'me Heat Sink almak istiyorum, ne önerirsiniz? Kalın güzel soğutması iyi olsun yeterli, hatta bilmiyorum varsa fanlı felan da olabilir.
  14. Furkan²

Bu Klavye Alınır Mı?

Daha önce %60 klavye hiç kullanmadım, denemek için alacağım çok kaliteli bir şey olmasına gerek yok, işimi görsün yeter. Linkte ki ürün nasıldır? Önereceğiniz başka model varsa ona da bakabilirim. Renk olarak siyah tercihimdir, beyazın bakımı zor, RGB' de olsun tek renk te olsa fark etmez switch...
  15. Furkan²

BİOS güncellemesi sonrasında performans düşüşü

İşlemci İ7 11700KF, anakart MSİ H510M Pro-E. Bios güncellemeden önce Cpu-Z'de Multi-Core'da 6200-6300 puan alırken 155+ güç tüketimi yapıyordu şimdi 5900 skorla başlıyor birden güç tüketimi 70 watt'lara düşünce skor 4500'e kadar düşüyor. Kule tipi soğutucu takılı sıcaklıklarla ilgili bir durum...
  16. Furkan²

Bir Oyun Başlatıldığında Otomatik Kapanması

Arkadaşlar iş yerinde bilgisayarlarda oyun oynanmaması için bir kod yazmak istiyorum Python'da aşağıdaki gibi bir kod yazdım ama işe yaramadı çok da anlamıyorum zaten chat GPT'de yardımcı olamadı acaba dosya uzantısında mı hata var yoksa kod mu yanlış? import os import time def oyunu_kapat()...
  17. Furkan²

Yardım Soğutucuyu Yanlış mı Takmışım?

Kasam NZXT H510 Elite Top 120mm destekliyor ön 280mm mecbur öne takılıyor. Soğutucumu resim 1' deki gibi montajladım bu şekilde mi doğru yoksa resim 2 de ki gibi mi montajlamalıyım? @Mehmet Yılmaz @Ckribrahim
  18. Furkan²

🔥İndirim 🔥İntel Core İ7 11700KF 5700Tl - Vatan Bilgisayar

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-core-i7-11700kf-socket-1200-11-nesil-3-60ghz-16mb-onbellek-14nm-islemci.html Dolar'ın 27Tl olduğu şu dönemde 5700 lira bence uygun fiyat, özellikle Lga 1200 anakartı olupda işlemcisini yükseltmek isteyenler için. Bir güzel tarafı da vade farksız 6/9 taksit...
  19. Furkan²

Çözüldü✓ Bu Laptop Kaç paraya alınır?

HP 15s-fq2047nt bu laptop kaça alınır? Kozmetik 8/10 Pil %85 adaptor tam sıkıntısız. Garanti yok.
  20. Furkan²

Çözüldü✓ Laptop için Adaptör Önerisi

Asus G51Jx-X1 model Laptop'un adaptörü patladı. Orjinal ya da üzmeyecek muadil adaptör önerir misiniz?
Top Bottom