Arama sonuçları: *

• Users: Gizemss
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Gizemss

Diablo IV Aldığım En Güzel Ekran Görüntüleri

Merhaba, Diablo IV oynarken almış olduğum, güzel olduğunu düşündüğüm ekran görüntülerini sizlerle paylaşmak istedim. Not: Görüntülerin bazılarında SPOILER bulunmaktadır. Hikayesini merak eden varsa konuyu direkt geçmesini rica ederim. Beğendiyseniz ne mutlu bana. İyi...
  2. Gizemss

Yardım Ryzen 5 5600x Soğutucu Önerisi

Merhaba, Ryzen 5 5600x işlemciye sahibim. Şu an için stok fan ile kullanıyorum ve sıcaklıklarından memnun değilim. Oyunlarda ortalama 75-80 dereceye çıkıyor ve bu durumdan hoşnut değilim. Evet biliyorum sıcaklık değerleri o kadar yüksek değil ancak bu şekilde de kullanmak istemiyorum, serin...
  3. Gizemss

Marvel's Spider-Man Aldığım En Güzel Ekran Görüntüleri

Dikkat! Çekilen bazı ekran görüntülerinde SPOILER bulunmaktadır. Umarım beğenirsiniz. İyi günler dilerim. :)
  4. Gizemss

Kalıcı Ücretsiz Steam'de 108 TL Değerindeki Oyun Ücretsiz!

Selamlar, Konusu açıldıysa üzgünüm, görmedim. Steam'de 108 TL değerinde Bomber Crew oyununu 2 Hazirana kadar ücretsiz şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunun sayfasına gitmek için tıklayın. Sistem gereksinimleri: İyi günler dilerim.
  5. Gizemss

Epic Games için Sepetim Nasıl?

Selamlar. Epic Games için şu şekilde bir sepet hazırladım. Sizce nasıl? Ekstra öneriniz var mı? Not: RDR2, Cyberpunk, GOW vs. kütüphanemde bulunmakta.
  6. Gizemss

God of War Aldığım En Güzel SS'ler!

Kendimce iyi bulduğum görüntüleri sizler için derledim. Umarım beğenmişsinizdir, iyi günler dilerim. :)
  7. Gizemss

Dolar 15,20 TL'ye düştü! Edit: 22:40 - 13,20 TL

Dolar konusu açmazdım normalde ama şuanda büyük düşüş var dolarda. 10 dakika içinde %7'lik değer kaybı yaşadı dolar. Umarız daha çok düşer. Anlık olarak takip etmek isteyen varsa: https://kur.doviz.com/serbest-piyasa/amerikan-dolari# Sitesine bakabilir. Düzenleme: Arkadaşlar, Şuan merkez...
  8. Gizemss

Rehber Oyun Oynayarak Para Kazanmak! Ortalama 800 TL!

Selamlar! Yeni bir mobil oyun çıktı. Oyunumuzun adı: Thetan Arena Oyun tamamen Brawl Stars'dan esinlenilmiş bir türde oyun. İstersek mobil, istersek de PC üzerinden oynayabiliyoruz. Öncelikle oyunda nasıl para kazanıldığını anlatalım. Oyunumuzda belli başlı ligler bulunmakta. Her 2 ligde...
  9. Gizemss

🔥İndirim HepsiBurada Efsane Macera - Rasgele İndirim Kuponu - Samsung QLED TV Çekilişi!

Selamlar! Hepsiburada Efsane Macera yeniden başladı. Efsane Macera her gün saat 18.00 ile 23.59 arasında gerçekleşiyor. Hepsiburada mobil uygulaması üzerinden Efsane Maceraya girmek için Keşfet bölümüne geçiyoruz. Başla diyoruz ve günlük kuponumuzu alıyoruz. Belli bir ürün üzerinde indirim...
  10. Gizemss

🔥İndirim 10 TL'lik Steam Cüzdan Kodu 6,80 TL!

Selamlar! Büyük bir indirim değil fakat daha uyguna geleceği için paylaşmak istedim. Ürün linki. Şuanda dijital ürünlerde %15'lik bir indirim var. Sepete eklediğimizde 6,80 TL oluyor. Ekstra olarak tek tek kampanya bitinceye kadar alabiliyoruz. İsteyen olursa diye paylaşmak istedim. İyi...
  11. Gizemss

🔥İndirim HepsiBurada Efsane Macera - Rasgele İndirim Kuponu!

Selamlar. HepsiBurada mobil uygulaması üzerinde saat 20.00 - 22.00 saatleri arasında dağıtılıyor. Rasgele şekilde, rasgele ürünlerde indirim kazanıyorsunuz. Bana kişisel bakım ürünlerinde 75 TL üzeri 15 TL geldi. 11 Kasım'a kadar 5 anahtar biriktirirseniz, araba çekilişine katılmaya hak...
  12. Gizemss

Ori and the Will of the Wisps Aldığım En Güzel SS'ler

Umarım hoşunuza gitmiştir. Öylesine paylaşmak istedim. :)
  13. Gizemss

Rehber Bedava 3 Aylık Gamepass Nasıl Alınır?

Selamlar! Hiçbir ücret ödemeden 3 aylık Gamepass nasıl alınır, onu anlatacağım. İlk olarak Google Play Store uygulamasına giriyoruz. Arama kısmına Crunchyroll yazıyoruz. Uygulamayı yükledikten sonra bir hesap oluşturuyoruz. Kırmızıyla işaretlediğim tik işaretli olacaktır. Bu işareti...
  14. Gizemss

İşlemci ve Ekran Kartı Sıcaklık Değerlerim Normal mi?

Selam arkadaşlar, ekran kartı ve işlemci değerlerim bu şekilde. İşlemci soğutucu Snowman T6 Ultra takılı. Ekran kartı Palit RTX 2060 modeli. Değerlerim normal mi?
  15. Gizemss

120 TL'ye Oyun Önerisi

Selamlar, Steam hesabımda 120 TL bulunmakta. Bannerlord almayı düşünüyorum ama kararsızım. Sizce alınır mı? Başka oyun tavsiyeniz varsa da yazarsanız çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.
  16. Gizemss

Yardım 85 TL'ye Oyun Önerisi

Selamlar, 85 TL bütçem bulunmakta. Oyun önerilerinizi bekliyorum. Steam'den olması şart, çünkü Steam Cüzdanında bulunuyor bütçem. Teşekkürler şimdiden.
  17. Gizemss

Assassin’s Creed Valhalla Aldığım En İyi SS'ler!

Favorilerim: Beğendiyseniz ne mutlu bana. 💓
  18. Gizemss

"İkinci El" Bölümü İçin Tasarım - Öneriler

Selamlar, Yine amatör bir tasarımla karşınızdayım. @Mehmet Yılmaz Bu tasarım tamamıyla fikir vermek amacıyla yapılmıştır. Amatörce durduğunun farkındayım. Aslında birçok şey burada anlatılıyor ama yine de ekleyeyim. Yukarıdaki resimde bulunan sayılar, aşağıda açıklamasıyla birlikte...
  19. Gizemss

Kalıcı Ücretsiz 32 TL Değerinde Oyun Ücretsiz!

Selamlar, 32 TL değerindeki Steel Rats ücretsiz. İsteyenler oyunu Steam kütüphanesine ekleyebilir. Oyunu kütüphanenize eklemek için tıklayın. Sistem Gereksinimleri:
  20. Gizemss

Modemi Resetlemenin Farklı Yolları (!)

Alıntıdır, eğlence amaçlıdır.
Top Bottom