Arama sonuçları: *

• Users: Brynquadel
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Brynquadel

Bu ürünün garantisi var mı?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B073XMJMWJ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&th=1 Ürünün garanti kitapçığında 2 yıl garantili olduğu söyleniyor ama garanti belgesi bomboş.
  2. Brynquadel

İtopya'dan ne zaman gönderilir (Barkod)

İtopya'dan mail gelmiş. Ürününüz kargoya verildi diye, takipte görünmüyor. Kargo firmasını aradım. Sadece barkod oluşturulduğunu henüz kendilerine teslim edilmediğini söylediler. Barkod mu ne oluşturulmuş. İtopya'dan ne zaman gelir kargo, gerekirse gidip dağıtımdan kendim alabilirim. Fikri olan...
  3. Brynquadel

İTOPYA TELEFONU KAPATTI

Attığım maillere dönüş yapılmıyor. Telefonda 1 saat bekledim bir şey sordum. Müşteri temsilcisi cümlesini bitirmeden telefonu kapattı. Öylece kalakaldım asıl sorunumu dile getiremedim.
  4. Brynquadel

Yardım 3600 MHz Ram Yükseltme

16 GB 3000 MHz Ramleri, 3600 MHz olacak şekilde yükselttim. Bunu yapmamdaki amaç Ram'lerin hızının düşük olduğunu düşünmem idi. Günümüzde 3000 MHz Ram Oyun Performans ve Fps açısından yeterli midir, 3600 Ram'e yükseltme gereği yok mudur veya bu yükseltme, performans açısından gözle görülür...
  5. Brynquadel

İtopya para iadesi ne zaman yapılır?

Şuan sipariş verdiğim bilgisayarın fiyatı 250 lira düşmüş. Bu parayı ayarlamak için çok uğraştım ve geri almak istiyorum. Yani siparişi iptal edip, yeniden sipariş vermeyi düşünüyorum ancak şuan iptal etsem iade ne zaman yapılır?
  6. Brynquadel

Bu sefer sıra bende | 7000 TL Bilgisayar da Ekran kartı

Merhaba, Freesync destekli bir ekranım olduğunu belirtmemde fayda var. Bu bütçeyle hemen hemen aynı donanımları kasaya yerleştiriyorum. Aralarındaki fark benim parçaları biraz beğenmemem veya kalitesiz bulmam gibi gereksiz şeyler. Kayda değer olarak bir tarafta RX 5600 XT diğer tarafta RTX...
  7. Brynquadel

DP Kablosu

144Hz 1ms FHD bir monitörün hızını Hdmi tam yansıtamıyormuş. DP kablosu bunun için yeterli mi?
Top Bottom