Arama sonuçları: *

• Users: TeacherZ
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

Öneri 144 hz Monitör önerisi?

Merhabalar arkadaşlar. Şu an için bin TL (1k) gibi bir bütçem var üzerine çok az miktar ekleme yaparak 1.3 veya max. 1.4 gibi bir fiyata 144 hz bir monitör almak istiyorum. Genellikle FPS oyunları oynuyorum daha önceden kavisli ekran kullandım ve çok hoşuma gitti kavisli ekran olursa daha da...
  2. T

Trendyol koleksiyon kampanyası.

Koleksiyon linkimi bırakıyorum kaydedip dönüş yapanlara ben de kaydederim. https://ty.gl/ceciaxgpd
  3. T

Twitch yayın esnasında ses kesilmesi?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi yayın esnasında sesim kesiliyor. Drop diyeceğim ama drop gibi gelmedi bana çünkü video takılmıyor sadece ses gidip geliyor. Sebebi ne olabilir, nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz? OBS tamamen yeşilken bu durum oluyor. 5.5 uploadım var 4 bin bitratede...
  4. T

Twitch' de 4000 birate verebilir miyim?

Twitch üzerinden canlı yayınlar yapıyorum. upload hızım 5.2 / 5.5 civarı. Birkaç deneme yaptım ve en sağlıklı görüntüyü 4 bin bitrate vererek yakaladım sizce bu internetle 4 bin vermek mantıklı mı? İkinci olarak da, Twitch yayın önerilerinde 1280- 60 fps için 4.500 bitrate vermek tavsiye...
  5. T

Yardım James Donkey 720 sorunu

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar. J.D 720 kulaklığım bugün geldi. Kulaklıkta usb bağlantı şekli var. USB portuna taktığımda kulaklık çalışıyor ancak mikrofon çalışmıyor. Kulaklık sürücüsünü indirmeye çalıştığımda ise kulaklık algılanamadı uyarısı vererek uygun sürücüyü bulup yüklemiyor...
  6. T

Bu sistem nasıl sizce? yorumlarınızı bekliyorum.

AMD Ryzen 5 3500X 3.60GHz 35MB Soket AM4 MPK İşlemci Asus Prime B450M-K AMD B450 Soket AM4 DDR4 Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram Asus Dual-RTX2060-A6G-EVO GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 192Bit DX12 Ekran Kartı, Adata SU630 480GB 520/450 MB/s 2.5'' SSD Disk...
  7. T

Valorant Rank kasmak isteyenler!

Arkadaşlar merhaba her gece 22.00' da başlayarak 3, 5 maç ranked kasıyorum. Ancak SoloQ' da toxicler yüzünden rank atlamak pek mümkün olmuyor. Normalde rankım Gold 3 ancak 2 aydır gümüş 3'ten düştüm ve çıkamıyorum. Rank kasmak isteyen varsa buradan eklesin birlikte oynarız. Yaşım 27 ancak yaş...
  8. T

inno3D ekran kartları

İnno3d 1660 super ile 1650 super arasında çok bir fark var mıdır? bu sistemde kullanılacak. https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-amd-ryzen-5-3600-alti-cekirdek-3-60-ghz-fiyati,505108780.html[/URL]...
  9. T

Yurt dışından PC parçası almak.

Almanya, Hollanda gibi ülkelerde akrabalarım var. Kendime PC parçası almak istiyorum bakabileceğim site önerisinde bulunur musunuz? Bizim buradaki indirimli, uygun fiyatlı siteler gibi site var mıdır orada da?
  10. T

Mesh kasa önerisi, Sistemin son hali nasıl?

https://www.akakce.com/islemci/en-ucuz-amd-ryzen-5-3600-alti-cekirdek-3-60-ghz-fiyati,505108780.html[/URL] https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-inno3d-gtx-1660-super-twin-x2-192-bit-gddr6-6-gb-fiyati,569978091.html[/URL] https://www.akakce.com/arama/?q=Gigabyte+B450M+S2H+AMD[/URL]...
  11. T

PC Toplama konusunda yardımcı olur musunuz?

Selamlar dostlarım. Kardeşim için PC toplayacağım. Kendisi yayın yapmak istiyor bilgisayar yayın odaklı olacak ancak Render işleri ile de uğraşmak istiyor. Bu işlemleri gerçekleştirebileceği bir PC toplamak için yardımınıza ihtiyacım var. Bütçesi 6 bin TL civarında kaçırılmayacak fırsatlara göre...
  12. T

Mikrofon cızırtı gideremiyorum, ses kısık gidiyor karşı tarafa.

arkadaşlar D.A sistem 2 sahibiyim. asus Primeb450mK anakartım. Anakart sitesinden realtek ses driverını indiriyorum ama bir türlü sağlıklı bir iletişim elde edemedim. Ya kulaklıktan cızırtı geliyor o sorun gidince mik ses kaydında cızırtı yapıyor ve karşı tarafa ses az gidiyor. ne yapmam lazım.
  13. T

HDD'ye Windows kurdum SSD'ye nasıl geçiririm?

Arkadaşlar aslında soru açık ama daha da detaylı anlatayım. SSD'im garanti sürecindeydi ve bugün geldi, ben de bu süreçte Hdd'ye Windows kurmuştum. Şu an PC açılınca HDD üzerinden açılıyor ben bu Windows'u nasıl SSD ye geçirebilirim?
  14. T

Garanti SSD'mi değiştirmiş başka marka göndermiş.

Arkadaşlar D.A sistem 2 sahibiyim itopya garantide Toshiba ocz rc500 SSD yi değiştirip KİOXİA 500 GB göndermiş sizce nasıl benim ürünüm normalde bu değildi.
  15. T

HDD windows kurdum bios gitti mi?

İyi akşamlar ben PC'ye format atıp daha önce SSD'de kurulu olan windowsu HDD'ye kurdum. Daha önce yapmış olduğum ram frekans ayarı, bios güncellemesi, ekran kartı güncellemesi vs gitmiş midir? Tekrar mı yapmalıyım hepsini.
  16. T

Laptop'a win10 yükleyemiyorum bakar mısınız?

arkadaşlar eski bir laptopum var formatlamak istedim yaklaşık 8 yıllık. win7 çalışıyordu ben de win10 yükleyeyim dedim. Ancak yükleme esnasında ürün anahtarı sahte dedi ve eski win7 ürün anahtarımı iptal etti, bu da yetmezmiş gibi win10 sayfasına gelince de illa ürün anahtarı istiyor. Satın...
  17. T

FPS oyunları için öneri -150 TL bandında

https://ty.gl/uzza888q9 listem bu şekilde sizce hangisini almalıyım genellikle FPS oyunları oynuyorum. El büyüklüğüm orta diyebilirim. (Küçük mouse kullanırken çok rahatsız oluyorum o yüzden size soruyorum. Örneğin Microsoft'un küçük mouse, mevcut mouse'um büyüklüğü iyi ancak bilek ağrısı...
  18. T

Donanım Arşivi Sistem2- SSD sorunu-Açıklama

Merhaba arkadaşlar. D2 sahibi olan hemen hemen herkesin yaşadığı bir sorun olduğu için sizi bu konuda bilgilendirmek istedim. Geçtiğimiz ay SSD kullanım sürem 20 gün olmasına rağmen okuma ve yazma hızlarında vaadedilenin çok altında değerler aldığımı buradan sizlere yazmış ve fikirlerinizi...
  19. T

D.A2 SDD Yazma Hızı Düşme Nedeni?

Merhaba arkadaşlar bugün oyundayken, oyunun takıldığını farkettim. Birkaç saat denedim ancak sorunun geçmediğini görünce ilk virüs girme durumundan şüphelendim taramalar sonucunda virüs olmadığını görünce direk SDD' ye yöneldim ve test yaptım. Çıkan sonuçlar beni oldukça şaşırttı orijinalinde...
  20. T

AMD-OBS Uyumsuzluğu

Merhaba Arkadaşlar. Asus rx5600 ve r5 3600 sahibiyim. Son zamanlarda yabancı forum sayfalarında ve redditte okuduğum kadarıyla AMD ve obs arasında uyum sorunu var ve ekran kartları içerisinde AMD söz konusu olunca obs oldukça kalitesiz bir görüntü ortaya koyuyor. Kendim de bu sorunu bizzat...
Top Bottom