Arama sonuçları: *

• Users: DxReadTR
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. DxReadTR

İnternetin aynı yerde sürekli farklı çekmesi

Masaüstünde 106mbps veriyor laptop ile 20yi anca görüyor pcde kablo ile bağlanıyor laptopun kendi kablosuz bağlantı şeyini kullanıyoruz aradaki fark bir kablo ile bu kadar olabilir mi yoksa başka bir sıkıntı mı var
  2. DxReadTR

Turkcell de çalışaan vpn önerisi

Proton vpn surfshark nordvpn hiçbiri çalışmıyor türkcellde çalışan vpnler nedir
  3. DxReadTR

20k pc toplama önerisi

Yeni pc alacağım biraz daha çıkabilirim ama kasanın nzxt olmasını istiyorum benim için pc var mıdır
  4. DxReadTR

Turkcell 100 mbps internet iyi mi

Fibere sonunda geçebiliyorum turkcell iyi midir oyun indirme yayın açma video yükleme vs. de performansı nasıl
  5. DxReadTR

Bilgisayarım iyi ama çok yavaş

RX 580 8GB Ryzen 5 1600af sistemim var ama pc çok yavaş hani öyle böyle değil roblox bile açılmadan çöküyor driver güncelledim yok inanılmaz yavaş ney bunun sorunu 8gb ramim var ayrıca
  6. DxReadTR

2. El ekran kartı mining var mı yok mu nasıl anlayacağım

GTX 1080Tİ ekran kartını 2. el satın almak istiyorum fakat mining yapılıp yapılmadığını nasıl anlayacağım
  7. DxReadTR

20k PC toplama tavsiyesi

Yeni pc toplayacağım 1080p monitörüm var ekstra isteğim kasa NZXT olursa çok iyi olur
  8. DxReadTR

Steelseries Artics nova 1p Mikrofon kablosu yok

Bugün yeni kulaklık aldım fakat içinde sadece kulaklık kablosu çıktı sıkıntı etmedim şimdi girdim sesliye mic yok kablosu 1 tane geldi sıkıntı etmedim taktım kulakllığı kullanıyorumda ses veremiyorum yok ne uygulamasında mikrofonu tanıyor ne başka bir şey yapıyor
  9. DxReadTR

RX 580 8GB İçin RYZEN 9 3900'mü RYZEEN 5 5600x'mi

Şuanda 1600af işlemcisini kullanıyorum işlemci upgrade yapacağım aklımdaki seçenekler bunlar hangisini almam lazım
  10. DxReadTR

1.6k kulaklık önerisi

Bütçem belli beni rahat edecek mümkünse kulak pedleri deri olmayacak
  11. DxReadTR

Bu üründe gümrük vergisi varmı varsa ne kadar

Aşağıda belirttim satın alma fiyatını ürünüde aşağı bırakıyorum https://www.amazon.com/gp/product/B091DPFLSH/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3OGU47PDPAJIO&psc=1
  12. DxReadTR

Amazon.com.tr iade nasıl yapacağım

Ram satın aldım bozuk çıktı iade edicem kodu göndermiyor ürünü amazon.com.tr üzerinden aldım fakat almanyadan geldi nasıl iade edeceğim ben bunu daha doğrusu kodu nasıl alacağım
  13. DxReadTR

Bilgisayara yeni ram taktım ama takmadım gözüküyor

Yeni ram aldım 16+8 24 gb yapmak istedim rami taktım pc açıldı güzel cpu z de gözükmedi slot 2 yok gösteriyor pc nin kendisindende baktım 8gb ram olarak gözüküyor nedeni nedir (Pc de herhangi bi sorun sadece hiçbir şey değişmedi)
  14. DxReadTR

Logitech G435 mi Hyperx Core Wireless mı

2k bütçem var kablosuz kulaklık alacağım ne alabilirim aklımda bu ikisi var başka önerileriniz varsa açığım
  15. DxReadTR

30k NZXT H510 elite ile pc toplama

30k ya pc toplayacağım mümkünse kasa NZXT h510 olacak
  16. DxReadTR

Minecraft launcher açılmıyor

Minecraft launcher geçen gün kendiliğinden görev çubuğundan silindi oyunu açmaya çalıştım olmadı biraz zaman sonra uygulama açılamıyor microsoft storea gidin yeniden yükle diyorum oyna diyorum aynı hata hesabım orjinal ve xbox game pass ile oynamıyorum mcyi tamamen satın aldım bunun çözümü ne
  17. DxReadTR

Bu monitör piksel görünürmü

https://shop.samsung.com/tr/32-fhd-cercevesiz-kavisli-monitor/?cid=tr_paid_ppc_google_s23ser_laun_shop-hhp-diamond-launch-pmax_ppc_diamond-launch-pmax_na_tr_TR_na_h_lo_cross_oth_diamond-launch-pmax_smart_permax__conv&utm_campaign=shop-hhp-diamond-launch-pmax&utm_medium=paid_ppc&utm_source=google&...
  18. DxReadTR

Opera GX kapattıktan sonra tekrar açılmıyor

2 gündür opera gx açılmıyor açmam için sürekli yeniden kurmam lazım her defasında yani pc yi açtım opera yı tekrar kurdum oyuna geçtim tekrar kurdum ve sürekli hesapların gitmesi canıma tak ettirdi ne bunun çözümü ?
  19. DxReadTR

Uygulamayı siliyorum tekrar yükleniyor

Dün inat tv pro indirdim root yapmadı sonra magisk diye bişey indirdim fakat çalışmadı bende sildim kendisini sildiğim halde sürekli tekrar indiriyor aynı şekilde inat tv de aynı şey nası yapacağım bunu telefon a21s
  20. DxReadTR

3lü monitör kolu önerisi

3 tane monitör kullanacağım fakat şekil verebilmem önemli ilk monitörüm normal 2. monitörüm hemen onun üstünde 3. monitör ise sol tarafa dik şekilde yapabilceğim bir kol lazım bütçe maks 2k
Top Bottom