Arama sonuçları: *

• Users: Axi_fatih
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

2K-2.5K apple watch önerisi

2k ile 2.5k arası bür bütçe alınabilecek f/p ikinci elden apple watch hangileri alınır temizden hangisi bu paraya değer
  2. A

eth devri bittiği için yerine coin önerisi

NVIDIA RTX 3060 Ti 60.0 Mh/s $82.46 ekran kartı kazma değeri...
  3. A

Giriş Seviyesi Yaka Mikrafonu F/P

giriş seviyesi mikrofon arıyorum fiyat performans açısından en uygununu almak istiyorum. Önerileriniz var mı?
  4. A

Google Oturum Açık Kalmıyor.

Google chrome üzerinden oturum açtığımda uygulamayı kapatır kapatmaz hesabımdan da çıkıyor otomatik olarak.Her uygulamayı açtığımda yeniden girin diyor.Ayarlardan karıştırdım fakat yine bi çözüm bulamadım.
  5. A

Rampage drop r36 ama fake hyperx cloud

beyler şunu alıp kulaklıkların yan taraflarına hyperx logosu yapıştırma fikrim var kafa bandına da yazarım bi şekilde. Nasıl fikir?
  6. A

Bangood,aliexpress ya da amazon ? Vergiler,Kargolama?

Ben gaming chair alıcam fakat Bangood,aliexpress ya da amazon dan almayı planlıyorum. Hangisinde vergi daha az yada kapıda ödeme şeklinde gelmiyor.Yani bi alışveriş yaptığımda kapıda ayrıyetten bi ücret ödemek istemiyorum ötvsini kdvsini vergisini damat payını fln hepsini online alışverişteyken...
  7. A

İşlemci soğutucu arıyorum i3 9100f

i3 9100f işlemcim var ve işlemci soğutucu almak istiyorum yük altında ısınıyor .Kasa içinde tek fan var artı üç tane daha aldım hava akışını düzeltmek için.Max 100 civarında bi kaç tane buldum karşılaştırmalarına baktım stock soğutuculara göre ortalama 15 derece daha serin çalışıyor...
  8. A

Valorant Battle Pass

Valorantta battle passteki bütün şeyleri açtım fakat alamadım çünkü passim yoktu.Bu saatten sonra alsam 50 eşyayının hepsini alımıyım passi aktifleştirince.Bitmesine 4 gün var fakat ben bütün görevleri yaptım.
  9. A

350-400 watt psu öneri mümkün oldukça f/p olsun

350-400 watt psu öneri mümkün oldukça f/p olsun
  10. A

r3 1200 gtx 750ti kaç watt psu lazım

r3 1200 gtx 750ti kaç watt psu lazım?
  11. A

Agalar arkadaşa eba ve zula için bir bilgisayar lazım

ikici el i3 4.nesil anakart 1150 rx460 veya gt 970 (veya en kötü ihtimal gt 1030 oc sıfır) 8 gb ram 1600mhz kasa psu açısından kaç watt almam gerekir 400w yeter mi
  12. A

xfx rx 570 rs modeli

XFX RX570 RS X X X Edition 4GB 256Bit GDDR5 O.C Ekran Kartı https://www.n11.com/urun/xfx-rx570-rs-x-x-x-edition-4gb-256bit-gddr5-oc-ekran-karti-666274?magaza=destroy&utm_source=comp_cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=cimri_genel#unf-inst Bunu alıyorum hocalar varmı söylemek istediğiniz bir şey.
  13. A

Kulak içi bluetooth kulaklık önerisi 100-150 TL bütçe

100-150 TL bütçe
  14. A

USB ETHERNET KARTI ALCICAM TAVSİYE

öneri usb ethernet sağlıyıı alıcam ethernet kartı yanmış en iyisi hangisidir
  15. A

İnternet sorunu Ağ bağdaştırıcısı

Ağ başdaştırıcısı hatası alıyorum kalbom takılı fakat internet yok @kandes22
  16. A

Anakrt üzerinden nasıl başlatılır

1605968822 1605968914 Nqsıl start vericem psu nun elektriğini açıyorum bütün fanlar dönüyor fakat görüntü gelmiyor ve mönitor ile kablosu gayet düzgün çalışıuor
  17. A

Sapphire Pulse AMD Radeon RX5500 XT 4GB

işlemci i3 9100f ve 1650 almayı düşünüyorum Sapphire Pulse AMD Radeon RX5500 XT 4GB bu kart daha güçlü fakat işlemcinin ferformansı belli 1650 ile arasında fps fark kaç olur csgo,gta5
  18. A

ddr4 anakartta ddr6 ekran kartı takılırmı?

Msi h310m pro vdh plus anakarta https://www.n11.com/urun/palit-nvidia-geforce-gtx-1650-gp-oc-4-gb-128-bit-gddr6-ekran-karti-1414043?magaza=garajonline&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.72.4#unf-info bunu takıp çalıştırabilirmiyim?
  19. A

monitör tutacağı monitor arm

Kaynakçıya yaptıracam ebatları çizimleri filen var 60 TL civarı piyasada mönitör arm yok olanlarda çok pahalı
Top Bottom