Arama sonuçları: *

• Users: mega789
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Örgü kablolu Mouse Önerisi

Arkadaşlar başlıkta ve bütçe kısmında belirttiğim gibi 500tl ve 1000tl arasında mouse önerir misiniz. Normalde Steel Series rival 3 Wireless alacaktım fakat pili çok çabuk bitiyor diye duydum sürekli pile para harcamak istemedim o yüzden siparişimi iptal ettim. Orta boy bir ele sahibim
  2. M

Rampage PSU kullanmaya devam etmelimiyim ?

Arkadaşlar selam şuan elimde rampage 850 wat 80 plus gold sertifika psu var ama baktığım kadarı ile baya kötü bir psu markasıymış. bende maalesef rtx4070 kartı buna emanet etmek istemedim 1 kere elektrik gitti geldi bir sorun çıkmadı. Şimdi bunu kullanmaya devam edeyim mi yoksa az kendimi...
  3. M

Tasarımcılar İçin DDR5 almak mantıklımı

Dostlar selamlar ben oyun ile uzaktan yakından bir bağlantım yok ve oynamayı da sevmem genelde tasarım işleri yapıyorum sırf bu yüzden ddr5 almak mantıklımı 5600mhz 32gb ram (çift slot)
  4. M

Şalteri kapattıktan sonra deşarj etmeye gerek varmı ?

Arkadaşlar selam şimdi ben gece yatarken ne olur ne olmaz diye pc yi kapattıktan sonra arkadan şalteri 0 a çekiyorum çektikten sonra açma tuşuna basıp deşarj etmelimiyim yoksa kalsınmı öyle. Bi ara psu yu kapattıktan sonra açma tuşuna basmıştım 1 saniye çalışıp kapandı pc
  5. M

Gaming Laptop Şarj %79 ~ %80 Civarında sabit kalıyor dolmuyor

Dostlar selam. Asus Tuf Dash F15 marka gaming laptopum var. Genel olarak sürekli olarak şarjda kullanıyorum ama şunu farkettim şarj kapasitem hiç bir zaman %100 ü görmedi hep %79 yada %80 de sabit kaldı ne yükseliyor ne azalıyor. Bunun sebebi nedir. Batarya kendi ömrünü bu şekilmi uzatıyor yoksa...
  6. M

USB 2.0 kablosu USB 3.0 da çalışmıyor

Arkadaşlar elimde 2.0 girişli grafik tablet var benim bilgisyarımın bütün girişleri 3.0, tabletimi bilgisayara bağladığım zaman arızalı aygıt diyip okumuyor bunun sebebi ne olabilir (tablet başka cihazlarda çalışıyor) 1637620703 up
  7. M

Power Supply Seçimi Apu sistem

Arkadaşlar selam ben amd ryzen 5 3400G Apu bir sistem dizicem (ekran kartını sonradan para biriktirerek alıcam) ama aklıma takılan bir soru var power suply seçimini nasıl yapmalıyım ilerde gtx1660 , rx590 gibi bir ekran kartı takıcam sizce power seçimim nasıl olmalı.. Birde bu işlemci beni uzun...
  8. M

Unuttuğum Oyun

Lütfen bulursanız çok sevinirim.. Zamanında bir oyun vardı yıl 2012 fln genellikle chip dergisinin yanında cd ler çıkardı bu d lerdede oyunlar fln olurdu orda oynadığımı çok iyi hatırlıyorum.. OYUNUN İÇERİĞİ - 2D bir oyundu -yüzümüzde beyaz bir maske vardı -Pixel bir oyundu -Sadece 1 şehir vardı...
Top Bottom