Arama sonuçları: *

• Users: Knumr
  • Order by date
  1. K

valorant bilgisayar hz mi algılamıyor !!

Ss almak icin oyleydi zaten normal de tam ekran monitorumun hz si gözükmüyor bazen de 280 240 hic biri yok
  2. K

valorant bilgisayar hz mi algılamıyor !!

bilgisayarım 280 hz olmasına rağmen valorant 144hz algılıyor yardım ederseniz sevinirim !!!
  3. K

VALORANT DONANIM BANI

eyvallah sağolun
  4. K

VALORANT DONANIM BANI

ARKADAŞLAR BENİM PCİM DE DONANIM BANI VARDI AMA YENİ PC ALDIM ŞİMDİ KARGO DA GELİCEK BİR KAÇ GÜNE AMA EKİPMANLARIM AYNI DEĞİŞTİRME GÜCÜM OLMADI KORKTUĞUM ŞEY ESKİ EKİPMANLARDAN DOLAYI GENE VALORANT DA DONANIM BANI HATASI ALIR MIYIM YADA HESAPLARIM BANLANIRMI YANİ BİLDİĞİM KADARIYLA DONANIM BANI...
  5. K

USB AYGITLARIM ANLIK OLARAK KOPUYOR

BİOS güncel ve laptop değil
  6. K

USB AYGITLARIM ANLIK OLARAK KOPUYOR

usb aygıtlarım anlık olarak kopup geri geliyor mouse saat de 2.3 belki 10 defa kopabiliyor bazen de aynı anda klavye mouse kulaklık bütün usb aygıtlarım kopuyor usb hub larını güncelledim bütün usb aygıtlarını güncelledim aygıt yöneticisinden gene de sorunum çözülmedi yardım edebilir misiniz _??
  7. K

USB port 2.0 görmüyor?

Benim de usb aygıtlarım kopuyor şuan ve sizin gibi ünlem isareti var tam nasıl yaptığınızı detaylı olarak anlatır mısınız ?
  8. K

CS GO LOSS

Merhaba arkadaşlar internetim de loss (paket kaybı) olmamasına rağmen cs go da bağzı günler yada girdiğim bağzı rekabetçi oyunlar da loss değerim çok artıyo bunun sebepleri nedir ??? Oyun ici bant genisligi arttirdim çözülmedi sorun internet hizim şuan 50 down 20 upload lütfen yardım edin...
Top Bottom