Arama sonuçları: *

1. MaterialEngineer

2 Tb ssd önerisi f/p (m2 ya da sata)

Hocam tam da kingston nv2 2 tb modeline bakıyordum.Memnun musun ? https://www.teknobiyotik.com/depolama/ssd/crucial-p3-2tb-nvme-3500-3000-mb-s-pci-e-3-0-m-2-ssd-ct2000p3ssd8.html şu model nasıldır acaba ? 1695794615 Hocam bir de ayrıca anakart açısından pcı 4.0 performansını alabileceğimi ve...
  2. MaterialEngineer

2 Tb ssd önerisi f/p (m2 ya da sata)

Arkadaşlar 2 tb ssd almayı düşünüyorum.M2 ya da sata olacak şekilde.Ancak f/p olmalı.Önerilerinizi bekliyorum.Teşekkür ederim şimdiden.
  3. MaterialEngineer

Bu monitör de g-sync desteği var mı ?

Arkadaşlar merhabalar. Linkini bırakacağım monitörü kullanan var mıdır aranızda ? Merak ettiğim nokta acerin sitesinde monitör g-sync olarak belirtiliyor. Ancak geri kalan çoğu yerde freesync olarak geçiyor. Kullanan bir arkadaşımız varsa bana bilgi verebilirse çok sevinirim...
  4. MaterialEngineer

10-12 bin TL monitör dahil sistem önerisi

Arkadaşlar merhabalar nasılsınız ? Başlıkta belirttiğim gibi 10-12 bin TL arası olacak şekilde monitör dahil sistem önerebilir misiniz ?
  5. MaterialEngineer

Cod Warzone Ping Sorunu

Warzone da bu aralar yüksek ping ve drop sorunları yaşayan var mı ? Son güncellemeden sonra sanki bu sorun daha da arttı. Çözümü nedir acaba bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?
  6. MaterialEngineer

144 hz 1 ms ips monitör

https://www.hepsiburada.com/asus-vp249qgr-23-8-144hz-1ms-analog-display-hdmi-freesync-full-hd-ips-monitor-pm-HB00000RRJ7K?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-cevre-birimleri&gclid=EAIaIQobChMI7cqJ2YDJ7AIVmLWyCh1zhAFREAAYASAAEgIjyPD_BwE Öneririm.Kendimde bu monitörü kullanıyorum aşırı memnunum.
  7. MaterialEngineer

Warzone error veriyor.

5 günde iner :))
  8. MaterialEngineer

Warzone error veriyor.

Data dosyaları içindeki data.004 dosyası eksik bundan kaynaklı bir sorunmuş.Baştan indireceğim sanırım o dosyayı bulma imkanım yok gibi.
  9. MaterialEngineer

Warzone error veriyor.

Hocam yeniden yüklemek mi intihar daha bir seçenek sanırım.. :D
  10. MaterialEngineer

Warzone error veriyor.

Arkadaşlar dünden beri warzone a giriş yapamıyorum.Error veriyor 6345 kodu ile beraber.Serverlarda bir sorun var sanırım.
  11. MaterialEngineer

rivatuner gerekli mi

Gerekli oyun içinde sıcaklık ram kullanımı işlemci kullanımı ısısı gibi takipleri yapabilmeni ve gözlemlemeni sağlar silme sakın.
  12. MaterialEngineer

Crucial P1 m2 ssd yazma değeri sorunu

Bunu başka türlü nasıl test edebilirim hocam ? Acaba ssd nin sağlık durumu mu kötü ? 1600531995 Ek olarak sistemi aldıktan sonra ssd için herhangi bir işlem yapmadım.Yapmam gereken işlemler var mı ? Bios dan bir ayar filan ?
  13. MaterialEngineer

Hocam sorun ne o zaman neden flash diske lol dosyasını aktarırken bu değerleri alıyorum ?
  14. MaterialEngineer

1600531698 Valla bende anlamadım hocam sorunu..
  15. MaterialEngineer

Arkadaşlar merhabalar.Başlıkta da yazan ssd mevcut sistemimde ve flash diske lol dosyasını atarken dikkatimi çektiği üzere yazma değeri 6.50 mb/sn değerlerinde geziniyor.Sorun ne tam olarak anlayamadım.Daha yüksek olması gerekmiyor mu ?
  16. MaterialEngineer

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

cx1 ssd sizce kaça düşer ?
  17. MaterialEngineer

Ryzen 7 2700x sıvı soğutma

Undervolting hocam yani voltajı kısıp performansta bir kayıp yaşamıyoruz yaşasakta ufak fps kayıpları oluyor ama ısımız düşüyor.
  18. MaterialEngineer

Ryzen 7 2700x sıvı soğutma

Rx 590 nın ısınması normal hocam kart ısı canavarı.Tdp değeri sağolsun.Uv yapmanı öneririm.İşlemci içinde bence sıvı soğutmaya gerek yok iyi bir kule tipi soğutucu işini görecektir.Ek olarak stok soğutması iyi diye biliyorum 2700x in o yüzden işlemcine de uv yapabilirsin.
  19. MaterialEngineer

1440P İÇİN 1650S YETERLİ Mİ?

Yetmez.
Top Bottom