Arama sonuçları: *

• Users: Kuaanos
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Kuaanos

Netkargo Rezillik

İtopyadan klavye aldım karne indirimlerinde ve buraya kadar sıkıntı yok. Asıl sıkıntı satın aldıktan sonra kargo firmasıyla yaşanan rezillik. İtopyanın anlaştığı netkargo adında lanet şirket 5 iş günü boyunca kargomu getirmedi, getirmediği gibi de olumsuz hava şartları yüzünden teslim edilemedi...
  2. Kuaanos

Bu ne zamandan beri var?

https://www.itopya.com/jaho-proamd-ryzen-5-5600xasus-rog-strix-geforce-rtx-3060-oc-v216gb-ddr41tb-nvme-m2-ssdgeforce-_h16539?p=7581_1-13703_1-10840_1-2761_1-14062_1-11109_1-12128_1-56_1
  3. Kuaanos

İtopya karne indirimleri Klavye

Klavye olarak razer blackwidow v3 almayı düşünüyorum. 600 liraya kadar inmiş ama klavye hakkında bazı eleştiriler okudum. Green switch çok ses yapıyor diyorlar. Çok ses istemiyorum ama sessiz olsun da istemiyorum. Klavyenin sesini duymak hoşuma gidiyor. Sizce almalı mıyım?
  4. Kuaanos

17K Bütçe ile en iyi f/p sistem nedir?

Muhtemelen önümüz sene yetişecek bu para. O yüzden şuan bu para ile nasıl bir sistem toplayabilirim onu merak ediyorum ayrıca önümüz sene bu paraya ne alınabilir, şimdikinden daha kötü mü yoksa iyi bir sistem mi alınabilir tahminlerinizi de merak ediyorum.
  5. Kuaanos

Ekteki sistem f/p, fps olarak iyi midir?

AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci GIGABYTE B450M H 3600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 VGA HDMI mATX Anakart GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram THERMALTAKE Versa J23 RGB Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa ASUS DUAL Radeon...
  6. Kuaanos

Monitör Hz düşürme

Merhaba, Arkadaşlar 240 Hz monitörlü bir bilgisayar toplayacağım ancak sadece cs, LoL gibi oyunlarda 240 Hz kullanacağım çünkü daha üst oyunlarda 240 fps veren bir sistemim yok. İşte bu yüzden size sorayım dedim. Bir monitörün Hz ini düşürebiliyor muyuz? Örneğin: 240 Hz lik bir monitörü 144 Hz...
  7. Kuaanos

Bilgisayar Toplama Tavsiyesi

Merhabalar, Arkadaşlar yaklaşık olarak 9,000 TL bütçem var ve f/p bilgisayar toplamak istiyorum. Ancak bu konuda yeterli bilgim olmadığı için size danışayım dedim. Öncelikle bilgisayarda ryzen 7,3.nesil bir işlemci ve rtx 2060 ekran kartı kesin olacak. Buna göre bir tavsiye verirseniz çok mutlu...
Top Bottom