Arama sonuçları: *

1. F

Yardım Macbook Hakkında

1589005963 COD, BF5, GTAV, Rainbow, PUBG gibi oyunlar için kesinlikle önermem zaten. Harici ekran kartları yok bir kere. Oyun çok oynamam, genelde gündelik işler yaparım, arada zevkine cs lol girerim diyorsan almayı düşün derim. 2015-16 da yeterince iyi.
  2. F

B450m s2h ryzen 1600 af overclock

4.0 GHz e çıkarman için 1.24 V yeterlidir aslında. Fakat bu olabilecek en düşük seviye. Yani sistem crash verebilir. 1.35 V denenebilir fakat soğutma konusunda yükseltmeye gitmeni öneririm. Aksi halde sistem boşta iken bile 55-60 dereceleri görebilir.
  3. F

PAKETİMDEKİ HIZI ALAMIYORUM

Öncelikle internetin hızını etkileyen bir dünya etken var. İnternet sağlayıcın nedir? Fiber mi, ADSL mi? Bağlantıyı kablolu mu yapıyorsun yoksa kablosuz mu? Kablosuz ise internete bağlanan kaç kişi var? Bunların hepsi etkiler. Eğer altyapın iyiyse, fiber kullanıyosan, kablolu olarak bağlanıyosan...
  4. F

B450M S2H 3.Nesil Ryzen Destekliyormu

Destekler(y)
  5. F

Yardım Macbook Hakkında

MacBook'un kaç model olduğu da önemli aslında. Eğer biligisayarda gündelik işlerini hallediyorsan ya da programcılıkla ilgileniyosan iyidir. Ama oyun için üretilmiş cihazlar değiller. İşini yaparsın pişman etmez, canın sıkılınca da 1-2 el cs lol falan oynatabilir. İkinci el alıcaksan tavsiyem...
Top Bottom