Arama sonuçları: *

1. Ö

Throttlestop Programı Steam PUBG ye Faydası olur mu??

Eyvallah kardeşim teşekkür ederim. Peki güç modu seçeneğini dengeli mi yoksa yüksek performans mı daha iyi
  2. Ö

Throttlestop Programı Steam PUBG ye Faydası olur mu??

İ5 7400 3.0 ghz işlemcim var turbo ile 3.30 ghz lere çıkıyor. Throttlestop Programını kullanıp işlemci hızını 3.00 ghz sabitlemek mi iyi yoksa 3.30 lara çıkmasımı oyun olarak sadece steam PUBG oynuyorum oyuna etki açısından soruyorum
  3. Ö

i5 3.00 ghz turbo acil yardım edecebilecek var mı ?

merhaba. i5 7400 3.0 ghz turbo ile 3.30 lara kadar cıkıyor. throttlestop programı kullanıp 3.0 ghz sabitlemek mi iyi yoksa kendi orjinal hali 3.30 lara cıkması mı iyi. Birde sadece steam PUBG oynuyorum PUBG için hangisi faydalı olur hızı sabitlemek mi yoksa turboyla çalışması mı ?
  4. Ö

Ram farkı var mıııı???

Peki letgodaki ramı aldım taktım diyelim dual çalışıp çalışmadığını nasıl anlarım?? Bide sıfır ram alsam işlemcim intel ram marka modeli fark eder mi intel diye yoksa herhangi marka model ram olur mu
  5. Ö

Ram farkı var mıııı???

Peki anakartım 2400mhz destekliyor. Sıfır 3200 mhz ram alsam pcde ve oyunlarda sorun olur mu 8+8 şeklinde. Anakartım 2400 olduğu için ramlerde 2400 mhz düşecekmiş öyle dediler
  6. Ö

Ram farkı var mıııı???

Anakartın dual channel destekleyip desteklemediğini nasıl anlıyoruz? Sizin yorumlarınızla sıfır ram alıcam yarın büyük ihtimalle. Ram alırken neye dikkat etmem gerekiyor dual channel olaylarında falan
  7. Ö

Ram farkı var mıııı???

Dual channel ne oluyor. Dual kitler gibi çalışmaz derken. Aslında şöyle sorayım ramlerin çalışması gereken şey nedir dual channel falan derken 1620520281 Çift kanal olduğunu nasıl anlıyoruz satın alırken? Son sorumda anakartım 2400 mhz ram destekliyor ben sıfır 3200 mhz ram alsam pc veya...
  8. Ö

Ram farkı var mıııı???

Valla kardeşim sıfır istiyorum ama bulamıyorum. En kötü sıfır 16 gb 3200 mhz ram alıp takıcam oda Anakartan dolayı 2400 mhz çalışcak. Peki bu iki ramin farkı var mı birbirinden 1620519877 Hangisi soğutuculu.
  9. Ö

Ram farkı var mıııı???

Beyler hayırlı kandiller ilk önce. Pcde 8 gb gskill ripjaws 2400 mhz ram var bi 8 gb eklemek istiyorum ama aynı ramin sıfırı yok hiç bir yerde. Bende kırmızı renkli olan ram diğeri siyah olanı da let godan ikinci el almayı düşünüyorum iki ramler arasında fark var mı ikiside cl 15 1.2volt 2400...
  10. Ö

Sıfır ram bulamıyorum

Oo sevindim hemşeri olmamıza😀
  11. Ö

Sıfır ram bulamıyorum

Kocaeli de
  12. Ö

Sıfır ram bulamıyorum

300 eklerim
  13. Ö

Ram eklemek istiyorum

Şuanki ramin sıfırını bulamadım malesef satılmıyor hiç bi yerde
  14. Ö

Sıfır ram bulamıyorum

Nasıl tam anlamadım sıfır alıp mhz değerleriyle oynayacaksın derken 1620221977 Peki şöyle bi soru sorayım şimdi benim pcde ki ram 2400 mhz cl15-15-15-35 1.2volt. Let go da bulduğum aynı marka model 8 gb 3000 mhz cl15-16-16-35 1.35 volt sıkıntı çıkarır mı
  15. Ö

Sıfır ram bulamıyorum

Kardeşim 2.el düşünüyordumda sanada sorayım. Bende 2400 mhz destekleyen Anakart var letgo da aynı marka model 8 gb ram buldum ama 3000 mhz sıkıntı olur mu onu alsam
  16. Ö

Sıfır ram bulamıyorum

Kit derken 8*2 şeklinde mi?
  17. Ö

Sıfır ram bulamıyorum

Arkadaşlar bu ramin sıfırından bulamıyorum. Sistemimde aynı ramden 8 gb var. 8 gb ram daha eklemek istiyorum ama sıfır hiç bi yerde bulamadım ne yapmam gerekiyor sizce??
  18. Ö

Ram eklemek istiyorum

Yani 3000 mhz alsam 2400 mhz de çalışsa sorun olur mu pc de. Bide xmp açamazsın derken.. Aslında benim ram yükseltme amacım PUBG de cok fps drop yiyorum ondan bi yeni sistem alana kadar 8 gb ram ekliyim dedim 1620219579 Çipleri derken ona nasıl bakıcam
  19. Ö

Ram eklemek istiyorum

Yardımcı olursanız sevinirim bugun almayı düşünüyorum ram
  20. Ö

Ram eklemek istiyorum

Merhaba iyi günler herkese öncelikle. Şuan ki sistemimde 2400 mhz 8 gb cl15 gskill ripjaws ram var ben 8 gb daha eklemek istiyorum. Öncelikle sorularım şunlar 1- aynı marka 8 gb 2400 cl 15 almam mı gerekiyor? 2- yoksa farklı marka 8gb 2400 cl 15 alsam sorun olur mu? 3- cl değeri farklı alsam...
Top Bottom